Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Vera
Groningen
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Alter Schlachthof
Eupen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Purmaryn
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Paard
Den Haag
20:30
dB's
Utrecht
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
C.C. De Werft
Geel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Chassé Theater
Breda
Theater De Omval
Diemen
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Koornbeurs
Franeker
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
14:00
Theater de Beun
Heiloo
15:00
Chassé Theater
Breda
16:00
HAN Campustheater
Nijmegen
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Vorst Nationaal
Brussel
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nijdrop
Opwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
013
Tilburg
zondag 13 november 2016
21:00
Monophonics
Rotown, Rotterdam
21:00
Ed Motta
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Bahamas
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Orkesta Mendoza
Hedon, Zwolle
21:30
Seratones
Vera, Groningen
maandag 14 november 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Hof 88, Almelo
Micha Wertheim - Ergens Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
NAO
Paradiso, Amsterdam
19:30
Cimorelli
Melkweg, Amsterdam
Xander & The Peace Pirates
Melkweg, Amsterdam
Europe
TivoliVredenburg, Utrecht
The Slow Show
TivoliVredenburg, Utrecht
Bear's Den
De Oosterpoort, Groningen
Panic! At The Disco
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Volbeat
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
How to Dress Well
OT301, Amsterdam
20:00
Caliban / Suicide Silence
Trix, Antwerpen
20:00
Marvin Dee
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jpnsgrls
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jakob Bro Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
The Growlers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
K's Choice
Alter Schlachthof, Eupen
22:00
Lady Wray
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 15 november 2016
Pieter Derks - Spot
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon - Sleutelmoment
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roosevelt
Melkweg, Amsterdam
19:30
Banks & Steelz
Melkweg, Amsterdam
Bear's Den
TivoliVredenburg, Utrecht
K's Choice
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Twenty One Pilots
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
Therapy? Wood and Wire
De Oosterpoort, Groningen
Volbeat
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Peaches
Het Depot, Leuven
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
20:00
Mutual Benefit
Rotown, Rotterdam
20:00
Scott Fagan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Pascal Pinon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jekkers & Jeroen - Als we zo vrij mogen zijn
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vapors of Morphine
Paard, Den Haag
20:00
GielsTalentenJacht 11tal & Friends
Paradiso, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Stomp - Anniversary Tour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jakob Bro Trio
Paard, Den Haag
20:30
Left Lane Cruiser
dB's, Utrecht
20:30
Local Natives
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Drummakid
Luxor Live, Arnhem
21:00
Holly Golightly
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Scenic Route to Alaska
Paradiso, Amsterdam
woensdag 16 november 2016
Paul de Munnik
De Meerpaal, Dronten
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
Pieter Derks - Spot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Omval, Diemen
Joep Onderdelinden - Taart!
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Harmonie, Leeuwarden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Koornbeurs, Franeker
Minou Bosua - Minoux
Junushoff Theater, Wageningen
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Spiegel, Zwolle
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Beun, Heiloo
15:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Chassé Theater, Breda
16:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
HAN Campustheater, Nijmegen
19:00
Whipstriker
Gebr. De Nobel, Leiden
Thomas Rhett
Trix, Antwerpen
Shura
Melkweg, Amsterdam
Therapy?
Melkweg, Amsterdam
19:45
Peaches
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bear's Den
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
K's Choice
C.C. Hasselt, Hasselt
Twenty One Pilots
Vorst Nationaal, Brussel
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Mythe, Goes
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Theater Zuidplein, Rotterdam
Melanie Martinez
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dubioza Kolektiv
Nijdrop, Opwijk
Bastille
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Emanuel and the Fear
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Gary Mullen & The Works One night of Queen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Apostle of Solitude / Treurwilg
Little Devil, Tilburg
20:00
Roosevelt
Rotown, Rotterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jim Jefferies - The Unusual Punishment
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Giant Tiger Hooch
Burgerweeshuis, Deventer
Vader + Hate Eternal
013, Tilburg