Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Het Depot
Leuven
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater Walhalla
Rotterdam
19:30
013
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Kasteel Maurick
Vught
Hedon
Zwolle
Orangerie
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:00
Paradiso
Amsterdam
22:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Cerck
Beilen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Korzo
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
Charlatan
Gent
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Spirit of 66
Verviers
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
't Nonnetje
Amersfoort
20:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Het Sieraad
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De School
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
dinsdag 18 oktober 2016
22:00
Mild High Club
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Triffids
Tolhuistuin, Amsterdam
Selena Gomez
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Lianne La Havas
Paradiso, Amsterdam
20:00
Otis Gibbs
Tolhuistuin, Amsterdam
Turnover (USA) / Sorority Noise (USA)
Winston, Amsterdam
Token
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sarah Ferri
Paradiso, Amsterdam
Architects
Melkweg, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Posttheater, Arnhem
20:00
White Lies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ben Harper & The Innocent Criminals
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Emancipator Ensemble
Paard, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Henk & Melle
Paard, Den Haag
20:00
Simone Kleinsma
De Kleine Willem, Enschede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Raging Fyah
De Oosterpoort, Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fairport Convention
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Tuin, Leusden
Fleddy Melculy
Het Depot, Leuven
19:45
Jamie Lidell
Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
19:30
Jimmy LaFave
013, Tilburg
Mauro Pawlowski / Wim Vandekeybus - Speak low if you speak love
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Alice Chan / Aron Tringali
Kasteel Maurick, Vught
The Robert Cray Band
Hedon, Zwolle
woensdag 19 oktober 2016
The Robert Cray Band
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:00
Boss
Paradiso, Amsterdam
22:15
Margriet Sjoerdsma
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Tsar B
Paradiso, Amsterdam
22:00
Bingo Players
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Nicky Romero and Friends
Melkweg, Amsterdam
20:00
Donnie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Craig David’s Ts5
Paradiso, Amsterdam
20:00
Louise Korthals / Mathilde Santing - Fiere Vrouwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
OIJ / Pablo Nouvelle / Superpoze
Sugar Factory, Amsterdam
Digitalism
Melkweg, Amsterdam
19:30
Henrik Schwarz / Metropole Orkest
Melkweg, Amsterdam
20:00
Daughter
Trix, Antwerpen
20:30
Jimmy LaFave
Luxor Live, Arnhem
Wilfried de Jong & Bruut!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Debby Petter - Bed & Breakfast
De Cerck, Beilen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Kennemer Theater, Beverwijk
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Hollis Brown
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
White Lies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
PJ Harvey
Vorst Nationaal, Brussel
Matangi Kwartet
Korzo, Den Haag
20:00
Matt Andersen & The Bona Fide
Paard, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater PePijn, Den Haag
20:00
NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Bouwkunde, Deventer
Minou Bosua - Minoux
Parktheater, Eindhoven
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
ATLAS Theater, Emmen
Pink Oculus
Charlatan, Gent
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Konono No.1
Vera, Groningen
20:30
Clifton Braam - De Eerste Keer
De Oosterpoort, Groningen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Albert Lee
Neushoorn, Leeuwarden
Eek-A-Mouse
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Causes
Doornroosje, Nijmegen
Paul de Munnik
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
OH! Calcutta!
BIRD, Rotterdam
20:00
The Great Communicators + Radio Eliza
Rotown, Rotterdam
Teus Nobel - Social Music
BIRD, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Victor Griffin's In~graved
Little Devil, Tilburg
21:00
And Friends Concerts: Sväva, A Mangle Man, Jo Marches
Hofman, Utrecht
20:15
Raging Fyah / Stick Figures
De Helling, Utrecht
Aurora
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
James Vincent McMorrow
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Fairport Convention
Spirit of 66, Verviers
20:30
STUFF.
Hedon, Zwolle
donderdag 20 oktober 2016
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Douwe Bob
Victorie, Alkmaar
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater Hof 88, Almelo
Yellow Grass
't Nonnetje, Amersfoort
20:00
Cali P
P60, Amstelveen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:45
Fat Kids Cake
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Sander van Doorn ADE Special
Melkweg, Amsterdam
23:00
SONIC BOOM x THE ENDS
Melkweg, Amsterdam
22:00
Fedde le Grand - Darklight Sessions @ ADE
Het Sieraad, Amsterdam
22:00
Teebs
Paradiso, Amsterdam
22:00
Nicky Romero
Melkweg, Amsterdam
20:15
Cor Bakker / Fay Claassen / Ivo Janssen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Den Sorte Skole (ADE)
Paradiso, Amsterdam
Cocaine Piss
De School, Amsterdam
20:00
ADE: PRSPCT presents The Hard Way
Q-Factory, Amsterdam
The Robert Cray Band
Paradiso, Amsterdam
Skepta
Melkweg, Amsterdam