Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
20:00
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
Martinikerk
Groningen
Meervaart
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oedipus
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
22:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
13:30
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
So What!
Gouda
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theaterpand Weesp
Weesp
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
21:30
Vera
Groningen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
't Zwaantje
Deest
013
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Ahoy
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Atak
Enschede
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
vrijdag 21 oktober 2016
20:30
Van Dik Hout - Het Best Van
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
T-Monium met o.a. MagnaCult
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Fun Lovin Criminals DJ-set
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Model Depose
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sabrina Starke The dreamers Tour
Groene Engel, Oss
21:00
The Elementary Penguins
Hedon, Zwolle
20:00
Saybia
Hedon, Zwolle
21:00
Peter Pan Speedrock
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
Welkom bij de Fresku show
Hoftheater, Raalte
20:00
Ian Siegal
Iduna, Drachten
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Glowtober: Met O.a. Ray Fuego & Anbu Nevlo
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Alunah
Little Devil, Tilburg
20:30
The Tibbs
Luxor Live, Arnhem
20:30
Birth of Joy
Luxor Live, Arnhem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Martinikerk, Groningen
Clifton Braam - De Eerste Keer
Meervaart, Amsterdam
23:00
Markus Schulz
Melkweg, Amsterdam
Colin Benders
Melkweg, Amsterdam
Noisia
Melkweg, Amsterdam
20:30
Matt Andersen & The Bona Fide
Metropool, Hengelo
20:00
Grimmsons / Partisan / Tangled Horns
Mezz, Breda
20:00
Diggy Dex
Mezz, Breda
20:00
Indian Askin
Muziekcoöperatie, Meppel
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Famiri (Amsterdam Dance Event)
Oedipus, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Legion of the Damned
P60, Amstelveen
20:00
Ed Struijlaart
Paard, Den Haag
23:00
ADE Non Stop
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jessy Lanza / Polynation / River Tiber / Salute / Sofie Winterson / Vu
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Kills
Paradiso, Amsterdam
23:00
Rocketfuel
Patronaat, Haarlem
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Patronaat, Haarlem
20:00
St. Tropez
Patronaat, Haarlem
Symphonic Metal Nights Part II ft. Tarja Turunen
Patronaat, Haarlem
Maaike Ouboter
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Blues Dog
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:30
Lance Canales
Porgy en Bess, Terneuzen
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
22:00
Terminal M x Tronic
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Sara Paixão - Authentieke fado uit Lissabon
RASA, Utrecht
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Born From Pain / Mindwar
So What!, Gouda
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Gallowstreet
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
NUHR
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
21:00
Pierre et les Optimistes
TivoliVredenburg, Utrecht
Fun Lovin' Criminals
TivoliVredenburg, Utrecht
The Chainsmokers
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Amsterdam Dance Event
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Hollis Brown + Amanda Pearcy
V11, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
21:30
Blanck Mass + support
Vera, Groningen
20:30
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
20:00
Cheap Thrills / Rectum Raiders / Shagging Ponies
Vorstin, Hilversum
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
zaterdag 22 oktober 2016
20:30
Uli Jon Roth
't Zwaantje, Deest
Kaiser Chiefs
013, Tilburg
Lacuna Coil
013, Tilburg
Amsterdam Klezmer Band
Agnietenhof, Tiel
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
Jan Smit
Ahoy, Rotterdam
21:00
Frontstreet
Altstadt, Eindhoven
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Sabrina Starke
Atak, Enschede
22:00
The Juke Joints
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Fairport Convention
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Reproach / Columbo
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
22:00
Dub Revolution - Iration Steppas ft. Dan Man & Forward Fever meets Idr
Cactus Muziekcentrum, Brugge