Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vorstin
Hilversum
Effenaar
Eindhoven
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Willemeen
Arnhem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Innocent
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Reflektor
Liège
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
Patronaat
Haarlem
De Flux
Zaandam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
dB's
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Hedon
Zwolle
Altstadt
Eindhoven
Metropool
Hengelo
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
V11
Rotterdam
21:00
't Ukien
Kampen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Atak
Enschede
21:00
De Zwerver
Oostende
21:30
So What!
Gouda
21:30
Willemeen
Arnhem
21:30
P3
Purmerend
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Atak
Enschede
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Dieka
Markelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Veluvine
Nunspeet
P60
Amstelveen
Fluor
Amersfoort
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Manifesto
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Deventer Schouwburg
Deventer
Den Diek
Lichtenvoorde
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Ludens
Voorburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Bon theater
Medemblik
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Pook
Oostknollendam
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Kampanje
Den Helder
Werftheater
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Venray
Venray
Agora Theater Druten
Druten
NXT Events
Gemert
Theater De Lampegiet
Veenendaal
11:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:30
De Pul
Uden
15:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
15:30
Dominicus kerk
Amsterdam
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
vrijdag 17 november 2017
20:00
Max Meser
Vorstin, Hilversum
Rico & Sticks
Effenaar, Eindhoven
The Mysterons
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Michael Varekamp - Miles Rocks!
De Meester, Almere
20:00
Lil Kleine
De Oosterpoort, Groningen
Blackbriar
Willemeen, Arnhem
20:00
Monomyth
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
20:00
Jodymoon - All is Waiting
Nijend 24, Anderen
20:00
Dope D.O.D.
Het Bolwerk, Sneek
As We Go / Ink Bomb
Innocent, Hengelo
20:00
Reino
Patronaat, Haarlem
Gerard Lenorman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Blackfoot Gypsies
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Rectum Raiders
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ricky Koole
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Bumblefoot
Paard, Den Haag
20:00
Streaming Rock Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Témé Tan
Reflektor, Liège
20:00
STREEKVIJVER
PopEi, Eindhoven
20:00
Esther de Jong / Kinoo / Pendants / The Heck
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
AmenRa
C.C. Strombeek, Grimbergen
Robin Trower & Band
Patronaat, Haarlem
Eskimo Callboy
De Flux, Zaandam
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Fine Arts Quartet & Severin von Eckardstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
The Fureys
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Weijer, Boxmeer
20:15
The Blues Brothers
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Dromen van Syrië - JazzArt Orchestra olv Martin Fondse & Shaza Hayek
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Marietta Petkova
Kapel Bovendonk, Hoeven
20:30
Symfo Classics
Luxor Live, Arnhem
20:30
Moss
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Kong / Stakbabber / Yokocola
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
The Kik
Grenswerk, Venlo
20:30
Miguel Zenón Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
20:30
Walid Ben Salim
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lesoir
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Justin Kauflin Trio
Meervaart, Amsterdam
20:30
Bløf
De Spot, Middelburg
20:30
The Sign Of Leo release party: Fields of Passing Time
LOLA050, Groningen
20:30
CaboCubaJazz
Bimhuis, Amsterdam
20:45
Average White Band
Neushoorn, Leeuwarden
Feuerengel
Hedon, Zwolle
Jo Goes Hunting
Altstadt, Eindhoven
Call It Off
Metropool, Hengelo
21:00
Ziggy Played Guitar - David Bowie Tribute
De Bosuil, Weert
21:00
Kllo
V11, Rotterdam
21:00
Pater Moeskroen
't Ukien, Kampen
21:00
Magnacult
Little Devil, Tilburg
21:00
Sundays & Cybele
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Popronde 2017 | Blue Marble & JAGD
Atak, Enschede
21:00
Songhoy Blues
De Zwerver, Oostende
21:30
Swinging Gouda - Benefietfeest Gouda Raakt
So What!, Gouda
21:30
Gangabella / Suburbs
Willemeen, Arnhem
21:30
De Dijk
P3, Purmerend
22:00
SweetKiss Momma
't Rozenknopje, Eindhoven
23:00
I Hate Models / SHXCXCHCXSH
Doornroosje, Nijmegen
23:00
5 Years Tangram
Melkweg, Amsterdam
23:00
Psychedelic Anniversary - 15 years of psychedelic trance parties
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Kortsluiting
Atak, Enschede
23:45
Mood II Swing
Sugar Factory, Amsterdam
zaterdag 18 november 2017
Bökkers
Dieka, Markelo
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Trijntje Oosterhuis
Veluvine, Nunspeet
Feuerengel
P60, Amstelveen
Spinvis
Fluor, Amersfoort
Albert Hammond Sr.
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
The Hillbilly Moonshiners
Manifesto, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leonie Meijer - Hier.
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Daniël Arends - De Afterparty
Deventer Schouwburg, Deventer
Donnerwetter
Den Diek, Lichtenvoorde
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Bon theater, Medemblik
Stephanie Struijk
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Jan Beuving - Raaklijn
Pook, Oostknollendam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Schalm, Veldhoven
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefano Keizers - Erg heel
Werftheater, Utrecht
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
René van Meurs - Ik beloof niks
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Troosten
Agora Theater Druten, Druten
Takida
NXT Events, Gemert
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Lampegiet, Veenendaal
11:00
Fine Arts Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:30
Masters of Metal
De Pul, Uden
15:00
Artist Of The Year - Deans and the Moonboys/ Lost From The Stars / Des
Ruigoord Kerk, Amsterdam
15:30
Concert Rutter en Mozart
Dominicus kerk, Amsterdam
17:00
Beets, Bennink, Herman, Jacobs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven