Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
The Pit
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Idea
Soest
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
18:00
Café de Pilaren
Alkmaar
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
Dassenakker Live
Houten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
14:30
Effenaar
Eindhoven
11:00
Flint
Amersfoort
13:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Het Trefpunt
Warmond
Kurhaus
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
13:00
Mezz
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
NiXenMeer
Enschede
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
18:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
14:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
17:00
Taverne
Bergen
Theater aan de Schie
Schiedam
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
15:00
Theater Posa
Lelystad
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
BIRD
Rotterdam
C.C. De Werf
Aalst
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
19:30
Dynamo
Eindhoven
Flint
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
20:45
Merleyn
Nijmegen
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Billie's Bar
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Hof in Salland
Raalte
Lux
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 24 september 2016
21:00
The Dutch Duke
The Pit, Nieuwegein
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Her Majesty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Terra Lightfoot
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Lucy Rose
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Badguyz / Boddhi Satva / DeepRootedSoul / DJ Dulac / Job Sifre / Lupe
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Spring King
V11, Rotterdam
20:30
Meindert Talma
Vera, Groningen
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:00
90's NOW
Vorstin, Hilversum
20:00
Heroes, a tribute to The Eagles
Vorstin, Hilversum
22:00
DJ Miss World / Sneu!
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Margriet Sjoerdsma
Werftheater, Utrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Fleddy Melculy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Above & Beyond
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 25 september 2016
Bob Wayne
Altstadt, Eindhoven
16:00
Big Ritch and the Blacksmith Company
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:30
Steve Gadd
Boerderij, Zoetermeer
18:00
Alkmaar Blues Weekend: Bag Of Bones
Café de Pilaren, Alkmaar
14:15
Eva Szalai / Alexandra Mashina
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
The Lasses
Dassenakker Live, Houten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
China Crisis
De Pul, Uden
14:30
FemME III
Effenaar, Eindhoven
11:00
Het Klarinetkwintet
Flint, Amersfoort
13:00
Halve finale Sena Grote Prijs van Rotterdam
Grounds, Rotterdam
20:00
Laurence Jones
Hedon, Zwolle
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
Di-rect
Kurhaus, Den Haag
19:30
Plaid
Melkweg, Amsterdam
13:00
Contra Contra / Here Be Dragons / lost/ctrl / Rosemary & Garlic / Zoon
Mezz, Breda
20:00
Friejam: Ronald Snijders & Big Bang Friesland
Neushoorn, Leeuwarden
Martha Jane & The Talisman
NiXenMeer, Enschede
22:15
uKanDanZ
Paradiso, Amsterdam
20:30
Teho Teardo & Blixa Bargeld
Paradiso, Amsterdam
18:30
Artillery / FireForce / Mystic Prophecy
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
14:00
Jubileumconcert Zangvereniging Caecilia
Roepaen, Ottersum
21:00
Ben Caplan and The Casual Smokers
Rotown, Rotterdam
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
17:00
View for a Day
Taverne, Bergen
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
14:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Speeldoos, Baarn
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
15:00
Margriet Sjoerdsma
Theater Posa, Lelystad
19:15
DICE
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 26 september 2016
20:30
Steve Gadd
Boerderij, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Tommy Emmanuel with very special guest Andy McKee
De Oosterpoort, Groningen
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
The Boxer Rebellion
Metropool, Hengelo
22:00
Deap Vally
Paradiso, Amsterdam
Mitski
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bastian Baker
Sugar Factory, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
dinsdag 27 september 2016
20:30
Thomas Pol
BIRD, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Mystery Jets
De Helling, Utrecht
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
19:30
Moose Blood + Pup + Luca Brasi
Dynamo, Eindhoven
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
20:00
Iron Reagan
Gebr. De Nobel, Leiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
20:45
Le Butcherettes
Merleyn, Nijmegen
19:30
Zomaar Radio
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Scenic Route to Alaska
Paradiso, Amsterdam
20:00
All Tvvins
Paradiso, Amsterdam
The Boxer Rebellion
Paradiso, Amsterdam
20:00
Intronaut / Shining (Noorwegen)
Patronaat, Haarlem
Tommy Emmanuel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Reinier Baas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Pega Monstro
WORM, Rotterdam
woensdag 28 september 2016
20:00
NUHR
Agnietenhof, Tiel
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Brenda Frans / Wilco Koster
Billie's Bar, Amsterdam
21:00
Lido
Bitterzoet, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Mike Watt
dB's, Utrecht
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Black Oak
EKKO, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Mini & Maxi
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Hof in Salland, Raalte
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
Lux, Nijmegen
Le Bucherettes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hardcore Woensdag
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Intronaut / Obsidian Kingdom / Shining (Noorwegen)
Paard, Den Haag
The Boxer Rebellion
Paard, Den Haag
22:00
Kraz / Oraclez
Paradiso, Amsterdam