Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
Paradiso
Amsterdam
16:30
Jazz@IL
Amstelveen
12:00
P60
Amstelveen
11:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Amer
Amen
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
The Waterhole
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
ACU
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Veluvine
Nunspeet
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
22:00
Vera
Groningen
20:00
PopEi
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg
Brugge
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Klooster
Woerden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
zondag 01 oktober 2017
The Boxer Rebellion
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Waxahatchee
Bitterzoet, Amsterdam
Lady Antebellum
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Mt. Wolf
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
7 Layers Festival
Paradiso, Amsterdam
12:00
Lucy Rose documentaire + concert
Paradiso, Amsterdam
16:30
Nazgulya Shukaeva Trio
Jazz@IL, Amstelveen
12:00
Amstel Korendag
P60, Amstelveen
11:30
Romantisch pianoconcert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tangarine
De Amer, Amen
20:15
Daria van den Bercken
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 02 oktober 2017
19:00
Impiety (SIN) + Wormwood (SWE) + Asagraum (NOR/NL) + Bode Preto (BRA)
Little Devil, Tilburg
20:00
Justin Nozuka + Fabrizio Cammarata
Rotown, Rotterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
21:00
Helge Slikker + Tom Neven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Machine Gun Kelly
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Veils
Paradiso, Amsterdam
20:00
Youngblood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Joseph J. Jones
Paradiso, Amsterdam
Sigur Rós
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Air Traffic
Tolhuistuin, Amsterdam
Trailer Trash Tracys
Melkweg, Amsterdam
Mayday Parade
Melkweg, Amsterdam
King of the World
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Curse of Lono
The Waterhole, Amsterdam
dinsdag 03 oktober 2017
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
21:00
Meridian Brothers
Merleyn, Nijmegen
20:30
Ruthie Foster
De Oosterpoort, Groningen
Sigur Rós
De Oosterpoort, Groningen
The Dublin Legends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
21:00
MC Lyte
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
James TW
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yori Swart
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hanni El Khatib
Bitterzoet, Amsterdam
Twelve Foot Ninja
Melkweg, Amsterdam
woensdag 04 oktober 2017
20:00
Henrik Freischlader
De Bosuil, Weert
21:00
Echolot / Impuritan
ACU, Utrecht
19:45
Ruthie Foster
TivoliVredenburg, Utrecht
Lorde
013, Tilburg
22:00
Quantum Trio (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:30
Moonchild
BIRD, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ewert and the Two Dragons
Rotown, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Carvin Jones
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
The Blues Brothers
Veluvine, Nunspeet
Twelve Foot Ninja
Doornroosje, Nijmegen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
20:45
The Pact / Tom Braxton
Neushoorn, Leeuwarden
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
20:00
The Nits
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Sari Schorr & The Engine Room
Metropool, Hengelo
20:00
Clouseau
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
22:00
Good Morning
Vera, Groningen
20:00
PUURLIEDJES
PopEi, Eindhoven
The Dublin Legends
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Anemone
Burgerweeshuis, Deventer
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
Iris Hond
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
J. Bernardt
Paard, Den Haag
19:30
Elco Jongkind Trio
Paardcafe, Den Haag
20:00
'Forever Amy'
Stadsschouwburg, Brugge
21:00
Meridian Brothers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ari Lennox / Earthgang / J.I.D.
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ulrika Spacek
Cinetol, Amsterdam
ToRa
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Hippo Campus
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
DeLaMar, Amsterdam
Brant Bjork / Sean Wheeler
Melkweg, Amsterdam
19:00
Odesza
Paradiso, Amsterdam
donderdag 05 oktober 2017
20:15
The Velvet Underground & Nico - 50 Jaar Tour
Hedon, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
Meridian Brothers
EKKO, Utrecht
20:15
Sari Schorr & The Engine Room
De Helling, Utrecht
20:00
The Goddamn Gallows
dB's, Utrecht
19:45
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Machine Gun Kelly
013, Tilburg
20:00
Ruthie Foster
013, Tilburg
Kool And The Gang / The Jacksons
Ahoy, Rotterdam
Sven Hammond
Rotown, Rotterdam
The Dublin Legends
De Doelen, Rotterdam
22:00
Hausmagger
Merleyn, Nijmegen
Bazart
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Kim Janssen
De Spot, Middelburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:30
Andy Frasco
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Behind the Shadow Drops
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Zonder verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Vulture Industries
Duycker, Hoofddorp
20:30
Mick Wilson (10 CC)
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Clouseau
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Ricky Koole
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Toothless
Patronaat, Haarlem
20:00
Jan Rijbroek Band
Patronaat, Haarlem