Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
RASA
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Werftheater
Utrecht
22:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
19:30
Hedon
Zwolle
21:00
V11
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Kasteel Radboud
Medemblik
Café Koos
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Theater het Hof
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Diligentia
Den Haag
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
N9
Eeklo
22:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
De Bakkerij
Castricum
De Schattelijn
Geertruidenberg
19:00
De Meester
Almere
20:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
23:00
Mezz
Breda
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Vera
Groningen
20:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Rotown
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
15:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
13:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Duycker
Hoofddorp
20:00
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
20:30
ACU
Utrecht
15:30
Vorstin
Hilversum
17:00
Taverne
Bergen
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
14:00
kerk H. Antonius Abt.
Duiven
20:00
Club Mystique
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
21:30
Vera
Groningen
De Pauw
Roermond
14:00
Weverkeshof
Nuenen
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
17:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Jazzpodium Waterweg
Schiedam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
V11
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Billie's Bar
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Iduna
Drachten
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
15:00
Drommedaris
Enkhuizen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
16:00
De Bosuil
Weert
Tolhuistuin
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Sugar Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
C.C. De Werft
Geel
20:00
Rotown
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 17 september 2016
20:30
Soulfever
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Son del Nene - Onweerstaanbare salsa uit Cuba
RASA, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Werftheater, Utrecht
22:00
Radio Active
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
19:30
Popronde
Hedon, Zwolle
21:00
Pinegrove
V11, Rotterdam
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
MOTHXR
Bitterzoet, Amsterdam
Mini & Maxi
Flint, Amersfoort
20:00
Merain
Kasteel Radboud, Medemblik
Martha Jane & The Talisman
Café Koos, Zwolle
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lost Bear
dB's, Utrecht
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
LD Black Ritual: Absolutus (B) + Laster + Grey Aura
Little Devil, Tilburg
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater De Lievekamp, Oss
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
J.R. Smith & The Meteorites
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Haerlemsche Helden Festival
Patronaat, Haarlem
21:00
Florian Favre Trio
N9, Eeklo
22:30
Fleddy Melculy
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:30
Electric Lady - Ode aan Hendrix
Paard, Den Haag
20:00
Dubvocaliza
De Bakkerij, Castricum
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Schattelijn, Geertruidenberg
19:00
Def P
De Meester, Almere
20:00
Deerhoof
De Zwerver, Oostende
20:30
De Kf Is Vijf | Dewolff
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Creators of the Sun
De Peppel, Zeist
21:00
Cold Fuse / waking skies
Altstadt, Eindhoven
21:00
CLUB 3VOOR12/EINDHOVEN: TIMECOP1983 + ZOO CHILDREN + MR. GUY FOX
Effenaar, Eindhoven
Cheat Codes
Melkweg, Amsterdam
23:00
Breda Barst Suikerbeat afterparty: Kris Kross Amsterdam
Mezz, Breda
22:00
BluesFellas
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Blaudzun
EKKO, Utrecht
Big Deal
Vera, Groningen
20:00
Big Bo / Ruben Hoeke Band / The Veldman Brothers
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Ben Miller Band
Rotown, Rotterdam
23:00
Ben Klock / Etapp Kyle
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Antal
BIRD, Rotterdam
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater De Verbeelding, Purmerend
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
15:30
7 Layers Festival #1
Paradiso, Amsterdam
19:30
3T
Melkweg, Amsterdam
zondag 18 september 2016
20:00
Wintersleep
Altstadt, Eindhoven
13:30
Whole Lotta Love: The Woodstock Tribute Band
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Tim Vantol
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Warlocks
Patronaat, Haarlem
Tash Sultana
Rotown, Rotterdam
20:30
Sunflower Bean
ACU, Utrecht
15:30
Sunday Afternoon Jazz olv. Paul Poulissen
Vorstin, Hilversum
17:00
Ruben Hoeke Band
Taverne, Bergen
14:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Rod Picott / Sergio Webb
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Pinegrove
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
PFM
Boerderij, Zoetermeer
14:00
Paul Mulder / Theo Scholten
kerk H. Antonius Abt., Duiven
20:00
Oscar Cordero y su Trabuco Guarimba
Club Mystique, Amsterdam
15:00
Onslaught + Mors Principium Est + No Return + Blaakyum + Monolyth
Baroeg, Rotterdam
16:00
Michael de Jong
Roepaen, Ottersum
21:30
Methyl Ethel
Vera, Groningen
Martha Jane & The Talisman
De Pauw, Roermond
14:00
Klezmajeur
Weverkeshof, Nuenen
20:00
Kings of Convenience
Het Zonnehuis, Amsterdam
17:00
Incubate: Mutilation Rites (USA) + Wiegedood (B) + Au-Dessus (LIT)
Little Devil, Tilburg
15:00
Homegrown: Frank and The Club - Made in Papendrecht
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Frank in Person
Jazzpodium Waterweg, Schiedam
20:00
Forever Amy
Paard, Den Haag
21:00
Fear Of Men
V11, Rotterdam
16:00
Farstreet / Steve Wilkinson
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Dirk Jan Vennik Boogie
Billie's Bar, Amsterdam
20:00
Deerhoof
Paard, Den Haag
15:00
Boppin' around Drachten
Iduna, Drachten
20:30
Blaudzun
EKKO, Utrecht
20:15
Ben Miller Band
De Helling, Utrecht
15:00
Balkenkoor Slavuj
Drommedaris, Enkhuizen
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
16:00
77 Bombay Street / Logue
De Bosuil, Weert
maandag 19 september 2016
Yuna
Tolhuistuin, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Wintersleep
Sugar Factory, Amsterdam
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Jayhawks
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Rod Picott / Sergio Webb
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Methyl Ethel / Sunflower Bean
Merleyn, Nijmegen
K's Choice
Metropool, Hengelo
Jan Hautekiet / Rick de Leeuw
C.C. De Werft, Geel
20:00
Dead Meadow
Rotown, Rotterdam
dinsdag 20 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Trentemoller
Tolhuistuin, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Kyle Gass Band
Patronaat, Haarlem
Sun Kil Moon
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht