Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
16:30
Theater PePijn
Den Haag
De Helling
Utrecht
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Domijnen
Sittard
15:00
Altstadt
Eindhoven
15:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
13:00
Paard
Den Haag
16:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Melkweg
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
16:30
Mezz
Breda
12:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
15:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
15:00
Brikke Oave
Brunssum
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Victorie
Alkmaar
LantarenVenster
Rotterdam
21:30
Vera
Groningen
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
De Amer
Amen
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Lux
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
14:30
Boerderij
Zoetermeer
De Speeldoos
Vught
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater RhederArt
Dieren
15:00
De Weverij
Zierikzee
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Little Devil
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
ACU
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Trix
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Paard
Den Haag
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Capitole
Gent
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
V11
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
zondag 23 oktober 2016
16:00
Dandelion
Concerto, Amsterdam
20:00
Eleanor Gray + Sailing To Suez
Musicon, Den Haag
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Podium Asteriks, Leeuwarden
16:30
Gerard Alderliefste
Theater PePijn, Den Haag
God is an Astronaut
De Helling, Utrecht
17:00
Hafla Chaabia
TivoliVredenburg, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Domijnen, Sittard
15:00
Hickoids + Grandpa Death Experience + The Pretty Faces
Altstadt, Eindhoven
15:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jean Michel Jarre
Paleis 12, Brussel
20:00
Jimmy LaFave
Patronaat, Haarlem
15:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Joop Nolles
dB's, Utrecht
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
13:00
Koen Herfst
Paard, Den Haag
16:00
Kroese presents: Lance Canales
Luxor Live, Arnhem
20:30
Laurie Anderson / Philip Glass
Melkweg, Amsterdam
Legion of the Damned + Cliteater + Sisters Of Suffocation
Baroeg, Rotterdam
20:30
Liima
WORM, Rotterdam
16:30
Luca Madu
Mezz, Breda
12:00
Margriet Sjoerdsma
Cultuurschip Thor, Zwolle
15:00
Margriet Sjoerdsma
Cultuurschip Thor, Zwolle
15:00
Martin Hurkens
Brikke Oave, Brunssum
15:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Matt Andersen & The Bona Fide (Can)
Victorie, Alkmaar
Remy van Kesteren
LantarenVenster, Rotterdam
21:30
Richmond Fontaine
Vera, Groningen
19:00
Saybia
Neushoorn, Leeuwarden
14:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
De Amer, Amen
16:00
Slowhand - Eric Clapton tribute
De Bosuil, Weert
20:00
STUFF.
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
Tex-a-Go
Taverne, Bergen
20:00
The Album Leaf
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Mulligan Brothers
Lux, Nijmegen
The Reverend Shawn Amos
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:00
The Shirt Tail Stompers
TivoliVredenburg, Utrecht
The T.S. Eliot Appreciation Society
Gigant, Apeldoorn
14:30
The Veldman Brothers
Boerderij, Zoetermeer
Trijntje Oosterhuis - Sunday Sessions
De Speeldoos, Vught
20:00
Uli Jon Roth
Muziekgieterij, Maastricht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater RhederArt, Dieren
15:00
Windbroke
De Weverij, Zierikzee
maandag 24 oktober 2016
20:00
Arc Iris
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals
Paradiso, Amsterdam
Don Broco
Tolhuistuin, Amsterdam
Frank Carter & The Rattlesnakes + God Damn
Dynamo, Eindhoven
Kaiser Chiefs + The Sore Losers
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Maaike Ouboter
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mahotella Queens
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Michael Franti
Melkweg, Amsterdam
19:30
No Sinner
Little Devil, Tilburg
22:00
Oh Pep!
Paradiso, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
19:30
Philip Glass & Friends
Melkweg, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Poliça
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Red Fang / Torche
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Artemis / The Prestige
ACU, Utrecht
20:15
Toseland
De Helling, Utrecht
dinsdag 25 oktober 2016
19:30
Abra
Melkweg, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Crystal Fighters
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:45
Dale Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
DDW Music Special: Klyne + support
Effenaar, Eindhoven
21:00
Demob Happy + Tigercub
V11, Rotterdam
Don Broco
Tolhuistuin, Amsterdam
Fairport Convention
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Oosterpoort, Groningen
ISLAND
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jamie Lidell
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeff Beck
Koninklijk Circus, Brussel
Jeremy Loops
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kaitlyn Aurelia Smith
Trix, Antwerpen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Mary J. Blige / Maxwell - The King and Queen of Hearts World Tour
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
NUHR
Schouwburg Almere, Almere
Of Mice & Men
Trix, Antwerpen
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Agnietenhof, Tiel
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Paard, Den Haag
19:45
Rodrigo Y Gabriela
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Ron Carter Golden Striker Trio
Junushoff Theater, Wageningen
19:45
Sophia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Academic
Paradiso, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
20:00
Véronic DiCaire
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vicente Amigo
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Zomaar Radio
Neushoorn, Leeuwarden
woensdag 26 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
Amaranthe
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Beach Baby + ISLAND
V11, Rotterdam
Compact Disk Dummies
Altstadt, Eindhoven
Crystal Fighters
Paradiso, Amsterdam