Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:30
Hofman
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Nijdrop
Opwijk
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Helling
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Paard
Den Haag
19:00
Het Witte Kerkje
Baarn
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
P60
Amstelveen
Vera
Groningen
19:30
Dokbox
Gent
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Melkweg
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
Mezz
Breda
19:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Het Klooster
Woerden
Parktheater
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Metropool
Hengelo
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Paradiso
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Splendor
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
N9
Eeklo
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
EKKO
Utrecht
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
TAC
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Muiderslot
Muiden
20:00
Metropool
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater het Hof
Arnhem
22:00
Merleyn
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
22:00
Azart Ship of Fools
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
013
Tilburg
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
19:30
013
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Domijnen
Sittard
Theater PePijn
Den Haag
P60
Amstelveen
20:30
Duycker
Hoofddorp
21:30
De Avenue
Breda
21:00
Cafe Averechts
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Winston
Amsterdam
18:45
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Maaspoort
Venlo
Posttheater
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Beun
Heiloo
19:30
PopEi
Eindhoven
20:30
De Onderbroek
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
donderdag 22 september 2016
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Jan Akkerman
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Jamie Isaac / JONES (UK)
BIRD, Rotterdam
22:00
Holy Holy
Merleyn, Nijmegen
21:30
Hofman Live: Merlin John
Hofman, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Hans Vandenburg / Jan van der Meij
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Greenfields
Paard, Den Haag
20:00
Freddy De Vadder
Nijdrop, Opwijk
Flatbush Zombies
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eek-A-Mouse
De Helling, Utrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
De Dijk
Paard, Den Haag
19:00
Cormac Begley / Jack Talty
Het Witte Kerkje, Baarn
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Bob Wayne
P60, Amstelveen
Blaudzun + Jeangu Macrooy
Vera, Groningen
19:30
Bishop Nehru
Dokbox, Gent
21:00
Big Deal
V11, Rotterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
AOSOON
Melkweg, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:00
a balladeer + Tom Neven
Mezz, Breda
19:30
45 Acid Babies / Electric Company / PYN / Radio Eliza
Altstadt, Eindhoven
vrijdag 23 september 2016
20:00
Zak Abel
Sugar Factory, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
22:00
Wildmen Bluesband
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
The Love Albatross
Cul de Sac, Tilburg
The Kyle Gass Band
Metropool, Hengelo
21:00
The Black Cult + The Super Soakers
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tail Dragger
Victorie, Alkmaar
Sturgill Simpson
Paradiso, Amsterdam
22:00
Stripped
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
STAVAST
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Spin Te Kú
De Meester, Almere
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater RhederArt, Dieren
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ryan McGarvey
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Ruben Hoeke Band
Paradiso, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Rod Picott / Sergio Webb
Live Stage Marnix, Bennekom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Rembrandt Frerichs / Ties Mellema
Splendor, Amsterdam
20:30
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Rats on Rafts
N9, Eeklo
19:30
Quimby
Melkweg, Amsterdam
23:00
Pablo Discobar presents: Marcel Vogel
EKKO, Utrecht
20:00
Nina June
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
23:00
Nightshift Presents: Dimitri
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Nicoline Soeterwoude
TAC, Eindhoven
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Merain
Muiderslot, Muiden
20:00
Martin Verdonk Master Sessions
Metropool, Hengelo
Maria Mendes
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Margriet Sjoerdsma
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Luther Dickinson
Paard, Den Haag
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
22:00
Living Room Heroes
Merleyn, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
22:00
Lemon
Azart Ship of Fools, Amsterdam
Laurence Jones
Gebr. De Nobel, Leiden
Komatsu
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
John Coffey
013, Tilburg
21:00
Jazzanova live ft. Paul Randolph
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
19:30
Hind Hakki
013, Tilburg
20:00
Het Wilde Oosten
Hedon, Zwolle
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Her Majesty
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
20:30
Hard Rock Karaoke band
Duycker, Hoofddorp
21:30
Hannah Epperson
De Avenue, Breda
21:00
Galleons / Niekse / You Should Get To Know Us / Zonder Grond
Cafe Averechts, Utrecht
20:00
Fresku
Duycker, Hoofddorp
21:00
Final Stair
Winston, Amsterdam
18:45
FemME III
Effenaar, Eindhoven
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
20:30
DuCroock
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
23:00
Dj Rafiki / Phalerieau
Doornroosje, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
19:30
Démira / The Yukon Club
PopEi, Eindhoven
20:30
Deluge
De Onderbroek, Nijmegen
20:00
Death Machine
Little Devil, Tilburg