Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Hoftheater
Raalte
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Metropool
Hengelo
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Orpheus
Apeldoorn
Mezz
Breda
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
Maassilo
Rotterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
ATLAS Theater
Emmen
21:30
CHV Noordkade
Veghel
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
De Roma
Antwerpen
Fluor
Amersfoort
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
013
Tilburg
Bibelot
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Basiliek
Veenendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
Koningshof
Maassluis
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Het Depot
Leuven
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Sint Catharinakerk
Eindhoven
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Badhuistheater
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Sneek
Sneek
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Molenberg
Delfzijl
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Jan van Besouw
Goirle
18:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cultura
Ede
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stichting Cultuurpodium Den Dolder
Den Dolder
Botanique
Brussel
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
donderdag 27 februari 2020
20:00
Bryce Vine
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Brihang
De Roma, Antwerpen
20:30
Bongloard / Magnetic Spacemen / Tjalling
Hedon, Zwolle
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Beautiful Strangers - The Celebration of Prince
Zaantheater, Zaandam
20:00
Bear's Den
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Axelle Red
Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
20:30
Arlo Parks
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Hoftheater, Raalte
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Amigo The Devil
Patronaat, Haarlem
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alain Clark / Hermine Deurloo / Steve Gadd
Metropool, Hengelo
19:30
Aiming For Enrike
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
3J'S
TivoliVredenburg, Utrecht
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Ludens, Voorburg
vrijdag 28 februari 2020
Yori Swart
Orpheus, Apeldoorn
X Raiders
Mezz, Breda
19:30
Winston Surfshirt
Bitterzoet, Amsterdam
Weval
Maassilo, Rotterdam
20:15
Vreemde Kostgangers
De Harmonie, Leeuwarden
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
ATLAS Theater, Emmen
21:30
Vinyl Avond
CHV Noordkade, Veghel
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Van Dik Hout
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Two Shakes Of A Lambs Tail
Paard, Den Haag
20:00
Tweeduuster
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Trixie Whitley
De Roma, Antwerpen
Trijntje Oosterhuis
Fluor, Amersfoort
Tricklebolt
Hedon, Zwolle
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater De Lievekamp, Oss
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
The Wanderers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theaterhotel Almelo, Almelo
The Last Internationale
013, Tilburg
The Kik
Bibelot, Dordrecht
22:00
The Homesick
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
ATLAS Theater, Emmen
20:00
The Bootleg Beatles
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Testament - Lennaert Nijgh 75 jaar
De Basiliek, Veenendaal
20:00
TAGO - Korean Drum
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sven Figee - Van Bach tot Blues
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Stef Bos - Tijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Snelle & Noorderlicht
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Sarah McQuaid
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Ruth Jacott
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:45
Ruben Annink
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Roxeanne Hazes
Luxor Live, Arnhem
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Koningshof, Maassluis
20:30
Roman Frayssinet
Rockhal, Esch zur Alzette
René van Meurs - Hunkert
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Raymond van het Groenewoud
Het Depot, Leuven
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
20:15
Queen The Music
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Sint Catharinakerk , Eindhoven
20:30
Physical Graffiti
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Peter Lusse
Het Badhuistheater, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Oum
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Opera Melancholica
Parktheater, Eindhoven
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater Sneek, Sneek
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
20:00
Nona
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Nits
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
New Cool Collective
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nederpop All Stars
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Molenberg, Delfzijl
Najib Amhali - Waar was ik?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Jan van Besouw, Goirle
18:30
Mura Masa
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Mother's Cake
Luxor Live, Arnhem
19:30
Mighty Oaks
Melkweg, Amsterdam
21:00
Menasa
Patronaat, Haarlem
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
00:00
Mart Hillen In Concert
Theaterkerk Hemels, Twisk
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Flint, Amersfoort
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Magda Mendes - Oliveiras
Stichting Cultuurpodium Den Dolder, Den Dolder
Mabel
Botanique, Brussel
19:45
Maan
TivoliVredenburg, Utrecht