Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
P60
Amstelveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Boerderij
Zoetermeer
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Capitole
Gent
20:30
P60
Amstelveen
23:30
't Pakhuus
Silvolde
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Dynamo
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:00
STECK
Delft
20:00
Capitole
Gent
21:00
Volta
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Bibelot
Dordrecht
013
Tilburg
20:15
Flint
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Melkweg
Amsterdam
21:00
Iduna
Drachten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Speeldoos
Vught
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Paard
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
A9 studios
Uitgeest
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Grandcafé De Kleine Waarheid
Alkmaar
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
De Paap
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
Vestzaktheater
Son
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
EKKO
Utrecht
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:30
RASA
Utrecht
19:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paardcafe
Den Haag
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Flint
Amersfoort
donderdag 10 november 2016
20:00
Carnifex / Fallujah / Make Them Suffer / Obey The Brave / Polar / Thy
Patronaat, Haarlem
20:30
Bombay
Paard, Den Haag
20:00
Blonde & Dreadful
Metropool, Hengelo
20:00
Birdeatsbaby
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
bFake
dB's, Utrecht
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:30
Bernhoft
Melkweg, Amsterdam
22:00
Bellita Carol
BIRD, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Fulcotheater, IJsselstein
Anvil
P60, Amstelveen
20:15
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Anathema
Boerderij, Zoetermeer
Amsterdam Klezmer Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Alter Bridge
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
vrijdag 11 november 2016
20:30
Zeus
P60, Amstelveen
23:30
Zer00's Heroes
't Pakhuus, Silvolde
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
20:30
Word Up! Ronnie Flex + Josylvio + Kevin + Toby De Belofte
Dynamo, Eindhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posthuis Theater, Heerenveen
Wilfried de Jong & Bruut!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Welkom bij de Fresku show
ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:00
Vuigtuig
STECK, Delft
20:00
Vreemde Kostgangers
Capitole, Gent
21:00
Vr.11 November - Club Noir Excess Cured.. A night like this!
Volta, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Velvet Music Night: Bombay
Bibelot, Dordrecht
Truckfighters
013, Tilburg
20:15
Trinity - Desert Rain Theatertour
Flint, Amersfoort
Tourist LeMC
Paradiso, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Muze, Noordwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
The Who Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
20:00
The Kik
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
The Fureys
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Tangarine
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Stomp - Anniversary Tour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
St. Tropez + Hockey Dad
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Soho Rezanejad
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
CulturA & Zo, Nootdorp
21:00
Sint Maarten special: Pene Corrida + Different Homes & Open Podium
De Bakkerij, Castricum
20:00
Seratones
Paradiso, Amsterdam
Saxon
013, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Ryley Walker & Band + support
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Russkaja
Melkweg, Amsterdam
21:00
Return of the 90's
Iduna, Drachten
20:30
René van Meurs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Popa Chubby
De Spot, Middelburg
20:00
Philippe Geubels
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paul de Munnik
De Speeldoos, Vught
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Orkesta Mendoza
Paard, Den Haag
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ode aan Jimmy Smith door Mike Roelofs & friends
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Nielson
A9 studios, Uitgeest
20:00
Nashville Live: Danny Vera / Desray / Rob Crosby / Matyhew Crosby / Ja
Vorstin, Hilversum
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Myles Sanko
Patronaat, Haarlem
22:00
Monophonics
Paradiso, Amsterdam
20:30
Miss Molly & Me - Bonnie & Clyde
De Nieuwe Kolk, Assen
Minou Bosua - Minoux
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Mini & Maxi
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Ergens Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
17:00
Mecano un.ltd
Concerto, Amsterdam
20:30
Max Meser
Simplon, Groningen
21:00
Maurits Pauwels Groep
Rotown, Rotterdam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martha Jane & The Talisman
Grandcafé De Kleine Waarheid, Alkmaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Tuin, Leusden
20:30
LOS - VAST
Theater De Cirkel, Heemskerk
Life`s Electric
De Paap, Den Haag
20:30
Level 42
Metropool, Hengelo
Leon van der Zanden - Supergewoon
Vestzaktheater, Son
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
18:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
23:30
Le Guess Who: Idris Ackamoor & the Pyramids
RASA, Utrecht
19:30
Korpiklaani / Moonsorrow / Skálmöld
Boerderij, Zoetermeer
20:00
King of the World + support: Joost Dijkema
De Oosterpoort, Groningen
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Johnny Bruce Muller / Sailing To Suez
Paardcafe, Den Haag
Joep Onderdelinden - Taart!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jochen Otten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
van Beresteyn, Veendam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Flint, Amersfoort