Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
18:00
PopEi
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Bluescafe
Apeldoorn
22:00
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
15:00
Artis
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Merleyn
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
14:00
Cultuurkwartier
Apeldoorn
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
17:00
The Saint
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Gigant
Apeldoorn
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Iduna
Drachten
Melkweg
Amsterdam
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:30
Royal Theater
Heerlen
20:30
dB's
Utrecht
23:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Maassilo
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
Hedon
Zwolle
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
23:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:45
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
18:00
PopEi
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
19:00
Café De Meister
Geleen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Vera
Groningen
20:30
P60
Amstelveen
21:00
Stathe
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
Artis
Amsterdam
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Bimhuis
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:00
Podium 't Beest
Goes
013
Tilburg
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Iduna
Drachten
dinsdag 15 augustus 2017
20:15
Regina Spektor
TivoliVredenburg, Utrecht
woensdag 16 augustus 2017
18:00
Fallujah / Gorguts / Havok / Revocation / Venom Prison
Baroeg, Rotterdam
20:00
Miranda Lambert
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Ryan Adams
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bobbypin / Reykjavíkurdætur
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Watsky
De Helling, Utrecht
donderdag 17 augustus 2017
20:00
Conor Oberst
Melkweg, Amsterdam
20:30
Preoccupations
EKKO, Utrecht
20:30
Stems
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
The Black Lips
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Jucifer
Little Devil, Tilburg
22:45
Friction & The Roots Drivers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 18 augustus 2017
18:00
ROCK 'N GRILL - The Dirty Denims
PopEi, Eindhoven
20:00
Strand Of Oaks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Cryptopsy
Patronaat, Haarlem
20:00
Boss
Paradiso, Amsterdam
20:30
Boris (Japan)
P60, Amstelveen
21:00
Typhoon
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Bloomfield plays Radiohead [OK Computer]
Rotown, Rotterdam
21:00
Vital Remains
Little Devil, Tilburg
22:00
Novatia
Bluescafe, Apeldoorn
22:00
Harbour of Souls
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
zaterdag 19 augustus 2017
15:00
Celine Cairo / Norman Vladimir
Artis, Amsterdam
Wolfmother
Patronaat, Haarlem
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Bibelot, Dordrecht
20:00
Dego & 2000Black Family
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Romi Cage
Nijend 24, Anderen
20:00
Knipoog: L’Atelier + Mario Marini + Borish
Merleyn, Nijmegen
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Crusaders: tribute to Saxon
Little Devil, Tilburg
zondag 20 augustus 2017
14:00
Noah Guthrie
Cultuurkwartier, Apeldoorn
15:00
DOX Family Afternoon: Bruut! / Ivar / Steffen Morrison
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Niels van Heel
PopEi, Eindhoven
Crowbar / Herder / Obese
Baroeg, Rotterdam
17:00
Cats on the Corner
The Saint, Eindhoven
The Amity Affliction + Alazka + 2 Years to Apocalypse
Dynamo, Eindhoven
Alex Vargas
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Noah Guthrie
Gigant, Apeldoorn
maandag 21 augustus 2017
19:00
Chronixx
Paradiso, Amsterdam
19:00
Crowbar
Iduna, Drachten
Kate Nash
Melkweg, Amsterdam
Slapshot
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Parker Millsap
Paradiso, Amsterdam
23:00
Benjamin Lucas / Manga - Summer Dance Forever Afterparty
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 22 augustus 2017
Band Of Horses
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
John Moreland
Paradiso, Amsterdam
Chronixx + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Fruit Bats / Vetiver
Paradiso, Amsterdam
20:00
Breaking Benjamin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O.c. (d.i.t.c.)
De Marktkantine, Amsterdam
20:30
Lambchop
Royal Theater, Heerlen
20:30
Monarch
dB's, Utrecht
23:00
Benjamin Lucas / Manga - Summer Dance Forever Afterparty
Paradiso, Amsterdam
woensdag 23 augustus 2017
Jimmy Eat World
Melkweg, Amsterdam
The Wailers
Melkweg, Amsterdam
Allah-Las + Altin Gün
Maassilo, Rotterdam
19:45
A.J. Croce
TivoliVredenburg, Utrecht
Band Of Horses
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
John Moreland
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
Complexity presents: The Number Twelve Looks Like You
Patronaat, Haarlem
While She Sleeps
Hedon, Zwolle
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
23:00
Benjamin Lucas / Manga - Summer Dance Forever Afterparty
Paradiso, Amsterdam
donderdag 24 augustus 2017
19:00
Aversions Crown (AUS) + Within The Ruins (USA) + Pelgrim
Little Devil, Tilburg
19:45
JP Harris & The Tough Choices / The Lock Keepers
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
Parquet Courts
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Kapitan Korsakov / Nothing
Paradiso, Amsterdam
20:00
Japandroids
De Helling, Utrecht
20:00
Cultura Nova: Antilopen Gang
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
1967: The Summer of Love
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Racoon
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
AJ Croce
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
21:00
Noah Guthrie
Luxor Live, Arnhem
22:45
Zomerconcert: My Generation
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 25 augustus 2017
18:00
ROCK 'N GRILL - 2 BED
PopEi, Eindhoven
Uli Jon Roth
Baroeg, Rotterdam
19:00
First Blood
Café De Meister, Geleen
19:30
Main Source
Melkweg, Amsterdam
Electric Wizard
Patronaat, Haarlem
20:00
Blackup / Brat Farrar
dB's, Utrecht
20:00
Procreation + Mouflon + Dauthuz
Little Devil, Tilburg
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Kapitan Korsakov / Nothing
Vera, Groningen
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance
P60, Amstelveen
21:00
The Curious Incident
Stathe, Utrecht
22:00
Oceans Ate Alaska
Merleyn, Nijmegen
zaterdag 26 augustus 2017
15:00
Altın Gün
Artis, Amsterdam
16:00
David & The Circumstances / La très illustre compagnie du Chat Noir
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
17:00
K3
Kursaal Oostende, Oostende
18:00
Lilian Vieira
Melkweg, Amsterdam
18:00
Jeroen van Helsdingen
Bimhuis, Amsterdam
Suffocation + Sisters of Suffocation
Dynamo, Eindhoven
20:00
New Model Army
Podium 't Beest, Goes
Converge
013, Tilburg
20:00
Earth & Fire
Bibelot, Dordrecht
20:00
Wat Als Het Leven Een R&B-Clip Was?: One Trick Pony + Lyy + The Dopest
Merleyn, Nijmegen
20:00
Slapshot
Iduna, Drachten