Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Flux
Zaandam
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Mezz
Breda
20:15
van Beresteyn
Veendam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Atak
Enschede
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Philharmonie Haarlem
Haarlem
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:15
Dynamo
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
21:00
013
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Idea
Soest
19:30
Martinikerk
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Meester
Almere
20:30
Groene Engel
Oss
Posttheater
Arnhem
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
17:00
Concerto
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
C.C. Stroud
Putten
20:00
Patronaat
Haarlem
Evenementenhal Gorinchem
Gorinchem
Theaterpand Weesp
Weesp
Boerderij
Zoetermeer
20:00
BIRD
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Q-Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Orpheus
Apeldoorn
Hoftheater
Raalte
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
De Spil
Roeselare
21:00
Q-Factory
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Theater De Omval
Diemen
19:00
Bruincafé Jaxx
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
15:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Roepaen
Ottersum
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
vrijdag 21 oktober 2016
Fleddy Melculy / Flip en de Noormannen
De Flux, Zaandam
22:00
Fun Lovin Criminals DJ-set
Gebr. De Nobel, Leiden
Fun Lovin' Criminals
TivoliVredenburg, Utrecht
Gallowstreet
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Glowtober: Met O.a. Ray Fuego & Anbu Nevlo
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Grimmsons / Partisan / Tangled Horns
Mezz, Breda
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
21:00
Hollis Brown + Amanda Pearcy
V11, Rotterdam
20:00
Ian Siegal
Iduna, Drachten
20:00
Indian Askin
Muziekcoöperatie, Meppel
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jan Akkerman
Duycker, Hoofddorp
20:30
Jan Vayne / Petra Berger - Closer Than Ever
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Jessy Lanza / Polynation / River Tiber / Salute / Sofie Winterson / Vu
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jimmy LaFave
Atak, Enschede
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:30
Lance Canales
Porgy en Bess, Terneuzen
Legion of the Damned
P60, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Lola Colt
EKKO, Utrecht
20:00
Lyenn
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Maaike Ouboter
Philharmonie Haarlem, Haarlem
23:00
Markus Schulz
Melkweg, Amsterdam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Matt Andersen & The Bona Fide
Metropool, Hengelo
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Model Depose
Gebr. De Nobel, Leiden
19:15
Monolord + Limb + Bark + Zaum + Earthship
Dynamo, Eindhoven
20:15
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
21:00
My Generation: Beans And Fatback
013, Tilburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Negura Bunget
dB's, Utrecht
Noisia
Melkweg, Amsterdam
20:00
NUHR
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Peter Pan Speedrock
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
21:00
Pierre et les Optimistes
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Martinikerk, Groningen
23:00
Rocketfuel
Patronaat, Haarlem
20:00
Rootbag / TBA
De Meester, Almere
20:30
Sabrina Starke The dreamers Tour
Groene Engel, Oss
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Posttheater, Arnhem
20:30
Sara Paixão - Authentieke fado uit Lissabon
RASA, Utrecht
20:00
Saybia
Hedon, Zwolle
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Patronaat, Haarlem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Slim Cessna's Auto Club
Burgerweeshuis, Deventer
17:00
Sofie Letitre
Concerto, Amsterdam
Sophia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
20:00
St. Tropez
Patronaat, Haarlem
Stackhouse
Evenementenhal Gorinchem, Gorinchem
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
Stuart McCallum
Boerderij, Zoetermeer
20:00
STUFF.
BIRD, Rotterdam
Symphonic Metal Nights Part II ft. Tarja Turunen
Patronaat, Haarlem
20:00
T-Monium met o.a. MagnaCult
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Terminal M x Tronic
Q-Factory, Amsterdam
The Chainsmokers
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Elementary Penguins
Hedon, Zwolle
19:30
The Kills
Paradiso, Amsterdam
20:30
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
20:00
The Mulligan Brothers
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
The Tibbs
Luxor Live, Arnhem
20:15
Tim Knol - Lost & Found
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Van Dik Hout - Het Best Van
Fulcotheater, IJsselstein
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Orpheus, Apeldoorn
Welkom bij de Fresku show
Hoftheater, Raalte
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Zuco 103
Effenaar, Eindhoven
zaterdag 22 oktober 2016
20:00
Acid Arab / Cairo Liberation Front
Paradiso, Amsterdam
20:30
Alarion / Ancient Bards
De Flux, Zaandam
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
21:00
Amsterdam Dance Event
Q-Factory, Amsterdam
Amsterdam Klezmer Band
Agnietenhof, Tiel
20:30
Anat Fort Trio / Gianluigi Trovesi
LantarenVenster, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Theater De Omval, Diemen
19:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Reproach / Columbo
Bruincafé Jaxx, Roosendaal
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Annet Malherbe / Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
20:30
Banned From Utopia
Roepaen, Ottersum
Bart Wirtz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam