Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Paard
Den Haag
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:30
Grote Kerkhof
Deventer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Boerderij
Zoetermeer
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
Paard
Den Haag
20:00
Grote Kerkhof
Deventer
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
18:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Simplon
Groningen
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Stathe
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Slottuintheater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
23:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Altstadt
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
15:00
Muziekgieterij
Maastricht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
13:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Stathe
Utrecht
20:45
EKKO
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Hedon
Zwolle
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Theater PePijn
Den Haag
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Patronaat
Haarlem
13:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Doornroosje
Nijmegen
16:00
dB's
Utrecht
14:45
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Concertboerderij Onder De Linden
Valthermond
15:00
De Bosuil
Weert
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
L'entrepot
Arlon
20:30
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
woensdag 30 augustus 2017
Franz Ferdinand
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Interpol
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Deerhoof
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Zonder verdoving
Theaterpand Weesp, Weesp
donderdag 31 augustus 2017
21:00
De Dijk
P60, Amstelveen
21:00
Kikagaku Moyo
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Nick Mulvey
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Every Kid Knows / Vrou.ka / You Are Not Wrong
Paard, Den Haag
John Moreland
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
19:30
De Grote Kick-Off (dag 1)
Grote Kerkhof, Deventer
20:15
Foxygen
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Camilla Daum / Daze Malone
Grenswerk, Venlo
20:30
Zonder verdoving
Theaterpand Weesp, Weesp
Richie Kotzen
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 01 september 2017
Togo All Stars
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
20:00
Misanthropia + Nightland (it) + Morgarten (ch)
Willemeen, Arnhem
20:00
Def Americans
Luxor Live, Arnhem
20:30
Punkrock Riot XL: Undeclinable Ambuscade
Mezz, Breda
Amber Arcades / Boef / Brandwerk / Hausmagger / Jaskelis / Nana Adjoa
Paard, Den Haag
20:00
De Grote Kick-Off (dag 2)
Grote Kerkhof, Deventer
21:00
Jared Grant
Bibelot, Dordrecht
21:00
First Blood
Bibelot, Dordrecht
18:00
ROCK 'N GRILL
PopEi, Eindhoven
20:00
Skip & Die
Simplon, Groningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Divine Council
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Ayreon (tryout)
013, Tilburg
20:00
Discipline
Little Devil, Tilburg
21:00
Twins
Stathe, Utrecht
20:00
Amsterdam Klezmer Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Belle and Sebastian
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Lachy Doley Group
De Bosuil, Weert
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Her Majesty
Slottuintheater, Zeist
20:30
Brian Cummins
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Oost Wanted
Hedon, Zwolle
Nick Mulvey
Hedon, Zwolle
zaterdag 02 september 2017
20:30
Black Acid / Leafs / Yung Nnelg
P60, Amstelveen
20:30
Baban Kirkuki / Monir Goran
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
B-Boys
Cinetol, Amsterdam
20:30
Lonneke Dort
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Noelia Sabarea
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Dreadzone
Bitterzoet, Amsterdam
China Crisis
Paradiso, Amsterdam
17:00
Hell on Earth Tour
Melkweg, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Posttheater, Arnhem
23:00
Beverly Hills 908000's
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
New Wave City: Doom Edition
Paard, Den Haag
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
Bottles of Love + Jesse Yasmeen
Altstadt, Eindhoven
21:00
Cosmonauts
Vera, Groningen
22:00
LIVE: Metal Attack + support Into the Arcane
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Avrotros Muziekcafe
Vorstin, Hilversum
22:00
Psyfreaks
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Zonder verdoving
Het Veur Theater, Leidschendam
15:00
Transformer
Muziekgieterij, Maastricht
23:00
Darko Esser / DJ Hell / Mark Wanders & Camiel
Doornroosje, Nijmegen
13:00
Benny Rodrigues / DJ Hell / Octave One / Roman Flügel
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Pilgrims
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
21:00
Gigatron 2000
Little Devil, Tilburg
21:00
Waking Skies
Stathe, Utrecht
20:45
Langhorne Slim
EKKO, Utrecht
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Infloyd
Boerderij, Zoetermeer
23:00
Lux
Hedon, Zwolle
zondag 03 september 2017
19:45
Mother's Finest
Podium Victorie, Alkmaar
Milow
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Don Bryant
Tolhuistuin, Amsterdam
16:45
Indian Askin
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Nana Adjoa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
13:00
Carel Kraayenhof / Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
zo 3 sep Naked Song Presents... Baptiste W. Hamon
't Rozenknopje, Eindhoven
15:00
David Henry
PopEi, Eindhoven
20:30
SKYWALKER AND LANDMVRKS
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Tricot
Patronaat, Haarlem
13:00
UITfestival Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Ellen ten Damme
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
14:45
Karl Blau
Molen De Ster, Utrecht
20:00
'Klassiek in 't Veen'
Concertboerderij Onder De Linden, Valthermond
15:00
House of Lords
De Bosuil, Weert
20:00
The Lachy Doley Group
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Marco Hovius play Led Zeppelin
Hedon, Zwolle
maandag 04 september 2017
20:30
Daniel Romano
Tolhuistuin, Amsterdam
Metallica
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
L.A. Witch
Vera, Groningen
20:00
The Deslondes / Family Spirit Reunion
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
dinsdag 05 september 2017
22:00
L.A. Witch
Paradiso, Amsterdam
Bomba Estereo
Paradiso, Amsterdam
Nadia Reid
Paradiso, Amsterdam
Shining (Noorwegen)
L'entrepot, Arlon
20:30
Mother's Finest
Mezz, Breda
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel