Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
De Spot
Middelburg
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Bouwkunde
Deventer
23:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Meervaart
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Muziekgieterij
Maastricht
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Paradox
Tilburg
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
11:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
17:00
Het Entrepot vzw
Brugge
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Event en conventioncenter Leiden
Leiden
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater De Tuin
Leusden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Molen
Beuningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
23:00
Atak
Enschede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Speeldoos
Vught
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
De Meester
Almere
Fluor
Amersfoort
13:45
Gigant
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
't Getouw
Mol
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Klooster Mariadal
Roosendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Effenaar
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
13:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater Rotterdam
Rotterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Podium 't Beest
Goes
Zalencentrum Meursinge
Westerbork
Paard
Den Haag
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
13:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Grenswerk
Venlo
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
13:00
Mezz
Breda
17:00
North End
Haarlem
14:30
Fame @ Mediamarkt
Amsterdam
11:30
VelvetMusic Leiden
Leiden
20:45
De Bosuil
Weert
19:45
Doornroosje
Nijmegen
14:00
Fluor
Amersfoort
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
PopEi
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Paard
Den Haag
20:00
Het Bolwerk
Sneek
zaterdag 04 november 2017
20:30
Mehmet Polat Trio / Tiltan
Amstelkerk, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Martijn Fischer
De Spot, Middelburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
20:15
Marijn Brouwers
Beauforthuis, Austerlitz
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Mad Dog Mcrea
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Lil Kleine
Podium Victorie, Alkmaar
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Bouwkunde, Deventer
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:00
Kutmah / Rachel Green
Patronaat, Haarlem
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Kill Your Darlings
Simplon, Groningen
20:00
KF ALLSTARS: GUILTY PLEASURES
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Julien Baker
EKKO, Utrecht
20:00
Jetty Mathurin
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jett Rebel
Muziekgieterij, Maastricht
Jeroen van Vliet Moon Trio / Yuri Honing Acoustic Quartet
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Jaimi Faulkner
Paradox, Tilburg
Jacob Collier / Kamasi Washington / So What's Next Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
11:30
Jack Quartet / Steve Gosling
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Infloyd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
17:00
IMPERICON NEVER SAY DIE! TOUR 2017
Het Entrepot vzw, Brugge
21:00
Ilen Mer
Altstadt, Eindhoven
20:00
Hollands Live
Event en conventioncenter Leiden, Leiden
20:00
Hidden Trails / Suma / Uncle Harry
Baroeg, Rotterdam
20:00
Hidden Trails / Suma / Uncle Harry
Baroeg, Rotterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Herman Brood's Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Hang Massive
Melkweg, Amsterdam
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:30
Gabriel Garzón-Montano
BIRD, Rotterdam
20:00
FRANK BLUEKA "Tom Waits meets Neil Young"
Theater De Tuin, Leusden
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Ermal Meta
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Molen, Beuningen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cpunt Theater, Hoofddorp
23:00
DJ Bone
Atak, Enschede
20:30
De radiodagen - Harlekijn Holland
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Speeldoos, Vught
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
De Dijk
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Danny Vera
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dangers of the Sea
Burgerweeshuis, Deventer
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:30
Corky Hughes / Grayson Capps
In the Woods, Leusden
20:00
CCC Inc
De Meester, Almere
Carol van Dyk / Henk Koorn / Jerry Hormone / Maurits Westerik / The Ta
Fluor, Amersfoort
13:45
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
20:00
Boss Hog
Paradiso, Amsterdam
21:00
Blick Bassy
TivoliVredenburg, Utrecht
Blaudzun
't Getouw, Mol
22:00
Benjamin Herman Trio
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Klooster Mariadal, Roosendaal
20:00
Anthony Hüseyin Badilli
Paradiso, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater De Storm, Winterswijk
Amaranthe / Eluveitie
Effenaar, Eindhoven
21:00
Always The Sun
Little Devil, Tilburg
zondag 05 november 2017
13:00
Words on Fire
Muziekgieterij, Maastricht
Wende Snijders - Mens
Theater Rotterdam, Rotterdam
15:00
Trio of Liberty ft. Don Braden
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Tony Coleman ft. Henry Carpaneto 5tet
Q-Factory, Amsterdam
20:00
This Is The Kit
Melkweg, Amsterdam
16:00
The Hackensaw Boys
Podium 't Beest, Goes
The Fureys
Zalencentrum Meursinge, Westerbork
The Dire Straits Experience
Paard, Den Haag
18:00
The Brew
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:00
The Bluebirds
Kantine Walhalla, Rotterdam
13:15
Symfonieorkest De Philharmonie
Paradiso, Amsterdam
20:30
Stu Larsen
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Steve Gunn
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Spinvis
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Spinvis
Cactus Muziekcentrum, Brugge
12:00
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Sneaky Bones
De Perifeer, Deventer
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
Seun Kuti & Egypt 80
Grenswerk, Venlo
20:00
Sam Amidon
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Roxeanne Hazes
De Helling, Utrecht
13:00
ROOTZZ
Mezz, Breda
17:00
Racoon
North End, Haarlem
14:30
Racoon
Fame @ Mediamarkt, Amsterdam
11:30
Racoon
VelvetMusic Leiden, Leiden
20:45
Phil Bee's Freedom / Ruben Hoeke Band
De Bosuil, Weert
19:45
Orchestra Baobab
Doornroosje, Nijmegen
14:00
Novatia
Fluor, Amersfoort
19:00
Myles Sanko
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mount Kimbie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mexican Surf + Solitary Zebra
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Meneer Schurk
PopEi, Eindhoven
Melanie De Biasio
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Makaya McCraven
Paard, Den Haag
20:00
Mad Dog Mcrea
Het Bolwerk, Sneek