Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Pul
Uden
Paard
Den Haag
16:00
Podium 't Beest
Goes
De Bosuil
Weert
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Dynamo
Eindhoven
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:30
Molen De Ster
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
15:30
dB's
Utrecht
Philips Stadion
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:00
Vorstin
Hilversum
Bibelot
Dordrecht
00:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Scheltema Complex
Leiden
Openluchttheater Lochem
Lochem
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:30
Vera
Groningen
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Rockhal
Esch zur Alzette
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
Trix
Antwerpen
De Kerk
Oudendijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
013
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
20:00
AkoestiCafé
Nieuwegein
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Luxor Live
Arnhem
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Willemeen
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Fluor
Amersfoort
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
De Bosuil
Weert
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Proeflokaal Goesting
Venray
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Diligentia
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
zondag 11 juni 2017
20:00
Xander & The Peace Pirates
De Pul, Uden
Will And The People
Paard, Den Haag
16:00
Voivod
Podium 't Beest, Goes
The Perfect Tool
De Bosuil, Weert
19:30
The Living End
Melkweg, Amsterdam
15:00
The Eskies
Het Bolwerk, Sneek
16:00
Stackhouse
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:30
Sara Milonovich' Daisycutter
De Kleine Waarheid, Zaandam
16:15
Ryan M. Brewer
Gigant, Apeldoorn
19:00
Raven
Little Devil, Tilburg
16:00
Metal Church + support
Dynamo, Eindhoven
15:00
Martijje - Evenwicht
Boerderij Kamps, Rolde
18:00
Like U 2
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:30
King Dude
Molen De Ster, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:30
Jeroen Kant
't Rozenknopje, Eindhoven
15:30
Häxxan / Robbing Banks / Surf Curse
dB's, Utrecht
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Good Charlotte
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:00
Franse Middag met Gerard Alderliefste & Friends
Vorstin, Hilversum
Epica
Bibelot, Dordrecht
00:00
DJ Meastro
Duycker, Hoofddorp
20:00
Current Swell
Paradiso, Amsterdam
14:00
ChocoTed / Vivienne Aerts
Scheltema Complex, Leiden
Bløf
Openluchttheater Lochem, Lochem
Armed Cloud / Ashby
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
20:00
Alt-J
De Kreun, Kortrijk
maandag 12 juni 2017
20:30
Surf Curse
Vera, Groningen
Molly Burch
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AFAS Circustheater, Scheveningen
Green Day
Rockhal, Esch zur Alzette
Five Finger Death Punch
013, Tilburg
20:00
Death Valley Girls
Paradiso, Amsterdam
20:30
Blood Ceremony
Merleyn, Nijmegen
Alt-J
013, Tilburg
dinsdag 13 juni 2017
Zara Larsson
Melkweg, Amsterdam
20:30
Yentl
Vorstin, Hilversum
20:00
Van Moorst - Albumrelease
Hedon, Zwolle
20:00
Slo Burn
Effenaar, Eindhoven
20:00
Slayer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Rob Zombie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Perfume Genius
Tolhuistuin, Amsterdam
Normandie
Dynamo, Eindhoven
20:00
Minus The Bear
Paradiso, Amsterdam
Ministry
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
DevilDriver
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Damian 'Jr Gong' Marley
Paard, Den Haag
20:00
Big Sandy & His Fly-Rite Boys
dB's, Utrecht
woensdag 14 juni 2017
22:00
The Wooden Sky
Merleyn, Nijmegen
The Dead Daisies
Boerderij, Zoetermeer
The Afghan Whigs
Trix, Antwerpen
Snowapple
De Kerk, Oudendijk
22:00
Slydigs
Paradiso, Amsterdam
21:00
Purling Hiss
Vera, Groningen
Primus
013, Tilburg
Pieter Derks - Spot
Wilminktheater, Enschede
20:00
Pakhuisband
AkoestiCafé, Nieuwegein
Nothing But Thieves
Tolhuistuin, Amsterdam
Marky Ramone
013, Tilburg
20:00
LEFTOVER CRACK (USA) + O.D. KIDS
Willemeen, Arnhem
20:00
Kilo Kish
Paradiso, Amsterdam
20:00
Joshua Baumgarten / Tommy Ventevogel
P60, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ego Kill Talent
Melkweg, Amsterdam
Dinosaur Jr.
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
19:45
Damian 'Jr Gong' Marley
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Bongripper / Integrity / Primitive Man / Seven Sisters Of Sleep
Luxor Live, Arnhem
22:00
Birdsessions
BIRD, Rotterdam
22:00
Birdsessions
BIRD, Rotterdam
Baroness
Effenaar, Eindhoven
21:00
Assorted Travellers
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
ALPHA DNA / Soul Daad / Tishan
Sugar Factory, Amsterdam
donderdag 15 juni 2017
The Perfect Tool
Duycker, Hoofddorp
20:30
The Eskies
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Courtneys
Vera, Groningen
20:00
The Afghan Whigs
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sólstafir
Mezz, Breda
22:00
Slydigs
Merleyn, Nijmegen
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parktheater, Eindhoven
20:00
ROTTING CHRIST (GR) + SVART CROWN (FR)
Willemeen, Arnhem
Primal Scream
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater De Storm, Winterswijk
Najib Amhali / PlusSupportAct
Fluor, Amersfoort
20:00
Leona Philippo
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Kovacs
De Bosuil, Weert
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Indie in Town
Sugar Factory, Amsterdam
Hallo Venray
Proeflokaal Goesting, Venray
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Fab Morvan
Paradiso, Amsterdam
Daniel Lohues - Moi
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Bongripper / Primitive Man / Ggull
Effenaar, Eindhoven
20:00
Bluesworld Collectieve
Hedon, Zwolle