Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Kreun
Kortrijk
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Metropool
Hengelo
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Capitole
Gent
Theater Concordia
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Mezz
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
21:00
De Bosuil
Weert
21:30
Stathe
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
dB's
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
Comedy Huis
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
De Pul
Uden
20:45
Extase
Tilburg
20:30
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
21:00
Rotown
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater De Winsinghhof
Roden
donderdag 13 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts
Theater de Bussel, Oosterhout
Paul de Munnik
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
23:00
Anil Aras / Buurman & Buurman / Fowlk / Sidney Charles / Wouter S
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Annabel / DJ Joenis / Lucash / Opivm / Sadclaw
Merleyn, Nijmegen
Dark Funeral
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
LaVendore Rogue
C.C. De Steiger, Menen
20:00
The Robert Cray Band
Muziekgieterij, Maastricht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:30
Monomyth
Gebr. De Nobel, Leiden
Warhaus
De Kreun, Kortrijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Trinity- Desert Rain theatertour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
NUHR
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Clever Sessions
Duycker, Hoofddorp
20:00
JOANovARC (UK) Take Off Session
Duycker, Hoofddorp
Earth, Wind & Fire ft Al Mckay
Vorstin, Hilversum
Fairport Convention
G.C. De Wildeman, Herent
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Metropool, Hengelo
Sabrina Starke
Cacaofabriek, Helmond
Ton Kas - JABROER
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Stick Men
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Pete Lincoln
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
The Sweet
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
De Kift / Rats on Rafts
Patronaat, Haarlem
Sonata Arctica
Patronaat, Haarlem
Mozes and the Firstborn + Robbing Millions
Vera, Groningen
20:00
Tineke Postma Quartet feat. Frederik Koster
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
Death Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Bryan Ferry
Capitole, Gent
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Concordia, Enschede
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Reggae Sundance presents: Eek-A-Mouse
Effenaar, Eindhoven
20:00
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kim Wilde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ian Siegal - The Twentyfive Tour
Bibelot, Dordrecht
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
The Great Communicators
Paard, Den Haag
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Danny Vera
Mezz, Breda
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Margriet Sjoerdsma
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Izaline Calister - Latin Diva
De Nieuwe Kolk, Assen
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Kolk, Assen
21:00
St. Tropez
Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kleine Komedie, Amsterdam
67
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bauer (NL)
Tolhuistuin, Amsterdam
White Lies
Paradiso, Amsterdam
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Paradiso, Amsterdam
19:30
Obie Trice
Melkweg, Amsterdam
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
17:00
Pitou
Concerto, Amsterdam
Sunday Sun
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Brand / Room for Elephants / The Wildcats
P60, Amstelveen
20:00
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Enge Buren - Ruk!
Den heuvel, Alphen
Clifton Braam - De Eerste Keer
Schouwburg Almere, Almere
Minou Bosua - Minoux
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
vrijdag 14 oktober 2016
22:00
Hovius Plays Radiohead
Hedon, Zwolle
Y&T
Hedon, Zwolle
20:30
Magma
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
21:00
Crystal Dream - a U2 tribute
De Bosuil, Weert
21:30
Lemon (NL)
Stathe, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Werftheater, Utrecht
Life`s Electric
dB's, Utrecht
20:00
Ud Festival dag 1 - U'Duet, Trio Qasyon, Kyriakos Kalaitzaidis, Trio
RASA, Utrecht
20:00
The Wedding Present
EKKO, Utrecht
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Comedy Huis, Utrecht
Donnerwetter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Ann May
De Pul, Uden
20:45
The Elementary Penguins in Extase
Extase, Tilburg
20:30
Backgammon / Belle of Louisville / Rilan & The Bombardiers
Cul de Sac, Tilburg
Sonata Arctica
013, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Vreemde Kostgangers
Agnietenhof, Tiel
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Sabrina Starke
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Whispering Sons
Poppodium Volt, Sittard
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
21:00
Dune Rats / DZ Deathrays
Rotown, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Theater Walhalla, Rotterdam
Anna Rune
De Doelen, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
SplotsZ, Roelofarendsveen
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Winsinghhof, Roden