Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Duif
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
De Vasim
Nijmegen
20:00
P60
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
Q-Factory
Amsterdam
De Bosuil
Weert
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Unie
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
De School
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Markant Uden
Uden
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
20:30
Vera
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater Dreumel
Dreumel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
PopEi
Eindhoven
21:00
V11
Rotterdam
Luxor Live
Arnhem
21:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Mezz
Breda
AFAS Live
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Corneel
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
P60
Amstelveen
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
De Helling
Utrecht
De Peppel
Zeist
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Unie
Rotterdam
Dok6
Panningen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Merksem
Merksem
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Werftheater
Utrecht
Musis
Arnhem
Theater Sneek
Sneek
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podium Boxtel
Boxtel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
18:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Melkweg
Amsterdam
donderdag 16 november 2017
Bonobo
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
The Kooks
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Boggamasta: Flat Earth Society & David Bovee
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Moses Sumney
De Duif, Amsterdam
20:00
Hieroglyphic Being / Sarathy Korwar / Shabaka and the Ancestors
Paradiso, Amsterdam
20:00
Navarone
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Orgel Vreten
Rotown, Rotterdam
Queens Of The Stone Age
Sportpaleis, Antwerpen
De Staat
De Vasim, Nijmegen
20:00
Hallo Venray
P60, Amstelveen
Hausmagger
Patronaat, Haarlem
BØRNS
Q-Factory, Amsterdam
The Paladins
De Bosuil, Weert
Kathy Griffin
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
Mark Lotterman
De Unie, Rotterdam
20:00
Sophia
Melkweg, Amsterdam
Prophets of Rage
013, Tilburg
20:00
Bumblefoot
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Marco Borsato
Paradiso, Amsterdam
20:00
Donna Blue / Pandae / Radio Mortale
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Screw Houston / WRCKG
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Danny Vera
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Blue Hawaii
De School, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Milky Chance
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jasper van Kuijk - Janus
Cultura, Ede
The Nits
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Taksim Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Fureys
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
The Blues Brothers
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tcha Limberger & his Budapest Gypsy Orchestra
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Andrea Noske
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
Chantal Acda
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rumours of Fleetwood Mac
Mezz, Breda
20:30
And So I Watch You From Afar
Vera, Groningen
20:30
De Fransse Eijkel speelt - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Songhoy Blues
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stephanie Struijk
Luxor Live, Arnhem
20:30
Piepschuim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Daddy Long Legs
Patronaat, Haarlem
20:30
Matthew Stevens
Paard, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Dreumel, Dreumel
20:30
Nico Dijkshoorn
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
20:30
Bear's Den
Effenaar, Eindhoven
20:30
Jibber Jabber & The Jams / Larkins / Stillwave
Vorstin, Hilversum
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Volta's local playground - Scarlet wolf
Volta, Amsterdam
20:30
Hypergoods
PopEi, Eindhoven
21:00
Francobollo
V11, Rotterdam
Call It Off
Luxor Live, Arnhem
21:00
De Dijk
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Dan Hair / The Fiscus
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Arabic Poetry meets Kytopia
Grounds, Rotterdam
22:00
Ferocious Dog
Merleyn, Nijmegen
22:00
Charlie & The Lesbians / Electropoezie / Kitty Kitty Tuna / Mexican Su
Mezz, Breda
vrijdag 17 november 2017
Oscar & The Wolf
AFAS Live, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Trijntje Oosterhuis
Kennemer Theater, Beverwijk
Spinvis
Corneel, Lelystad
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Velvet Underground & Nico
P60, Amstelveen
Billy Ocean
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Paceshifters
De Helling, Utrecht
Ruben Hoeke Band
De Peppel, Zeist
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark Lotterman
De Unie, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Stephanie Struijk
C.C. Merksem, Merksem
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om alles
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater De Lievekamp, Oss
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Musis, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Podium Boxtel, Boxtel
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
18:00
Nadja Filtzer
Theater De Winsinghhof, Roden
Mastodon
Melkweg, Amsterdam