Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
20:30
The BOX
Hilvarenbeek
20:00
The Pit
Nieuwegein
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
V11
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
22:00
Vera
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vorstin
Hilversum
15:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willemeen
Arnhem
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
20:30
Alter Schlachthof
Eupen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Burgerweeshuis
Deventer
Café de Stam
Joure
14:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Club Mystique
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
De Azijnfabriek
Roermond
De Bosuil
Weert
15:30
De Bosuil
Weert
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
13:30
De Pul
Uden
20:30
De Zwerver
Oostende
19:45
Doornroosje
Nijmegen
14:30
EKKO
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
14:30
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
19:00
Iduna
Drachten
14:30
Iduna
Drachten
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Luxor Live
Arnhem
Manifesto
Hoorn
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Oefenbunker
Landgraaf
Orpheus
Apeldoorn
18:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
14:00
RASA
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Take Five
Venlo
Theater Hofpoort
Coevorden
16:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
13:00
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 12 november 2016
20:30
Duchess Says + support
Stroomhuis, Eindhoven
23:45
Backsplace Presents: PLUS
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Bright Light Bright Light
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Backtobasix
Taverne, Bergen
20:30
WC Experience
The BOX, Hilvarenbeek
20:00
Fire Within
The Pit, Nieuwegein
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jeans - Magic
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater De Omval, Diemen
Minou Bosua - Minoux
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Spiegel, Zwolle
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Kik
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Ludens, Voorburg
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Me & Mr. Jansen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Smutfish
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Sea Change
V11, Rotterdam
Ton Kas - JABROER
van Beresteyn, Veendam
22:00
Monophonics
Vera, Groningen
Bring Me The Horizon
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Diggy Dex
Vorstin, Hilversum
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
20:00
Mercy John
Wesopa Weesp, Weesp
19:00
Lavinia Meijer
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Ice Nine Kills / AFFIANCE / Shields
Willemeen, Arnhem
Boston Manor (UK) + Cant Swim (USA) + Bounds of Modesty (NL) + Sarah A
Winston, Amsterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 13 november 2016
19:30
Blues Pills + Kadavar
013, Tilburg
20:30
K's Choice
Alter Schlachthof, Eupen
20:00
Panic! At The Disco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Bahamas
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Shakedown Tim & the Rhythm Revue
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Russkaja
Burgerweeshuis, Deventer
Tangarine
Café de Stam, Joure
14:00
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
20:00
Brother Dege (USA) live in Amsterdam
Club Mystique, Amsterdam
16:00
Eton Crop
Concerto, Amsterdam
14:30
Gert Petersen / Marion Petersen
D' Engelenburgh, Fijnaart
Nervana
De Azijnfabriek, Roermond
Tyketto
De Bosuil, Weert
15:30
Dany Lademacher's Wild Romance / Exit31 / SQY Rocking Team
De Bosuil, Weert
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
13:30
Benefiet concert / talentenjacht
De Pul, Uden
20:30
TaxiWars
De Zwerver, Oostende
19:45
Blaudzun
Doornroosje, Nijmegen
14:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
Maiden United
Gigant, Apeldoorn
16:15
Chris Staples
Gigant, Apeldoorn
21:00
Orkesta Mendoza
Hedon, Zwolle
Saxon
Hedon, Zwolle
Bring Me The Horizon
Heineken Music Hall, Amsterdam
14:30
Kathy Ziegler / Nicole Bianchet
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
19:00
Barry Hay Flying V Formation
Iduna, Drachten
14:30
The Skull
Iduna, Drachten
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Kennemer Theater, Beverwijk
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Matangi Kwartet - 50 jaar Harlekijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
The Fureys
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Prince Of Steal + Driftwood Penguins
Little Devil, Tilburg
15:00
Bob Sheppard / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
Popa Chubby + Support
Manifesto, Hoorn
Mura Masa
Melkweg, Amsterdam
19:30
Redfoo & the Party Rock Crew
Melkweg, Amsterdam
15:00
Emma Holmes / Marcel Lucont / Peter More / Ken Parsons / Richy Sheehy
Melkweg, Amsterdam
21:00
Maurits Pauwels Groep (Mauro Pawloski) (BE)
Mezz, Breda
20:00
Myles Sanko (UK) + Support
Mezz, Breda
21:00
Ed Motta
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Anvil
Oefenbunker, Landgraaf
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Orpheus, Apeldoorn
18:00
Kult
Paard, Den Haag
Local Natives
Paradiso, Amsterdam
20:00
Audio Adam / Eleonor Coco
Paradiso, Amsterdam
20:00
Duchess Says
Patronaat, Haarlem
19:30
The Monsters
Patronaat, Haarlem
15:00
Singer-Songwriter Vera Zané
PopEi, Eindhoven
20:00
Konstepaasje
Poppodium Volt, Sittard
14:00
Le Vent du Nord
RASA, Utrecht
21:00
Monophonics
Rotown, Rotterdam
20:00
Stomp - Anniversary Tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Vreemde Kostgangers
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Bandabardo
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
Christopher Paul Stelling
Take Five, Venlo
Tim Knol - Lost & Found
Theater Hofpoort, Coevorden
16:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater PePijn, Den Haag
20:30
The Cinematic Orchestra
Theater Rotterdam, Rotterdam
13:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht