Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Spot
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
Roepaen
Ottersum
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
23:30
't Pakhuus
Silvolde
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Vestzaktheater
Son
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
20:00
A9 studios
Uitgeest
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:30
RASA
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
dB's
Utrecht
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Speeldoos
Vught
21:00
De Bosuil
Weert
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
De Flux
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Podium Azijnfabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Backstage
Almere
20:00
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Fluor
Amersfoort
Café Miles
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Winston
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
18:30
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
CC Asse
Asse
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:15
Chassé Theater
Breda
14:00
Chassé Theater
Breda
vrijdag 11 november 2016
20:00
Popa Chubby
De Spot, Middelburg
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kom, Nieuwegein
FeestDJRuud / Puinhoop Kollektiv
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Aroy Dee / Emilio Bestevez
Merleyn, Nijmegen
20:15
Bettie Serveert
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
De Muze, Noordwijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
The Who Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Welkom bij de Fresku show
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:30
Craig Gallagher + Brian McGovern
V11, Rotterdam
21:00
Maurits Pauwels Groep
Rotown, Rotterdam
20:30
Dino Saluzzi Group
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
bassekou Kouyate
BIRD, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
23:30
Zer00's Heroes
't Pakhuus, Silvolde
20:00
Ode aan Jimmy Smith door Mike Roelofs & friends
Poppodium Volt, Sittard
21:00
St. Tropez + Hockey Dad
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Ruchte, Someren
Leon van der Zanden - Supergewoon
Vestzaktheater, Son
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
Truckfighters
013, Tilburg
20:15
Stomp - Anniversary Tour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Blood (D) + Inhume
Little Devil, Tilburg
Saxon
013, Tilburg
20:00
Eskimo Callboy
De Pul, Uden
20:00
Nielson
A9 studios, Uitgeest
20:00
De Dijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:30
Le Guess Who: Idris Ackamoor & the Pyramids
RASA, Utrecht
20:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
Charnia / Monnik / Ortega / The Black Heart Rebellion / Wiegedood
dB's, Utrecht
18:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
van Beresteyn, Veendam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Paul de Munnik
De Speeldoos, Vught
21:00
AC/DC UK
De Bosuil, Weert
Joep Onderdelinden - Taart!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Dauthuz / First E / Skere Heren / The Damned and Dirty
De Flux, Zaandam
20:15
Mini & Maxi
Zaantheater, Zaandam
21:00
Bökkers
De Peppel, Zeist
20:00
The Fureys
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Korpiklaani / Moonsorrow / Skálmöld
Boerderij, Zoetermeer
Minou Bosua - Minoux
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Call It Off / The Press & the President
Hedon, Zwolle
20:00
Feuerengel
Hedon, Zwolle
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
2 Meter Sessies - Jan Douwe Kroeske
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 12 november 2016
20:30
Het Motief
Podium Azijnfabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
19:00
Lavinia Meijer
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
17:00
Kubus & the Kingpins
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Eek-A-Mouse
Backstage, Almere
20:00
The Dutch Bluegrass Revue
De Meester, Almere
Brace
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Feuerengel
Fluor, Amersfoort
Tessa Belinfante
Café Miles, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Mathilde Santing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:45
Backsplace Presents: PLUS
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Lewis Del Mar
Paradiso, Amsterdam
21:00
Gare Du Nord (Uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Bright Light Bright Light
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Meervaart, Amsterdam
20:00
Amsterdam.pl Hip Hop Festival
Q-Factory, Amsterdam
Boston Manor (UK) + Cant Swim (USA) + Bounds of Modesty (NL) + Sarah A
Winston, Amsterdam
20:00
The Japanese House
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Douwe Bob
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lou Rhodes
Bitterzoet, Amsterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
Bear's Den
Melkweg, Amsterdam
16:00
Daniel Cane
Concerto, Amsterdam
The Cure
Sportpaleis, Antwerpen
18:30
Tourist LeMC
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Mister and Mississippi
Orpheus, Apeldoorn
14:00
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
20:00
Ice Nine Kills / AFFIANCE / Shields
Willemeen, Arnhem
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Musis, Arnhem
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
CC Asse, Asse
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Me & Mr. Jansen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Smutfish
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:00
Backtobasix
Taverne, Bergen
20:00
Reggae T Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
80's Verantwoord
Mezz, Breda
20:30
Chris Staples (US)
Mezz, Breda
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda