Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
BaronTheater
Opende
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
Groene Engel
Oss
13:00
Dok6
Panningen
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
C.C. De Kei
Reusel
22:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
21:30
J.C. Elektra
Sliedrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
19:45
Theater Sneek
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
RASA
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Het Klooster
Woerden
20:30
Latenstaan
Zoetermeer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Mozaïek
Zuidlaren
23:00
Hedon
Zwolle
20:15
De Grote of Sint-Michaëlskerk
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:15
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
16:30
Billie's Bar
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
14:30
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Trix
Antwerpen
16:15
Gigant
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:00
Mezz
Breda
16:00
Mezz
Breda
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Botanique
Brussel
15:00
Stadscafé de Waag
Delft
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
14:00
Van Abbemuseum
Eindhoven
14:00
Poppodium Apollo
Emmen
Atak
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
15:30
Vorstin
Hilversum
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
11:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Roepaen
Ottersum
zaterdag 05 november 2016
20:00
Superclassics XL
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Hatesphere
Gebr. De Nobel, Leiden
The Posies
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Bon theater, Medemblik
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Niels Geusebroek
De Spot, Middelburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
23:00
Levon Vincent
Doornroosje, Nijmegen
XIXA
Merleyn, Nijmegen
20:00
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
LOS - VAST
BaronTheater, Opende
20:00
Delv!s
Nijdrop, Opwijk
20:30
ZEUS + Life's Electric
Groene Engel, Oss
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Dok6, Panningen
20:00
Conorach / Eardanger / Venator
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
Enge Buren - Ruk!
C.C. De Kei, Reusel
22:00
44 Shakedown
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
22:00
The Rude Move
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Balaio / Randy Becker
LantarenVenster, Rotterdam
MTV World Stage - Kings of Leon
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rondé
Rotown, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
21:30
Rediohead
J.C. Elektra, Sliedrecht
21:00
Eek-A-Mouse
Het Bolwerk, Sneek
19:45
The Fureys
Theater Sneek, Sneek
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Sneek, Sneek
20:30
Margriet Sjoerdsma
Theater de Stoep, Spijkenisse
Maria Mendes
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Izegrim
Little Devil, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
YummYumm 5year Anniversary
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Afrodisiac: Orchestre Poly-Rythmo de Cotonou
RASA, Utrecht
21:00
Rudresh Mahanthappa
TivoliVredenburg, Utrecht
Rue Royale
EKKO, Utrecht
20:30
DJ Daan / McGyver / Spinal / Def P / Engel & Just
De Helling, Utrecht
20:00
Uneven Structure
dB's, Utrecht
20:00
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mr. Paul Young
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Teske
TivoliVredenburg, Utrecht
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - De Afterparty
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Petra Berger - Zoektocht naar geluk
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
New York Round Midnight
Het Klooster, Woerden
20:30
Pene Corrida
Latenstaan, Zoetermeer
20:00
Stillmarillion
Boerderij, Zoetermeer
Tim Knol - Lost & Found
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Oldenosborn - #Life
Theater Mozaïek, Zuidlaren
23:00
FeestDJRuud
Hedon, Zwolle
20:15
Nederlands Kamerkoor
De Grote of Sint-Michaëlskerk, Zwolle
zondag 06 november 2016
Tim Knol - Lost & Found
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:15
Snoh Aalegra
Paradiso, Amsterdam
21:00
Cakes da Killa
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Mayer Hawthorne
Paradiso, Amsterdam
21:00
Andrew Roachford
North Sea Jazz Club, Amsterdam
King
Paradiso, Amsterdam
Angel Olsen
Tolhuistuin, Amsterdam
Skinny Living
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ugly Kid Joe
Q-Factory, Amsterdam
16:30
Dirk Jan Vennik Boogie
Billie's Bar, Amsterdam
16:00
Edu Ninck Blok Trio
Concerto, Amsterdam
14:30
Symfonie orkest Con Brio
Paradiso, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Red Hot Chili Peppers
Sportpaleis, Antwerpen
Delain
Trix, Antwerpen
16:15
Assorted Travellers
Gigant, Apeldoorn
The Posies
Luxor Live, Arnhem
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:00
DVL feat. Guy Forsyth + The Hoax
Mezz, Breda
16:00
The Anaesthetics
Mezz, Breda
20:00
K's Choice
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Band of Skulls
Botanique, Brussel
15:00
Marvin Dee
Stadscafé de Waag, Delft
20:00
I Am Oak
Paard, Den Haag
Level 42
Paard, Den Haag
Maaike Ouboter
Diligentia, Den Haag
15:00
StarkLinnemann
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Echo & The Bunnymen
Effenaar, Eindhoven
20:00
Into It. Over It + Tancred
Dynamo, Eindhoven
14:00
The Kids - singworkshop - singersongerwriter Maat 47
PopEi, Eindhoven
14:00
Diamanda La Berge Dramm
Van Abbemuseum, Eindhoven
14:00
Tangarine
Poppodium Apollo, Emmen
Annihilator
Atak, Enschede
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Tindersticks
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Donavon Frankenreiter
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Palace
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:00
Eins, Zwei Orchestra
Patronaat, Haarlem
Warhaus
Patronaat, Haarlem
19:30
Entombed AD
Patronaat, Haarlem
15:30
Desray presents: Music Legends
Vorstin, Hilversum
14:00
Winnaars PCC - Maarten Oomes en Florian Verwey
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
11:00
Living Room Heroes - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
The Low Anthem
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Gavin James
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
15:00
Julia & The Crowd
Roepaen, Ottersum