Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Grenswerk
Venlo
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Gigant
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Dynamo
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Depot
Leuven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Bibelot
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Den heuvel
Alphen
Vera
Groningen
De Helling
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Simplon
Groningen
20:00
P60
Amstelveen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Het Bos
Antwerpen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Concordia
Enschede
20:15
Paard
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Bonte Wever
Assen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Iduna
Drachten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Volta
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Flophouse
Toldijk
Bitterzoet
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
C.C. De Werft
Geel
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Vorstin
Hilversum
18:15
Gigant
Apeldoorn
Podium Victorie
Alkmaar
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
013
Tilburg
20:00
N9
Eeklo
21:00
The Saint
Eindhoven
De verlichte geest
Roeselare
19:00
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
Theater de Koornbeurs
Franeker
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Patronaat
Haarlem
donderdag 02 november 2017
20:00
Call It Off
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Chip taylor
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Chuck Prophet
Het Huis Verloren, Hoorn
19:30
Cowboys from Hell
Gebr. De Nobel, Leiden
Dan Baird & Homemade Sin
Grenswerk, Venlo
20:00
Dangers of the Sea / Kim Janssen
Paard, Den Haag
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Danny Vera
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:45
Donnie (NL)
Doornroosje, Nijmegen
Dying Fetus+ Psycroptic + Beyond Creation + Distentomb
Dynamo, Eindhoven
20:00
Eilen Jewell
Patronaat, Haarlem
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Gangabella / Suburbs
Paardcafe, Den Haag
20:00
godspeed you! black emperor
Paradiso, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Guus Meeuwis
Effenaar, Eindhoven
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Heather Nova
Het Depot, Leuven
20:00
Herman Brood's Wild Romance
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Intergalactic Lovers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Parktheater, Eindhoven
19:00
Jessica Wilde
Melkweg, Amsterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Johnny Flynn & The Sussex Wit
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
King King
Bibelot, Dordrecht
Kitty, Daisy & Lewis
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Levi Parham
Q-Factory, Amsterdam
Mad Dog Mcrea
Mezz, Breda
Manchester Orchestra
Melkweg, Amsterdam
21:00
Martijn Fischer
Hedon, Zwolle
Martijn Koning - Koning te rijk
Den heuvel, Alphen
Millionaire
Vera, Groningen
Miss Montreal
De Helling, Utrecht
Moss
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Myles Sanko
Luxor Live, Arnhem
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Nick & Simon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Oddisee And Good Compny
Simplon, Groningen
20:00
Orkesta Mendoza
P60, Amstelveen
20:45
Paceshifters
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Priests
Het Bos, Antwerpen
20:00
Raging Fyah
Sugar Factory, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Posttheater, Arnhem
19:30
River Matthews
Paradiso, Amsterdam
20:00
Roxeanne Hazes
Mezz, Breda
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Het Evertshuis, Bodegraven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Concordia, Enschede
20:15
Symphonic Junction: Buster Keaton’s ‘The General’
Paard, Den Haag
20:00
The Bluebirds
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Blues Brothers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Dire Straits Experience
De Bonte Wever, Assen
The Fureys
Zaantheater, Zaandam
20:30
The Hackensaw Boys
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Nits
Theater de Schalm, Veldhoven
The Raven Age
013, Tilburg
The War On Drugs
AFAS Live, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tycho
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Uli Jon Roth: Scorpions Revisited
Iduna, Drachten
20:15
Wende Snijders - Mens
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Yip Roc + Capti Rando
Volta, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Zonder verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
vrijdag 03 november 2017
21:00
AC/DC UK
Flophouse, Toldijk
Ala.ni
Bitterzoet, Amsterdam
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
20:00
Arnhemse Blues Night
Luxor Live, Arnhem
20:00
Artvark Saxophone Quartet
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Bo Saris / Boris
De Meester, Almere
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Vorstin, Hilversum
18:15
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
Call It Off
Podium Victorie, Alkmaar
23:45
Carista / Roy Davis Jr
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Chip taylor
Theater in de Steeg, Den Haag
Chris Isaak
013, Tilburg
20:00
Chuck Prophet
N9, Eeklo
21:00
Cowboys & Aliens
The Saint, Eindhoven
Cowboys from Hell
De verlichte geest, Roeselare
19:00
Crossing Border Den Haag
Paard, Den Haag
Dan Baird & Homemade Sin
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Dangers of the Sea
Luxor Live, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Dark Sarah
Patronaat, Haarlem