Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Posthuis Theater
Heerenveen
Q-Factory
Amsterdam
23:30
RASA
Utrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
STECK
Delft
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
V11
Rotterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
Vera
Groningen
Vestzaktheater
Son
21:00
Volta
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Winston
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Annabel
Rotterdam
20:30
Atak
Enschede
20:30
Backstage
Almere
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Café Miles
Amersfoort
CC Asse
Asse
20:15
Chassé Theater
Breda
14:00
Chassé Theater
Breda
16:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Brink
Obdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:30
De Flux
Zaandam
De hoogte
Winsum
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Peppel
Zeist
20:15
De Stenge
Heinkenszand
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
14:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
14:00
Gigant
Apeldoorn
vrijdag 11 november 2016
20:00
De Grote Prijs van Nederland Halveer finale Hiphop
Patronaat, Haarlem
20:00
Myles Sanko
Patronaat, Haarlem
20:00
Drive Like Maria
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Crusade / Mistaken for Strangers
PopEi, Eindhoven
20:00
Ode aan Jimmy Smith door Mike Roelofs & friends
Poppodium Volt, Sittard
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posthuis Theater, Heerenveen
65DaysofStatic
Q-Factory, Amsterdam
23:30
Le Guess Who: Idris Ackamoor & the Pyramids
RASA, Utrecht
21:00
The Who Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Maurits Pauwels Groep
Rotown, Rotterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
René van Meurs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Stomp - Anniversary Tour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Kik
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Max Meser
Simplon, Groningen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Minou Bosua - Minoux
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Vuigtuig
STECK, Delft
Joep Onderdelinden - Taart!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Micha Wertheim - Ergens Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Drenthe Plat - Avondje streektaalcabaret
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Bouwkunde, Deventer
Jochen Otten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
LOS - VAST
Theater De Cirkel, Heemskerk
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kom, Nieuwegein
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Speeldoos, Baarn
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
2 Meter Sessies - Jan Douwe Kroeske
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Harpeth Rising
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
18:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Craig Gallagher + Brian McGovern
V11, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
van Beresteyn, Veendam
20:00
Guy One & The Polyversal Souls
Vera, Groningen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Vestzaktheater, Son
21:00
Vr.11 November - Club Noir Excess Cured.. A night like this!
Volta, Amsterdam
20:00
Nashville Live: Danny Vera / Desray / Rob Crosby / Matyhew Crosby / Ja
Vorstin, Hilversum
22:00
De B-Kant (live)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Cracked up / Geoffrey Oi!cott
Winston, Amsterdam
20:15
Mini & Maxi
Zaantheater, Zaandam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 12 november 2016
20:00
Wipneus en Pim - We Love Classics Jubileum Tour
013, Tilburg
Kraak & Smaak
013, Tilburg
20:00
Mini & Maxi
Agnietenhof, Tiel
21:00
Art Felixx
Altstadt, Eindhoven
20:00
Biffy Clyro
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Mura Masa
Annabel, Rotterdam
20:30
Maiden United
Atak, Enschede
20:30
Eek-A-Mouse
Backstage, Almere
20:30
Keep It Cash - Tribute to Johnny Cash
Bibelot, Dordrecht
20:00
Marcus Strickland
BIRD, Rotterdam
20:00
Lou Rhodes
Bitterzoet, Amsterdam
23:00
De Sluwe Vos
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
The Fureys
C.C. Achterolmen, Maaseik
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
17:00
Kubus & the Kingpins
Café de Pilaren, Alkmaar
Tessa Belinfante
Café Miles, Amersfoort
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
CC Asse, Asse
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
16:00
Daniel Cane
Concerto, Amsterdam
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Popa Chubby
De Bosuil, Weert
21:00
The Telephones
De Brink, Obdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:30
Forever mortal / Harvest of Kairos / Last Fear
De Flux, Zaandam
Tim Knol - Lost & Found
De hoogte, Winsum
20:30
Comedyhuis Club
De Kargadoor, Utrecht
20:00
The Dutch Bluegrass Revue
De Meester, Almere
20:30
Leeways
De Peppel, Zeist
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
De Stenge, Heinkenszand
23:00
Dj Steve Bicknell / Planetary Assault Systems / Ø [Phase]
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Inquisition / Rotting Christ
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Iamthemorning
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Gazpacho
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
14:00
IO Pages Festival
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
14:00
Strudelfest
Duycker, Hoofddorp
20:30
Merauder + Brothers In Arms + Get Some
Dynamo, Eindhoven
20:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Figi Theater, Zeist
21:00
The Leonids
Filmtheater Luxor, Zutphen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
Feuerengel
Fluor, Amersfoort
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Reggae T Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
14:00
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn