Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schuur
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Singer Theater
Laren
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Chassé Theater
Breda
De Meenthe
Steenwijk
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. Stroud
Putten
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Iduna
Drachten
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
013
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Paap
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Fluxus
Zaandam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Mezz
Breda
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Vera
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Jopenkerk
Hoofddorp
Luxor Live
Arnhem
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Agnietenhof
Tiel
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Orpheus
Apeldoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
woensdag 30 november 2016
21:00
Nick Howard
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Elephant Stone
Paradiso, Amsterdam
22:00
Martijn van Iterson / Tom Beek Trio
BIRD, Rotterdam
22:00
Deutsche Ashram
Paradiso, Amsterdam
donderdag 01 december 2016
Paul de Munnik
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schuur, Haarlem
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Singer Theater, Laren
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bart Wirtz
Chassé Theater, Breda
André Manuel - De Onzen
De Meenthe, Steenwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Speeldoos, Vught
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Het Park, Hoorn
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Minou Bosua - Minoux
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - JABROER
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Johan Goossens - Daglicht
C.C. Stroud, Putten
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Jenny Don't and The Spurs
Iduna, Drachten
Blue Crime
Melkweg, Amsterdam
19:30
Discohen
Gebr. De Nobel, Leiden
Tom Odell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Kik
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Martijn Koning
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
De Domijnen, Sittard
20:00
Max Meser
Patronaat, Haarlem
20:00
Myles Sanko
BIRD, Rotterdam
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Emil Landman
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Amorphis - 'Eclipse' 10th anniversary show
013, Tilburg
20:00
Plien en Bianca, Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Dutch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Milow + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sevn Alias
Paard, Den Haag
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Novastar
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Nicolas Jaar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Doom Fest
Metropool, Hengelo
20:00
Junkyard Express
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Bariista
De Paap, Den Haag
Luciano
Melkweg, Amsterdam
DeWolff
Effenaar, Eindhoven
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Schouwburg Almere, Almere
Danny Vera
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Weverij, Zierikzee
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Magna Carta
Fluxus, Zaandam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Weijer, Boxmeer
20:15
Enge Buren - Ruk!
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Nexo Shape / Tosk
Paard, Den Haag
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Con Brio - Paradise Tour
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Gangstagrass (US)
Mezz, Breda
20:30
Elske DeWall
Luxor Live, Arnhem
20:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Vera, Groningen
Bazart
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Theo Croker
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sabrina Starke
Jopenkerk, Hoofddorp
Eefje De Visser
Luxor Live, Arnhem
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Herman Brood Academie on tour
Hedon, Zwolle
20:30
No-Maddz
P60, Amstelveen
20:30
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
20:30
Richard Bona
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Laurence Jones
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Steve Smyth
V11, Rotterdam
21:00
The Futures Dust
Cul de Sac, Tilburg
21:30
Hofman Live: Mayin
Hofman, Utrecht
22:00
The Cool Quest
Merleyn, Nijmegen
22:00
Dwayne Franklin / Green Cabin
BIRD, Rotterdam
vrijdag 02 december 2016
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Agnietenhof, Tiel
Nieuwe Vangst: Audio Adam + Eleonor Coco
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Maaike Ouboter
Zaantheater, Zaandam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Flip Noorman - Make-up
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel