Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:00
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
16:30
De Gouden Leeuw
Dongen
Theater Dakota
Den Haag
17:00
Café De Lijst
Hoogeveen
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
12:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Kasteel Radboud
Medemblik
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
16:30
Jazz@IL
Amstelveen
Trix
Antwerpen
16:00
Cacaofabriek
Helmond
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
So What!
Gouda
20:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
11:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Vorst Nationaal
Brussel
14:30
Dordtyart
Dordrecht
20:00
De Amer
Amen
Tolhuistuin
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
21:00
V11
Rotterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
The Waterhole
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg
Brugge
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
21:00
ACU
Utrecht
19:30
Paardcafe
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
013
Tilburg
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
22:00
BIRD
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Veluvine
Nunspeet
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Sugar Factory
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. De Werf
Aalst
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Effenaar
Eindhoven
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Hof 88
Almelo
zondag 01 oktober 2017
17:00
Drift 15 jaar
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Einzelgänger
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:00
Horna (FIN) + Thy Darkened Shade (GR) + Shaarimoth (NOR)
Little Devil, Tilburg
16:00
James & Black
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
16:30
Jeff Jensen Band
De Gouden Leeuw, Dongen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
17:00
JJ Sharp band
Café De Lijst, Hoogeveen
14:15
Kwartetten met Beethoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lady Antebellum
AFAS Live, Amsterdam
14:00
Latijns-Amerikaanse zang en muziek op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
12:00
Lucy Rose documentaire + concert
Paradiso, Amsterdam
15:00
Merain
Kasteel Radboud, Medemblik
19:30
Mt. Wolf
Sugar Factory, Amsterdam
16:30
Nazgulya Shukaeva Trio
Jazz@IL, Amstelveen
Papa Roach
Trix, Antwerpen
16:00
Pete Lincoln
Cacaofabriek, Helmond
14:15
philharmonie zuidnederland: i-classics
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Popronde Gouda | Mantra + Tom Tukker + Bungalow
So What!, Gouda
20:00
Ricky Koole
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
11:30
Romantisch pianoconcert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sigur Rós
Vorst Nationaal, Brussel
14:30
Slagwerk Den Haag
Dordtyart, Dordrecht
20:00
Tangarine
De Amer, Amen
The Boxer Rebellion
Tolhuistuin, Amsterdam
The Dublin Legends
Chassé Theater, Breda
21:00
Trailer Trash Tracys
V11, Rotterdam
16:00
Van Wal
Vorstin, Hilversum
20:00
Waxahatchee
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Zangschoolpresentatie Jozien van Dorst
De Flux, Zaandam
maandag 02 oktober 2017
20:00
Air Traffic
Tolhuistuin, Amsterdam
Curse of Lono
The Waterhole, Amsterdam
21:00
Helge Slikker + Tom Neven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Impiety (SIN) + Wormwood (SWE) + Asagraum (NOR/NL) + Bode Preto (BRA)
Little Devil, Tilburg
20:00
Joseph J. Jones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Justin Nozuka + Fabrizio Cammarata
Rotown, Rotterdam
King of the World
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:00
Machine Gun Kelly
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mayday Parade
Melkweg, Amsterdam
Sigur Rós
AFAS Live, Amsterdam
The Veils
Paradiso, Amsterdam
Trailer Trash Tracys
Melkweg, Amsterdam
20:00
Youngblood
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 03 oktober 2017
20:00
Hanni El Khatib
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
James TW
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
21:00
MC Lyte
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Meridian Brothers
Merleyn, Nijmegen
20:30
Ruthie Foster
De Oosterpoort, Groningen
Sigur Rós
De Oosterpoort, Groningen
The Dublin Legends
Goudse Schouwburg, Gouda
Twelve Foot Ninja
Melkweg, Amsterdam
20:00
Yori Swart
Paradiso, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
woensdag 04 oktober 2017
20:00
'Forever Amy'
Stadsschouwburg, Brugge
21:00
Anemone
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ari Lennox / Earthgang / J.I.D.
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Brant Bjork / Sean Wheeler
Melkweg, Amsterdam
20:30
Carvin Jones
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:00
Clouseau
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
21:00
Echolot / Impuritan
ACU, Utrecht
19:30
Elco Jongkind Trio
Paardcafe, Den Haag
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
Ewert and the Two Dragons
Rotown, Rotterdam
22:00
Good Morning
Vera, Groningen
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Henrik Freischlader
De Bosuil, Weert
20:00
Hippo Campus
Bitterzoet, Amsterdam
Iris Hond
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
J. Bernardt
Paard, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lorde
013, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Meridian Brothers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Moonchild
BIRD, Rotterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Odesza
Paradiso, Amsterdam
20:00
PUURLIEDJES
PopEi, Eindhoven
22:00
Quantum Trio (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
19:45
Ruthie Foster
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sari Schorr & The Engine Room
Metropool, Hengelo
20:15
The Blues Brothers
Veluvine, Nunspeet
The Dublin Legends
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Nits
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:45
The Pact / Tom Braxton
Neushoorn, Leeuwarden
ToRa
Sugar Factory, Amsterdam
Twelve Foot Ninja
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Ulrika Spacek
Cinetol, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
donderdag 05 oktober 2017
'Forever Amy'
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Andy Frasco
Neushoorn, Leeuwarden
Bazart
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Behind the Shadow Drops
Oefenbunker, Landgraaf
Brant Bjork
Effenaar, Eindhoven
20:00
Clouseau
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
De Lama's - Afstoffen & warm spelen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Hof 88, Almelo