Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
14:00
Theater Walhalla
Rotterdam
18:15
Gigant
Apeldoorn
Lotto Arena
Antwerpen
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Vorstin
Hilversum
AFAS Live
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
013
Tilburg
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Simplon
Groningen
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
N9
Eeklo
20:00
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Pul
Uden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Cafe De Flierefluiter
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Toegift
Den Hoorn
De Heeren van Dongen
Dongen
20:00
Stathe
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
De Doelen
Rotterdam
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Vorstin
Hilversum
Effenaar
Eindhoven
Vera
Groningen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Den Bromfiets
Bonheiden
21:00
The Saint
Eindhoven
21:00
Flophouse
Toldijk
21:30
So What!
Gouda
21:30
Buitenlust
Landhorst
22:00
Merleyn
Nijmegen
vrijdag 03 november 2017
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Walhalla, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
14:00
Nadja Filtzer
Theater Walhalla, Rotterdam
18:15
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
Dua Lipa
Lotto Arena, Antwerpen
19:00
THE SOUND OF REVOLTION PRE PARTY 2017
Dynamo, Eindhoven
19:00
Crossing Border Den Haag
Paard, Den Haag
Wolf Alice
Melkweg, Amsterdam
Dan Baird & Homemade Sin
TivoliVredenburg, Utrecht
Donnie (NL)
TivoliVredenburg, Utrecht
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
James Blunt
Vorst Nationaal, Brussel
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Vorstin, Hilversum
Di-rect
AFAS Live, Amsterdam
Metallica
Sportpaleis, Antwerpen
Feuerengel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Spinvis
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Bluebirds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Joey Bada$$
Paradiso, Amsterdam
20:00
Vipers a Queen Tribute
De Bosuil, Weert
20:00
In Hearts Wake
Patronaat, Haarlem
20:00
Myles Sanko
Nieuwe Nor, Heerlen
Chris Isaak
013, Tilburg
20:00
Navarone
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Jaimi Faulkner
Simplon, Groningen
20:00
Nelly
The Box, Amsterdam
20:00
Chuck Prophet
N9, Eeklo
20:00
Katchafire
Melkweg, Amsterdam
Ride
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Otherkin
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Dark Sarah
Patronaat, Haarlem
Green Lizard
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Roxeanne Hazes
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bo Saris / Boris
De Meester, Almere
20:00
Rico & Sticks
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Vinicio Capossela
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Midas / PALMSY
De Helling, Utrecht
20:00
Moses Sumney
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Mula B
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Quiet Hollers
Simplon, Groningen
20:00
King King
Iduna, Drachten
20:00
The Nits
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Artvark Saxophone Quartet
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Martyr Defiled
Little Devil, Tilburg
20:00
Nefast
dB's, Utrecht
20:00
Jesse Dayton
De Amer, Amen
20:00
Musicians For Palestine
Korzo, Den Haag
20:00
Ricky Koole
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Kenny Wayne Shepherd
De Pul, Uden
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Paal Flaata
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Arnhemse Blues Night
Luxor Live, Arnhem
20:00
LIFF: Funked Up XL
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Hangover Paradise in Lola
LOLA050, Groningen
20:00
Sweet Mary Jane
Cafe De Flierefluiter, Apeldoorn
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jasper Slaghuis Band
Paco Plumtrek, Almelo
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
20:00
The Fiscus
Stathe, Utrecht
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
20:15
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Effenaar, Eindhoven
20:15
Jett Rebel
Hedon, Zwolle
20:15
The Pilgrims
De Doelen, Rotterdam
The Fureys
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
20:15
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
20:15
Chip taylor
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
The Blues Brothers
Markant Uden, Uden
20:15
Leonie Meijer - Hier.
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Moss
Grenswerk, Venlo
20:30
Miss Montreal
Metropool, Hengelo
20:30
Textures
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Forever 27 (Rock Academie)
Vorstin, Hilversum
Millionaire
Effenaar, Eindhoven
Priests + Parkers
Vera, Groningen
20:30
Nick Hakim
BIRD, Rotterdam
20:30
The McCartney Years
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Stillwave
EKKO, Utrecht
21:00
Kenny B
Burgerweeshuis, Deventer
Ala.ni
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Martijn Fischer
Bibelot, Dordrecht
21:00
Dope D.O.D.
Hedon, Zwolle
21:00
Hausmagger + Anemone
Altstadt, Eindhoven
21:00
Orgel Vreten
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Dangers of the Sea
Luxor Live, Arnhem
21:00
River Matthews
Statenzaal, Zwolle
21:00
The Brew
Bibelot, Dordrecht
21:00
Jesse Dayton
Den Bromfiets, Bonheiden
21:00
Cowboys & Aliens
The Saint, Eindhoven
21:00
AC/DC UK
Flophouse, Toldijk
21:30
The Cosmic Carnival / The Royal Engineers
So What!, Gouda
21:30
Left Lane Cruiser
Buitenlust, Landhorst
22:00
Paul Sinha
Merleyn, Nijmegen