Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Domijnen
Sittard
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Paard
Den Haag
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
21:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
Mezz
Breda
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Markant Uden
Uden
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
EKKO
Utrecht
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Luxor Live
Arnhem
AFAS Live
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Werftheater
Utrecht
20:00
Simplon
Groningen
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Patronaat
Haarlem
20:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Effenaar
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
12:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Theater Bellevue
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
19:30
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
21:00
Grote Markt Den Haag
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
Iduna
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Het Klooster
Woerden
Martiniplaza
Groningen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Reggehof
Goor
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Vera
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Café De Speeltuin
Breda
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:15
Munttheater
Weert
21:00
Rotown
Rotterdam
donderdag 09 november 2017
20:00
Warhaus
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Volta's local playground - Band four + Neodym
Volta, Amsterdam
20:00
Tony Spinner Band
Podium Hardenberg, Hardenberg
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Yellowjackets
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Nits
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
The Kik
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
The Fureys
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Damned and Dirty
Patronaat, Haarlem
20:00
The Blues Brothers
De Domijnen, Sittard
19:30
The Black Lips
Trix, Antwerpen
19:00
Sunrise Avenue
Melkweg, Amsterdam
Stu Larsen
Rotown, Rotterdam
21:00
Stu Hamm Band
Duycker, Hoofddorp
19:30
Stillwave
Paard, Den Haag
Steve Harley & Cockney Rebel
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Stephanie Struijk
Zaantheater, Zaandam
20:15
Songhoy Blues
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Seita
Melkweg, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Rootsclub: Mannen met Baarden acoustic session
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Ricky Koole
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Protomartyr
Vera, Groningen
Princess Nokia
Melkweg, Amsterdam
20:00
Portico Quartet
Paradiso, Amsterdam
20:00
Popronde
De Spot, Middelburg
21:00
Popa Chubby
Bibelot, Dordrecht
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
22:15
Palm Unit - hommage à Jef Gilson
Paradiso, Amsterdam
20:30
Paceshifters
Grenswerk, Venlo
MOSS + Nouveau Vélo in MEZZ
Mezz, Breda
21:00
Mooon
Luxor Live, Arnhem
21:00
Metz
Hedon, Zwolle
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
Leonie Meijer - Hier.
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Leonard Cohen Tribute Band
P60, Amstelveen
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
18:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Kenny B
Luxor Live, Arnhem
Kasabian
AFAS Live, Amsterdam
Kaleo
Lotto Arena, Antwerpen
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
20:00
Jaya The Cat
Simplon, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Impericon: Never Say Die!
Patronaat, Haarlem
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
Grand Magus
Effenaar, Eindhoven
20:00
Fungo Bat / Jo Marches
dB's, Utrecht
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
12:00
f.c. Jongbloed / Ragazze Kwartet / Ralph van Raat
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ellen ten Damme
De Molenberg, Delfzijl
19:30
Donnie (NL)
Paard, Den Haag
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
21:00
Dick Oatts
Grote Markt Den Haag, Den Haag
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultura, Ede
De Dijk
Iduna, Drachten
Danny Vera
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Cory Henry
Paradiso, Amsterdam
20:00
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
30CC/Schouwburg, Leuven
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Carmina Burana
Martiniplaza, Groningen
20:00
Carel Kraayenhof / Lavinia Meijer
Figi Theater, Zeist
20:00
Blaudzun
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Barış Güney
Bimhuis, Amsterdam
20:00
AYO
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Arlan Feiles
C.C. Breughelzaal, Bree
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Andy Fairweather Low
Metropool, Hengelo
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Schouwburg Odeon, Zwolle
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
Albert Hammond Sr.
Theater De Willem, Papendrecht
vrijdag 10 november 2017
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Warhaus
Vera, Groningen
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
20:00
The Paladins
Iduna, Drachten
20:00
The Nits
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Nits
Agnietenhof, Tiel
21:00
The Kik
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
The Fureys
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
The Fiscus
Café De Speeltuin, Breda
21:00
The Dubbeez
Altstadt, Eindhoven
20:30
The Church of Cash + Los Rancheros
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Bootleg Sixties
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:15
The Blues Brothers
Munttheater, Weert
21:00
The Black Lips
Rotown, Rotterdam