Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Zaantheater
Zaandam
De Bonte Wever
Assen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Paard
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Mezz
Breda
19:30
Paradiso
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Het Bos
Antwerpen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Luxor Live
Arnhem
Gebr. De Nobel
Leiden
De Helling
Utrecht
Vera
Groningen
Den heuvel
Alphen
21:00
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Bibelot
Dordrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Almere
Almere
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Het Depot
Leuven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paardcafe
Den Haag
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Dynamo
Eindhoven
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Paard
Den Haag
Grenswerk
Venlo
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
EKKO
Utrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Mezz
Breda
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Stathe
Utrecht
21:30
So What!
Gouda
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Cafe De Flierefluiter
Apeldoorn
20:30
EKKO
Utrecht
donderdag 02 november 2017
The Raven Age
013, Tilburg
20:00
The Nits
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
The Hackensaw Boys
Burgerweeshuis, Deventer
The Fureys
Zaantheater, Zaandam
The Dire Straits Experience
De Bonte Wever, Assen
20:15
The Blues Brothers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Bluebirds
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Symphonic Junction: Buster Keaton’s ‘The General’
Paard, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Concordia, Enschede
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Roxeanne Hazes
Mezz, Breda
19:30
River Matthews
Paradiso, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Posttheater, Arnhem
20:00
Raging Fyah
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Priests
Het Bos, Antwerpen
20:45
Paceshifters
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Orkesta Mendoza
P60, Amstelveen
20:30
Oddisee And Good Compny
Simplon, Groningen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Lievekamp, Oss
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Nick & Simon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Myles Sanko
Luxor Live, Arnhem
Moss
Gebr. De Nobel, Leiden
Miss Montreal
De Helling, Utrecht
Millionaire
Vera, Groningen
Martijn Koning - Koning te rijk
Den heuvel, Alphen
21:00
Martijn Fischer
Hedon, Zwolle
Manchester Orchestra
Melkweg, Amsterdam
Mad Dog Mcrea
Mezz, Breda
20:00
Levi Parham
Q-Factory, Amsterdam
Kitty, Daisy & Lewis
Doornroosje, Nijmegen
21:00
King King
Bibelot, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Johnny Flynn & The Sussex Wit
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Almere, Almere
19:00
Jessica Wilde
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Intergalactic Lovers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Herman Brood's Wild Romance
Boerderij, Zoetermeer
Heather Nova
Het Depot, Leuven
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Guus Meeuwis
Effenaar, Eindhoven
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
godspeed you! black emperor
Paradiso, Amsterdam
20:30
Gangabella / Suburbs
Paardcafe, Den Haag
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Eilen Jewell
Patronaat, Haarlem
Dying Fetus+ Psycroptic + Beyond Creation + Distentomb
Dynamo, Eindhoven
20:45
Donnie (NL)
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
20:15
Danny Vera
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dangers of the Sea / Kim Janssen
Paard, Den Haag
Dan Baird & Homemade Sin
Grenswerk, Venlo
19:30
Cowboys from Hell
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Chuck Prophet
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Chip taylor
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Call It Off
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Bo Saris
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Blaudzun
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
21:00
Banda Magda
Luxor Live, Arnhem
20:00
Asaf Avidan
Melkweg, Amsterdam
Algiers
Paradiso, Amsterdam
22:00
Ala.ni
Merleyn, Nijmegen
21:00
Adje / Gianski / Purp Sagir / Wolf
EKKO, Utrecht
vrijdag 03 november 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk
Wolf Alice
Melkweg, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Vipers a Queen Tribute
De Bosuil, Weert
20:00
Vinicio Capossela
Q-Factory, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Schouwburg Venray, Venray
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
THE SOUND OF REVOLTION PRE PARTY 2017
Dynamo, Eindhoven
20:15
The Pilgrims
De Doelen, Rotterdam
20:00
The Nits
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
The McCartney Years
Cacaofabriek, Helmond
The Kik
Mezz, Breda
The Fureys
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
The Fiscus
Stathe, Utrecht
21:30
The Cosmic Carnival / The Royal Engineers
So What!, Gouda
21:00
The Brew
Bibelot, Dordrecht
20:15
The Blues Brothers
Markant Uden, Uden
20:00
The Bluebirds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:30
The Ben Reel Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Textures
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Sweet Mary Jane
Cafe De Flierefluiter, Apeldoorn
20:30
Stillwave
EKKO, Utrecht