Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
20:30
Backstage
Almere
20:00
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Podium Azijnfabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
De Bosuil
Weert
15:30
De Bosuil
Weert
17:00
Take Five
Venlo
14:30
EKKO
Utrecht
14:00
RASA
Utrecht
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
13:30
De Pul
Uden
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
De Azijnfabriek
Roermond
20:30
De Zwerver
Oostende
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Oefenbunker
Landgraaf
Café de Stam
Joure
Manifesto
Hoorn
09:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:30
Alter Schlachthof
Eupen
15:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Iduna
Drachten
14:30
Iduna
Drachten
15:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Burgerweeshuis
Deventer
18:00
Paard
Den Haag
16:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
14:30
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
14:00
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
15:00
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Club Mystique
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Alter Schlachthof
Eupen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 12 november 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Flint, Amersfoort
20:30
Eek-A-Mouse
Backstage, Almere
20:00
The Dutch Bluegrass Revue
De Meester, Almere
Brace
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
17:00
Kubus & the Kingpins
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Het Motief
Podium Azijnfabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
19:00
Lavinia Meijer
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 13 november 2016
21:00
Orkesta Mendoza
Hedon, Zwolle
Saxon
Hedon, Zwolle
Tyketto
De Bosuil, Weert
15:30
Dany Lademacher's Wild Romance / Exit31 / SQY Rocking Team
De Bosuil, Weert
17:00
Christopher Paul Stelling
Take Five, Venlo
14:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
14:00
Le Vent du Nord
RASA, Utrecht
13:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
13:30
Benefiet concert / talentenjacht
De Pul, Uden
Blues Pills + Kadavar
013, Tilburg
19:00
Prince Of Steal + Driftwood Penguins
Little Devil, Tilburg
15:00
Bigband Blast! / Catalijne Janssen / Nils van Haften / Ronald Snijders
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
20:00
Konstepaasje
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Monophonics
Rotown, Rotterdam
20:30
The Cinematic Orchestra
Theater Rotterdam, Rotterdam
16:00
Shakedown Tim & the Rhythm Revue
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Nervana
De Azijnfabriek, Roermond
20:30
TaxiWars
De Zwerver, Oostende
19:45
Blaudzun
Doornroosje, Nijmegen
Anvil
Oefenbunker, Landgraaf
Tangarine
Café de Stam, Joure
Popa Chubby + Support
Manifesto, Hoorn
09:30
Yoga in Concert
Vorstin, Hilversum
20:00
Duchess Says
Patronaat, Haarlem
19:30
The Monsters
Patronaat, Haarlem
21:30
Seratones
Vera, Groningen
14:30
Gert Petersen / Marion Petersen
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:30
K's Choice
Alter Schlachthof, Eupen
15:00
Singer-Songwriter Vera Zané
PopEi, Eindhoven
19:00
Barry Hay Flying V Formation
Iduna, Drachten
14:30
The Skull
Iduna, Drachten
15:00
The Fureys
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Stomp - Anniversary Tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Russkaja
Burgerweeshuis, Deventer
18:00
Kult
Paard, Den Haag
16:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater PePijn, Den Haag
Tim Knol - Lost & Found
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Panic! At The Disco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Maurits Pauwels Groep (Mauro Pawloski) (BE)
Mezz, Breda
20:00
Myles Sanko (UK) + Support
Mezz, Breda
14:30
Kathy Ziegler / Nicole Bianchet
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Kennemer Theater, Beverwijk
15:00
Bob Sheppard / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
Maiden United
Gigant, Apeldoorn
16:15
Chris Staples
Gigant, Apeldoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
21:00
Bahamas
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Ed Motta
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Local Natives
Paradiso, Amsterdam
Whitney
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Brother Dege (USA) live in Amsterdam
Club Mystique, Amsterdam
20:00
Audio Adam / Eleonor Coco
Paradiso, Amsterdam
Bring Me The Horizon
Heineken Music Hall, Amsterdam
The Cure
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Bandabardo
Sugar Factory, Amsterdam
Mura Masa
Melkweg, Amsterdam
19:30
Redfoo & the Party Rock Crew
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Eton Crop
Concerto, Amsterdam
15:00
Emma Holmes / Marcel Lucont / Peter More / Ken Parsons / Richy Sheehy
Melkweg, Amsterdam
Matangi Kwartet - 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
maandag 14 november 2016
20:30
Jakob Bro Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
The Slow Show
TivoliVredenburg, Utrecht
Europe
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bear's Den
De Oosterpoort, Groningen
20:30
K's Choice
Alter Schlachthof, Eupen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
Volbeat
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Caliban / Suicide Silence
Trix, Antwerpen
22:00
Lady Wray
Paradiso, Amsterdam
The Growlers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jpnsgrls
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Marvin Dee
Paradiso, Amsterdam
20:00
How to Dress Well
OT301, Amsterdam
Panic! At The Disco
Heineken Music Hall, Amsterdam
Xander & The Peace Pirates
Melkweg, Amsterdam
19:30
Cimorelli
Melkweg, Amsterdam
NAO
Paradiso, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Hof 88, Almelo
dinsdag 15 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
De Maaspoort, Venlo
20:30
Left Lane Cruiser
dB's, Utrecht
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht