Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
13:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:45
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Doornroosje
Nijmegen
15:00
De Bosuil
Weert
16:00
dB's
Utrecht
20:00
Concertboerderij Onder De Linden
Valthermond
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Strijp-S
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
L'entrepot
Arlon
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
dB's
Utrecht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
EKKO
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Café Lollipop
Oss
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
20:30
Winston
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
20:30
Todo
Best
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
18:00
The Thalia Lounge
Rotterdam
23:45
The Jack
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Strand Scheveningen
Scheveningen
21:00
Stathe
Utrecht
16:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:45
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Openluchttheater Vrouwenhof
Roosendaal
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
zondag 03 september 2017
Milow
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
13:00
UITfestival Leeuwarden
Neushoorn, Leeuwarden
14:45
Karl Blau
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Marco Hovius play Led Zeppelin
Hedon, Zwolle
20:30
Ellen ten Damme
Doornroosje, Nijmegen
15:00
House of Lords
De Bosuil, Weert
16:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
20:00
'Klassiek in 't Veen'
Concertboerderij Onder De Linden, Valthermond
20:00
The Lachy Doley Group
Boerderij, Zoetermeer
20:30
zo 3 sep Naked Song Presents... Baptiste W. Hamon
't Rozenknopje, Eindhoven
maandag 04 september 2017
Metallica
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:30
L.A. Witch
Vera, Groningen
20:30
Daniel Romano
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Deslondes / Family Spirit Reunion
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 05 september 2017
20:00
Spirit Family Reunion / The Deslondes
TivoliVredenburg, Utrecht
Volbeat
Strijp-S, Eindhoven
22:00
L.A. Witch
Paradiso, Amsterdam
Bomba Estereo
Paradiso, Amsterdam
Nadia Reid
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mother's Finest
Mezz, Breda
20:00
Kvelertak
Metropool, Hengelo
Shining (Noorwegen)
L'entrepot, Arlon
20:30
Zonder verdoving
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
The Sisters of Mercy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
woensdag 06 september 2017
Metallica
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Buttertones
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
PUUR liedjes
PopEi, Eindhoven
Procol Harum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dylan LeBlanc
Paradiso, Amsterdam
20:30
FullMoon Babylon
Grounds, Rotterdam
Supersuckers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:45
Colin Stetson
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Eendracht, Gemert
20:00
Undeclinable Ambuscade
dB's, Utrecht
20:30
Zonder verdoving
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Doghouse Rose
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
LionsLions
Blue Collar Hotel, Eindhoven
donderdag 07 september 2017
20:30
Heavy Lids
Vera, Groningen
21:00
Certain Animals
V11, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Indie In Town VI
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Abalone / City of Life
Simplon, Groningen
20:00
Katinka Polderman
Podium 't Beest, Goes
20:00
Def Americans: Johnny Cash Memorial Show
Patronaat, Haarlem
20:00
Brat Farrar
Patronaat, Haarlem
22:00
Supersuckers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nosoyo
Paradiso, Amsterdam
Tash Sultana
Paradiso, Amsterdam
20:30
Grey Nomad
Paard, Den Haag
Carach Angren
P60, Amstelveen
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Wolter Kroes
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Laura Gibson
Molen De Ster, Utrecht
20:30
J. Bernardt
Mezz, Breda
Roxeanne Hazes
Melkweg, Amsterdam
20:00
These Go To Eleven
Hedon, Zwolle
Doe Maar
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Hiphop Saved My Life: Leafs
EKKO, Utrecht
20:30
TakeRoots presents: Dylan LeBlanc
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Cinema Escape
dB's, Utrecht
21:00
Duke John
Cul de Sac, Tilburg
ZooN
Café Lollipop, Oss
20:30
Guido Weijers - Oudejaarsconference
C.C. Den Herd, Bladel
Gary Brooker / Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Curtis Harding
Bitterzoet, Amsterdam
Togo All Stars
BIRD, Rotterdam
vrijdag 08 september 2017
20:30
Amsterdamse Popprijs: Voorronde I
Winston, Amsterdam
20:00
Charmplay / Roads To Roam
Vorstin, Hilversum
Supersuckers
Vera, Groningen
20:30
Goddammit Mike
Todo, Best
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Lievekamp, Oss
18:00
#Friday
The Thalia Lounge, Rotterdam
23:45
Purpendicular
The Jack, Eindhoven
20:00
Floris Bates & the Rented Friends / Spirit Valley
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
CFM / Doug Tuttle
Stroomhuis, Eindhoven
Anouk
Strand Scheveningen, Scheveningen
21:00
Lemon
Stathe, Utrecht
16:00
The Gravel Pit
Rotown, Rotterdam
20:30
Dylan LeBlanc
Roepaen, Ottersum
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Rietveld Theater, Delft
20:00
Carach Angren
Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Moods
PopEi, Eindhoven
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Willie Darktrousers
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Reggae Vibrations
Paradiso, Amsterdam
20:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Paradiso, Amsterdam
20:45
The Brothers Honeywell
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Eddy et les Vedettes / Tess et les Moutons Magnifiques
Paard, Den Haag
20:00
Jackal / Savage
P60, Amstelveen
20:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Vrouwenhof , Roosendaal
Racoon
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
MacSwordfish
Mezz, Breda
20:00
Infloyd - The Final Cut & More
Mezz, Breda
20:00
Undeclinable Ambuscade
Melkweg, Amsterdam
20:00
Klub Kids Presents Queens Of Comedy Tour
Melkweg, Amsterdam
21:00
God Dethroned
Manifesto, Hoorn