Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
11:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
So What!
Gouda
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
The Saint
Eindhoven
Theater Dakota
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
Vorst Nationaal
Brussel
16:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Melkweg
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
ACU
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Den Heilige Cornelius
Roermond
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Paard
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsschouwburg
Brugge
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
22:00
Vera
Groningen
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:30
Atak
Enschede
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
20:00
dB's
Utrecht
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
zondag 01 oktober 2017
11:30
Romantisch pianoconcert
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Popronde Gouda | Mantra + Tom Tukker + Bungalow
So What!, Gouda
19:30
Mt. Wolf
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
Dada`s Troost / Ernix
The Saint, Eindhoven
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater Dakota, Den Haag
The Boxer Rebellion
Tolhuistuin, Amsterdam
Papa Roach
Trix, Antwerpen
21:00
Trailer Trash Tracys
V11, Rotterdam
Sigur Rós
Vorst Nationaal, Brussel
16:00
Van Wal
Vorstin, Hilversum
20:15
Daria van den Bercken
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 02 oktober 2017
Sigur Rós
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Machine Gun Kelly
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Impiety (SIN) + Wormwood (SWE) + Asagraum (NOR/NL) + Bode Preto (BRA)
Little Devil, Tilburg
Trailer Trash Tracys
Melkweg, Amsterdam
Mayday Parade
Melkweg, Amsterdam
21:00
Helge Slikker + Tom Neven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
King of the World
North Sea Jazz Club, Amsterdam
The Veils
Paradiso, Amsterdam
20:00
Youngblood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Joseph J. Jones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Justin Nozuka + Fabrizio Cammarata
Rotown, Rotterdam
Curse of Lono
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Air Traffic
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
dinsdag 03 oktober 2017
20:00
Hanni El Khatib
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
De Muze, Noordwijk
20:30
Ruthie Foster
De Oosterpoort, Groningen
Sigur Rós
De Oosterpoort, Groningen
The Dublin Legends
Goudse Schouwburg, Gouda
Twelve Foot Ninja
Melkweg, Amsterdam
21:00
Meridian Brothers
Merleyn, Nijmegen
20:30
James TW
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yori Swart
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Peeriscoop, Gorinchem
21:00
MC Lyte
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 04 oktober 2017
Lorde
013, Tilburg
21:00
Echolot / Impuritan
ACU, Utrecht
22:00
Quantum Trio (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:30
Moonchild
BIRD, Rotterdam
20:00
Hippo Campus
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Anemone
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Clouseau
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Ulrika Spacek
Cinetol, Amsterdam
20:00
Henrik Freischlader
De Bosuil, Weert
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Carvin Jones
Den Heilige Cornelius, Roermond
Twelve Foot Ninja
Doornroosje, Nijmegen
Iris Hond
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Brant Bjork / Sean Wheeler
Melkweg, Amsterdam
20:30
Sari Schorr & The Engine Room
Metropool, Hengelo
The Dublin Legends
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
The Pact / Tom Braxton
Neushoorn, Leeuwarden
J. Bernardt
Paard, Den Haag
19:30
Elco Jongkind Trio
Paardcafe, Den Haag
21:00
Meridian Brothers
Paradiso, Amsterdam
19:00
Odesza
Paradiso, Amsterdam
20:00
PUURLIEDJES
PopEi, Eindhoven
Ewert and the Two Dragons
Rotown, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Lochem, Lochem
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaard 2017 Omdat we het waard zijn
Singer Theater, Laren
20:00
'Forever Amy'
Stadsschouwburg, Brugge
20:00
The Nits
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
ToRa
Sugar Factory, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-bie-jer
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:45
Ruthie Foster
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ari Lennox / Earthgang / J.I.D.
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
The Blues Brothers
Veluvine, Nunspeet
22:00
Good Morning
Vera, Groningen
donderdag 05 oktober 2017
Machine Gun Kelly
013, Tilburg
20:00
Ruthie Foster
013, Tilburg
Kool And The Gang / The Jacksons
Ahoy, Rotterdam
20:30
Shawn James & The Shapeshifters
Atak, Enschede
20:00
Ewert and the Two Dragons
Bitterzoet, Amsterdam
'Forever Amy'
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Clouseau
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Mick Wilson (10 CC)
Cacaofabriek, Helmond
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Chassé Theater, Breda
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultura, Ede
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
20:00
The Goddamn Gallows
dB's, Utrecht
The Dublin Legends
De Doelen, Rotterdam
20:15
Sari Schorr & The Engine Room
De Helling, Utrecht
20:30
Nik Bärtsch's Mobile
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Kim Janssen
De Spot, Middelburg
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
DeLaMar, Amsterdam
Bazart
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Vulture Industries
Duycker, Hoofddorp
Brant Bjork
Effenaar, Eindhoven
Meridian Brothers
EKKO, Utrecht
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston We Have
Gigant, Apeldoorn
20:15
The Velvet Underground & Nico - 50 Jaar Tour
Hedon, Zwolle
20:30
Piepschuim
Het Evertshuis, Bodegraven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Klooster, Woerden
20:15
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jeffrey Halford & The Healers + Mark Olson & Ingunn Ringvold
Luxor Live, Arnhem