Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Het Depot
Leuven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Luxor Live
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
De Bosuil
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
De Maatschappij
Scheveningen
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nijdrop
Opwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
14:00
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Roma
Antwerpen
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
dinsdag 15 november 2016
Bear's Den
TivoliVredenburg, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Mutual Benefit
Rotown, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Local Natives
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Peaches
Het Depot, Leuven
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Therapy? Wood and Wire
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Jakob Bro Trio
Paard, Den Haag
Vapors of Morphine
Paard, Den Haag
20:00
Scott Fagan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Drummakid
Luxor Live, Arnhem
K's Choice
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
22:00
Scenic Route to Alaska
Paradiso, Amsterdam
21:00
Holly Golightly
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
GielsTalentenJacht 11tal & Friends
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jekkers & Jeroen - Als we zo vrij mogen zijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Pascal Pinon
Paradiso, Amsterdam
Volbeat
Ziggo Dome, Amsterdam
Twenty One Pilots
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Banks & Steelz
Melkweg, Amsterdam
Roosevelt
Melkweg, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Stomp - Anniversary Tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 16 november 2016
Iamthemorning
Hedon, Zwolle
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Royal Southern Brotherhood
De Bosuil, Weert
Minou Bosua - Minoux
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Scenic Route to Alaska
Stathe, Utrecht
20:30
Joris Linssen & caramba
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Noa
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Peaches
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Donnerwetter
Cul de Sac, Tilburg
20:30
The Young Folk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Vader + Hate Eternal
013, Tilburg
20:00
Apostle of Solitude / Treurwilg
Little Devil, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Johnny Bruce Muller
De Maatschappij, Scheveningen
22:00
Rayn Bechoe
BIRD, Rotterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Roosevelt
Rotown, Rotterdam
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dubioza Kolektiv
Nijdrop, Opwijk
22:00
Max Meser
Merleyn, Nijmegen
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Whipstriker
Gebr. De Nobel, Leiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Harmonie, Leeuwarden
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
NUHR - Draai het eens om
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Bos & Buurman - Noord/Zuid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cpunt Theater, Hoofddorp
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pieter Derks - Spot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Lavinia Meijer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
K's Choice
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
GoGo Penguin
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Goudse Schouwburg, Gouda
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Mythe, Goes
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Koornbeurs, Franeker
Paul de Munnik
De Meerpaal, Dronten
20:00
Gary Mullen & The Works One night of Queen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Omval, Diemen
20:00
Giant Tiger Hooch
Burgerweeshuis, Deventer
Twenty One Pilots
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Bear's Den
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Chassé Theater, Breda
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Chassé Theater, Breda
20:30
Myles Sanko
Luxor Live, Arnhem
Joep Onderdelinden - Taart!
Posttheater, Arnhem
The Human League
De Roma, Antwerpen
Thomas Rhett
Trix, Antwerpen
22:00
Hidden Charms
Paradiso, Amsterdam
Jim Jefferies - The Unusual Punishment
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Emanuel and the Fear
Sugar Factory, Amsterdam
Bastille
Ziggo Dome, Amsterdam
Melanie Martinez
Paradiso, Amsterdam
Therapy?
Melkweg, Amsterdam
Shura
Melkweg, Amsterdam
20:30
Sounds of Silence: Simon & Garfunkel Acoustic
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Stomp - Anniversary Tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 17 november 2016
20:00
Strohm Presents: Cut_ / Zes
Hedon, Zwolle
20:00
Myles Sanko
Hedon, Zwolle
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Stomp - Anniversary Tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer