Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Paradiso
Amsterdam
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
Sportpark De Krokodiel
Middelkerke
20:30
NiXenMeer
Enschede
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
O.J.C. Walhalla
Sevenum
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
15:00
Cafe Bluff
Heerlen
Strijp-S
Eindhoven
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Artis
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
013
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Patronaat
Haarlem
18:00
PopEi
Eindhoven
22:00
Bluescafe
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Merleyn
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Nijend 24
Anderen
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Artis
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Dynamo
Eindhoven
17:00
The Saint
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Gigant
Apeldoorn
14:00
Cultuurkwartier
Apeldoorn
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Blue Collar Hotel
Eindhoven
19:00
Iduna
Drachten
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Royal Theater
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Maassilo
Rotterdam
zondag 06 augustus 2017
15:00
Ronald Snijders (muzikant)
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Boris presents: Keep The Funk Alive
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 07 augustus 2017
20:00
Mike Love
Patronaat, Haarlem
dinsdag 08 augustus 2017
21:00
Bluesnight SneekWeek met o.a. AJ Plug
Het Bolwerk, Sneek
woensdag 09 augustus 2017
20:00
The Afghan Whigs
Paradiso, Amsterdam
donderdag 10 augustus 2017
Moss
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
20:00
Anaal Nathrakh
dB's, Utrecht
21:00
The F.U.'S
Patronaat, Haarlem
20:00
Bonecrusher
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Ásgeir
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:45
Envy the West / The Empyrean
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Don Carlos
Melkweg, Amsterdam
20:00
Frank McComb
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 11 augustus 2017
19:45
Air
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
The Dirty Denims
Little Devil, Tilburg
21:00
The Cosmic Carnival plays Fleetwood Mac
Rotown, Rotterdam
Bryan Adams
Sportpark De Krokodiel, Middelkerke
20:30
Ash Grunwald
NiXenMeer, Enschede
20:30
COUGH + Sinister Haze
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Base
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 12 augustus 2017
21:00
MDC
Little Devil, Tilburg
NuClear Family
O.J.C. Walhalla, Sevenum
20:00
Front line assembly
Nieuwe Nor, Heerlen
15:00
Barosz / Konstepaasje / Many More / puyn / Schimanski / Skuff
Cafe Bluff, Heerlen
Bryan Adams
Strijp-S, Eindhoven
20:00
Racoon
Zuiderparktheater, Den Haag
16:00
Daithi Rua / Daniel Cane
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
20:00
Jong Metropole Orkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Katinka Polderman - Tiert Welig
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Slightly Stoopid
Melkweg, Amsterdam
15:00
laGarçon
Artis, Amsterdam
zondag 13 augustus 2017
16:00
Pat Capocci
dB's, Utrecht
Hatebreed
Effenaar, Eindhoven
15:00
Gayle Skidmore
PopEi, Eindhoven
15:00
Sarah Jane
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Typhoon
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 14 augustus 2017
Trivium
013, Tilburg
Life Of Agony
Effenaar, Eindhoven
19:30
Hepcat
Melkweg, Amsterdam
The Common Linnets
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 15 augustus 2017
20:15
Regina Spektor
TivoliVredenburg, Utrecht
Megadeth
013, Tilburg
woensdag 16 augustus 2017
20:15
Watsky
De Helling, Utrecht
Ryan Adams
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Fallujah / Gorguts / Havok / Revocation / Venom Prison
Baroeg, Rotterdam
20:00
Miranda Lambert
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Bobbypin / Reykjavíkurdætur
Sugar Factory, Amsterdam
donderdag 17 augustus 2017
20:30
Preoccupations
EKKO, Utrecht
21:00
Jucifer
Little Devil, Tilburg
20:30
Stems
Neushoorn, Leeuwarden
22:45
Friction & The Roots Drivers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
The Black Lips
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Conor Oberst
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 18 augustus 2017
20:00
Strand Of Oaks
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Vital Remains
Little Devil, Tilburg
21:00
Bloomfield plays Radiohead [OK Computer]
Rotown, Rotterdam
22:00
Harbour of Souls
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
21:00
Typhoon
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Cryptopsy
Patronaat, Haarlem
18:00
ROCK 'N GRILL - The Dirty Denims
PopEi, Eindhoven
22:00
Novatia
Bluescafe, Apeldoorn
20:00
Boss
Paradiso, Amsterdam
20:30
Boris (Japan)
P60, Amstelveen
zaterdag 19 augustus 2017
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Crusaders: tribute to Saxon
Little Devil, Tilburg
20:00
Ruben Hoeke Band
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Knipoog: L’Atelier + Mario Marini + Borish
Merleyn, Nijmegen
Wolfmother
Patronaat, Haarlem
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Bibelot, Dordrecht
20:00
Romi Cage
Nijend 24, Anderen
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Dego & 2000Black Family
Paradiso, Amsterdam
15:00
Celine Cairo / Norman Vladimir
Artis, Amsterdam
zondag 20 augustus 2017
Crowbar / Herder / Obese
Baroeg, Rotterdam
The Amity Affliction + Alazka + 2 Years to Apocalypse
Dynamo, Eindhoven
17:00
Cats on the Corner
The Saint, Eindhoven
15:00
Niels van Heel
PopEi, Eindhoven
20:00
Noah Guthrie
Gigant, Apeldoorn
14:00
Noah Guthrie
Cultuurkwartier, Apeldoorn
15:00
DOX Family Afternoon: Bruut! / Ivar / Steffen Morrison
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Alex Vargas
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 21 augustus 2017
Slapshot
Blue Collar Hotel, Eindhoven
19:00
Crowbar
Iduna, Drachten
23:00
Benjamin Lucas / Manga - Summer Dance Forever Afterparty
Paradiso, Amsterdam
20:00
Parker Millsap
Paradiso, Amsterdam
Kate Nash
Melkweg, Amsterdam
19:00
Chronixx
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 22 augustus 2017
20:30
Monarch
dB's, Utrecht
20:00
Breaking Benjamin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lambchop
Royal Theater, Heerlen
Chronixx + support
De Oosterpoort, Groningen
Band Of Horses
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
23:00
Benjamin Lucas / Manga - Summer Dance Forever Afterparty
Paradiso, Amsterdam
20:00
O.c. (d.i.t.c.)
De Marktkantine, Amsterdam
20:00
Fruit Bats / Vetiver
Paradiso, Amsterdam
20:00
John Moreland
Paradiso, Amsterdam
woensdag 23 augustus 2017
While She Sleeps
Hedon, Zwolle
Band Of Horses
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
A.J. Croce
TivoliVredenburg, Utrecht
Allah-Las + Altin Gün
Maassilo, Rotterdam