Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Luxor Live
Arnhem
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
23:45
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
20:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:00
P60
Amstelveen
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
PopEi
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
So What!
Gouda
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stathe
Utrecht
19:15
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
The Saint
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bibelot
Dordrecht
BIRD
Rotterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
dB's
Utrecht
De Beuk
Barendrecht
De Domijnen
Sittard
20:30
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Dordtyart
Dordrecht
16:00
Dordtyart
Dordrecht
19:30
Effenaar
Eindhoven
23:45
EKKO
Utrecht
20:45
EKKO
Utrecht
20:00
Flashback Live Club
Genk
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
17:00
Gigant
Apeldoorn
19:45
Hedon
Zwolle
20:30
Herberg de Pol
Diepenheim
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
JVC De Schuit
Katwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:15
Paard
Den Haag
16:30
Paard
Den Haag
23:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Stathe
Utrecht
22:00
The Jack
Eindhoven
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Trix
Antwerpen
Vera
Groningen
20:00
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
dB's
Utrecht
14:00
De Amer
Amen
16:00
De Regentenkamer
Den Haag
14:30
Dordtyart
Dordrecht
EKKO
Utrecht
14:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
16:15
Gigant
Apeldoorn
vrijdag 15 september 2017
Sass Jordan
Luxor Live, Arnhem
20:00
To Kill A King
M.C. Van de Omroep, Hilversum
23:45
Tante Joke Karaoke Band
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lee 'Scratch' Perry / Mad Professor
Melkweg, Amsterdam
19:00
Sully Erna
Melkweg, Amsterdam
22:00
Jolan / Lucash / Ordure / Roscovitsch
Merleyn, Nijmegen
20:00
Whisky & Music
Metropool, Hengelo
21:00
Freaky Friday
Mezz, Breda
20:15
Doric String Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Black Angels
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Chris Pureka
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
20:30
Edwin Evers Band
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
16:00
Neushoorn Openingsfestival
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Memphis Maniacs
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:00
Bratkilla / samplifire
P60, Amstelveen
20:00
Casanovas & The Dirty Denims
Pacific Parc, Amsterdam
Alvarez Kings
Paradiso, Amsterdam
20:30
Zonder verdoving
Perron-3, Rosmalen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Christopher Paul Stelling
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
MFG Live café met: Harbour of Souls
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Sheverine
PopEi, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Blink-0182 / Drunken Dolly
So What!, Gouda
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Koblenz
Stathe, Utrecht
19:15
Amsterdamse Popprijs: Voorronde IV
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Saber Tiger
The Saint, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - Kakmaker
Theater Walhalla, Rotterdam
Togo All Stars
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Nite Jewel
V11, Rotterdam
20:30
Rats On Rafts/De Kift
Vorstin, Hilversum
zaterdag 16 september 2017
20:30
Friends of the Family
't Ukien, Kampen
20:00
Ayreon
013, Tilburg
Psycho Mind Festival
013, Tilburg
20:00
Pink Project
Ahoy, Rotterdam
20:00
Sparks
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
9-Please! Chris Cornell Honour
Bibelot, Dordrecht
Princess Nokia
BIRD, Rotterdam
20:30
Lee 'Scratch' Perry / Mad Professor
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Vallenfyre
Cacaofabriek, Helmond
20:00
The Ex
dB's, Utrecht
I Against I / Ink Bomb
De Beuk, Barendrecht
Trijntje Oosterhuis
De Domijnen, Sittard
20:30
Lex Jasper Trio
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Jonas Kopp / Reeko
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jeroen van Vliet / Mete Erker
Dordtyart, Dordrecht
16:00
Marnix van de Poll
Dordtyart, Dordrecht
19:30
#10JAAR3VOOR12EHV
Effenaar, Eindhoven
23:45
Blank Banshee: Late Night Show
EKKO, Utrecht
20:45
Blank Banshee
EKKO, Utrecht
20:00
David Readman
Flashback Live Club, Genk
19:30
Thomas Oliver / Tom James
Gebr. De Nobel, Leiden
17:00
Spirit Valley
Gigant, Apeldoorn
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Hedon, Zwolle
20:30
Chris Pureka
Herberg de Pol, Diepenheim
21:00
Dead By April
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Tom McRae
JVC De Schuit, Katwijk
Spinvis
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Ruben Hoeke Band: 25 jaar
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Kernkracht IV: Exist Immortal (UK) + Surprise Act + Raven Called Sin
Little Devil, Tilburg
23:00
Breda Barst Afterparty
Mezz, Breda
22:00
Voodoo People
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Finale 51ste Internationaal Vocalisten Concours
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Tommy Moustache
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Sinas ft. Rob van der Wouw
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Carli's Jam / Elske DeWall
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Edwin Evers Band
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:15
Symphonic Junction Pop Up Classics: Met Nicholas Collon, dirigent en J
Paard, Den Haag
16:30
Grauzone Summer Special
Paard, Den Haag
23:00
Curated by Lenzman
Paradiso, Amsterdam
Vulfpeck
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:15
Zonder verdoving
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Boef / Bokoesam / Nasr de Barber / Soufiane Eddyani
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Maiden Day met o.a. Up The Irons en Blaze Bayley
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Dion Roman
Stathe, Utrecht
22:00
Ep Realease Burning Clocks + Crooked Minds
The Jack, Eindhoven
Ellen ten Damme
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Storm, Winterswijk
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Alvvays
Trix, Antwerpen
Togo All Stars
Vera, Groningen
zondag 17 september 2017
20:00
Ayreon
013, Tilburg
20:00
Togo All Stars
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:30
ECOCIDE / Entrench / Jupiterian / Krypts / Ripper
Baroeg, Rotterdam
20:30
Incognito
Boerderij, Zoetermeer
15:30
Yuri Honing Acoustic Quartet
Cacaofabriek, Helmond
16:00
BARST / Eugene Chadbourne
dB's, Utrecht
14:00
Chris Pureka
De Amer, Amen
16:00
Chabliz
De Regentenkamer, Den Haag
14:30
Rubric piano Trio - wereldpremière Glass Works voor 3 piano's (Philip
Dordtyart, Dordrecht
Alvvays
EKKO, Utrecht
14:30
Hans Dulfer / Jerome Hol
Gelderlandfabriek, Culemborg
16:15
Sander Nijbroek
Gigant, Apeldoorn