Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
Kurhaus
Den Haag
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Hedon
Zwolle
13:00
Grounds
Rotterdam
11:00
Flint
Amersfoort
14:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Dassenakker Live
Houten
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
18:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Altstadt
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Merleyn
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Flint
Amersfoort
19:30
Dynamo
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Werf
Aalst
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Sojo
Leuven
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
Lux
Nijmegen
Hof in Salland
Raalte
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
C.C. De Werf
Aalst
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Billie's Bar
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Winston
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Vooruit
Gent
21:00
V11
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Taverne
Bergen
21:00
Statenzaal
Zwolle
zondag 25 september 2016
19:30
Plaid
Melkweg, Amsterdam
Di-rect
Kurhaus, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Laurence Jones
Hedon, Zwolle
13:00
Halve finale Sena Grote Prijs van Rotterdam
Grounds, Rotterdam
11:00
Het Klarinetkwintet
Flint, Amersfoort
14:30
FemME III
Effenaar, Eindhoven
20:00
China Crisis
De Pul, Uden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
The Lasses
Dassenakker Live, Houten
14:15
Eva Szalai / Alexandra Mashina
D' Engelenburgh, Fijnaart
18:00
Alkmaar Blues Weekend: Bag Of Bones
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Steve Gadd
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Big Ritch and the Blacksmith Company
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Bob Wayne
Altstadt, Eindhoven
maandag 26 september 2016
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Bastian Baker
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Deap Vally
Paradiso, Amsterdam
Mitski
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Boxer Rebellion
Metropool, Hengelo
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tommy Emmanuel with very special guest Andy McKee
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Steve Gadd
Boerderij, Zoetermeer
dinsdag 27 september 2016
20:30
Pega Monstro
WORM, Rotterdam
20:30
Reinier Baas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
Tommy Emmanuel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Intronaut / Shining (Noorwegen)
Patronaat, Haarlem
22:00
Scenic Route to Alaska
Paradiso, Amsterdam
20:00
All Tvvins
Paradiso, Amsterdam
The Boxer Rebellion
Paradiso, Amsterdam
19:30
Zomaar Radio
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Le Butcherettes
Merleyn, Nijmegen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Iron Reagan
Gebr. De Nobel, Leiden
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
19:30
Moose Blood + Pup + Luca Brasi
Dynamo, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mystery Jets
De Helling, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Thomas Pol
BIRD, Rotterdam
woensdag 28 september 2016
20:30
Rich The Kid
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Winsinghhof, Roden
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Elephant9
Sojo, Leuven
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Posttheater, Arnhem
20:00
Moose Blood
Patronaat, Haarlem
Tommy Emmanuel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Kraz / Oraclez
Paradiso, Amsterdam
DIIV
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rachèl Louise
Paradiso, Amsterdam
Intronaut / Obsidian Kingdom / Shining (Noorwegen)
Paard, Den Haag
The Boxer Rebellion
Paard, Den Haag
20:00
Hardcore Woensdag
Neushoorn, Leeuwarden
Le Bucherettes
Melkweg, Amsterdam
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
Lux, Nijmegen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Hof in Salland, Raalte
20:00
Mini & Maxi
Goudse Schouwburg, Gouda
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Black Oak
EKKO, Utrecht
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mike Watt
dB's, Utrecht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
21:00
Lido
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Brenda Frans / Wilco Koster
Billie's Bar, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
NUHR
Agnietenhof, Tiel
donderdag 29 september 2016
20:00
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Hiphop
Winston, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Werftheater, Utrecht
Krankland
Vooruit, Gent
21:00
Dool
V11, Rotterdam
21:00
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
TivoliVredenburg, Utrecht
Tommy Emmanuel
TivoliVredenburg, Utrecht
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater Walhalla, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Idea, Soest
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Hof 88, Almelo
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
Maaike Ouboter
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
NUHR
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
21:00
Black Oak
Statenzaal, Zwolle