Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
013
Tilburg
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Schie
Schiedam
Paradiso
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Trix
Antwerpen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
14:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Trix
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Flint
Amersfoort
Melkweg
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Vera
Groningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Orpheus
Apeldoorn
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Metropool Enschede
Enschede
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stuk
Leuven
21:00
De Zwerver
Oostende
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Botanique
Brussel
maandag 02 maart 2020
20:30
Mostack
Bitterzoet, Amsterdam
Milow
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marcus King Band
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Marcel Hensema - Alles in de Hens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lynne Hanson
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:30
Lloyd Cole
Het Zonnehuis, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Beatrix Theater, Utrecht
19:30
Jack Garratt
Tolhuistuin, Amsterdam
Icon For Hire
Melkweg, Amsterdam
20:00
Gengahr
Paradiso, Amsterdam
20:45
Eli Goffa / Madeleine Roger Duo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
Cage the Elephant
013, Tilburg
dinsdag 03 maart 2020
11:00
Wouter Harbers
Waalse Kerk Breda, Breda
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Fulcotheater, IJsselstein
Tayla Parx
Paradiso, Amsterdam
Stonefield (AUS)
Paradiso, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sam Lewis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ruth Jacott
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Ruben Annink
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Remy van Kesteren
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Radar
Melkweg, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Opera Melancholica
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater aan de Schie, Schiedam
Marcus King Band
Paradiso, Amsterdam
Lynne Hanson
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
King Krule
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Zaantheater, Zaandam
20:00
Joey Yung
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Joesef
Cinetol, Amsterdam
21:00
Joe Gideon
Paard, Den Haag
20:30
Jeffrey Lewis
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jean-Louis Aubert
Vorst Nationaal, Brussel
Inhaler
Trix, Antwerpen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
14:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Grace Carter
Melkweg, Amsterdam
20:15
Dreadzone
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dominic Seldis
Agnietenhof, Tiel
DIIV
Trix, Antwerpen
20:00
Debby Petter - De liefde voorbij
Orpheus, Apeldoorn
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Beartooth
Melkweg, Amsterdam
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schuur, Haarlem
20:00
Alfredo Rodriguez / Richard Bona
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alfredo Rodriguez / Pedrito Martinez / Richard Bona
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Alcest
Botanique, Brussel
woensdag 04 maart 2020
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
The Five Great Guitars - Legends
Theater Aan de Slinger, Houten
The Analogues
Chassé Theater, Breda
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Stonefield (AUS)
Vera, Groningen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Meervaart, Amsterdam
20:00
Saxon
Trix, Antwerpen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Remy van Kesteren
Paard, Den Haag
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Peter Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Markant Uden, Uden
20:00
O'G3NE
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
Modena City Ramblers
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Meute
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Marcus King Band
Metropool Enschede, Enschede
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
Leafs
Tolhuistuin, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Klangstof
Stuk, Leuven
21:00
Kingsborough
De Zwerver, Oostende
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Johannette Zomer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
22:00
Joe Gideon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jack Garratt
Botanique, Brussel