Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Roepaen
Ottersum
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
De Spil
Roeselare
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Arminius
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
19:00
De Pul
Uden
A9 studios
Uitgeest
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
RASA
Utrecht
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
De Kargadoor
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Grenswerk
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Piek
Vlissingen
21:00
Theater Ludens
Voorburg
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Het Debuut
Westerlo
20:15
C.C. De Klameare
Workum
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Boerderij
Zoetermeer
23:45
Hedon
Zwolle
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Noot
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
23:45
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:30
Oedipus
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Hilton Amsterdam
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
17:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
De Kroeg
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
18:30
Willemeen
Arnhem
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
23:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Klaver 4 Live
Brunssum
20:15
Spant!
Bussum
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Paardcafe
Den Haag
13:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Iduna
Drachten
vrijdag 25 november 2016
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dancin' the Chapel
Roepaen, Ottersum
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Willem, Papendrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Renee van Bavel - Wat neem je mee
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Bon Scotch
Den Heilige Cornelius, Roermond
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
BKO Quintet
Grounds, Rotterdam
20:30
Skip&Die
BIRD, Rotterdam
Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
Therapy?
Arminius, Rotterdam
Nynke Laverman - Wachter
LantarenVenster, Rotterdam
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
NØFX
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
The Kik
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Razend + Burning Hatred + Splinterbomb
Little Devil, Tilburg
20:00
Hooverphonic - 20 year anniversary
013, Tilburg
Kraantje Pappie
013, Tilburg
19:00
Folkfest
De Pul, Uden
Symfo Classics
A9 studios, Uitgeest
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Afrodisiac: Ogun Afrobeat Ensemble
RASA, Utrecht
21:30
Burgers, Beers & Bands: Tiago Lageira
Hofman, Utrecht
21:00
DJ Andy Dufter / Staatseinde
De Kargadoor, Utrecht
21:00
On Point - Kevin Gates
TivoliVredenburg, Utrecht
Room Eleven
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
The Answer / The Dead Daisies
De Helling, Utrecht
20:00
Batobe
Stathe, Utrecht
20:00
The Cool Quest
TivoliVredenburg, Utrecht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Woodie Smalls
Grenswerk, Venlo
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Dynamite Blues Band
De Piek, Vlissingen
21:00
Bariista
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
21:00
Northcote / Jon Snodgrass
Het Debuut, Westerlo
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Zaantheater, Zaandam
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
20:00
Queen tribute by Vipers
Boerderij, Zoetermeer
23:45
Paceshifters ode aan Nirvana
Hedon, Zwolle
21:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden
Statenzaal, Zwolle
21:00
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
zaterdag 26 november 2016
20:00
Douwe Bob
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:30
Band of Friends | 26-11-2016 | W2 Poppodium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Spot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Welkom bij de Fresku Show
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
17:00
Stooom
Café de Pilaren, Alkmaar
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Almere Blues: Budding Blues Band + BlueSalad
De Meester, Almere
20:00
Phil Bee's Freedom
De Noot, Amersfoort
Jungle By Night
Fluor, Amersfoort
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Amstelveen City Blues
P60, Amstelveen
23:45
Encore: Krept & Konan
Melkweg, Amsterdam
EIVØR
Paradiso, Amsterdam
21:30
Basecamp
Oedipus, Amsterdam
21:00
George McCrae
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Boyzlife
Hilton Amsterdam, Amsterdam
20:00
Robert Ellis
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Margaret Glaspy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Al Jarreau / NDR Big Band
Paradiso, Amsterdam
Beth Hart
Heineken Music Hall, Amsterdam
17:00
Studio 100 Winterfestival
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Magna Carta
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Letz Zeppelin
De Kroeg, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Posttheater, Arnhem
18:30
The Offbeat Festival met: Bazookas / Skandaal / Yotta / Skippabeat
Willemeen, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
André Manuel - De Onzen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
23:00
Het Lievelingsfeestje Van Je Zusje
Mezz, Breda
Donnerwetter
Mezz, Breda
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Chassé Theater, Breda
21:00
Hot Rod Riot / Wayne's Traveling Band
Klaver 4 Live, Brunssum
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Spant!, Bussum
21:00
AS WE GO + meer tba
De Bakkerij, Castricum
21:00
Luba the Baroness / Waking Skies
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
NUHR
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Room Eleven
Paard, Den Haag
20:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Paard, Den Haag
19:00
Ready to Play
Paardcafe, Den Haag
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Deventer Schouwburg, Deventer
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Jazzlab Session: Do your thing again
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Ronald Snijders (muzikant)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Dutch Queen Tribute
Iduna, Drachten