Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
17:45
De Doelen
Rotterdam
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Corneel
Lelystad
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
C.C. Den Horinck
Asse
C.C. Cayen
Enkhuizen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Bon theater
Medemblik
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Atak
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Agnietenhof
Tiel
23:00
013
Tilburg
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Theater Sneek
Sneek
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
16:00
The Lane
Oostburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:30
Rotown
Rotterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Paard
Den Haag
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Orpheus
Apeldoorn
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
13:30
N9
Eeklo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
15:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Mezz
Breda
16:00
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Heineken Music Hall
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
EKKO
Utrecht
18:30
Dynamo
Eindhoven
14:30
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Pul
Uden
17:00
De Pul
Uden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kolk
Assen
16:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
19:30
De Kube
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
21:15
De Flux
Zaandam
16:00
De Doelen
Rotterdam
De Bosuil
Weert
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:30
Cowboy Up
Waardamme
16:00
Corneel
Lelystad
Café Wilhelmina
Eindhoven
17:00
Cafe De Beurs
Meppel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Botanique
Brussel
14:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Bitterzoet
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 26 november 2016
17:45
Songbird Festival
De Doelen, Rotterdam
21:00
AS WE GO + meer tba
De Bakkerij, Castricum
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Martijn Fischer
Corneel, Lelystad
20:00
The Kik
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vreemde Kostgangers
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Chassé Theater, Breda
17:00
Stooom
Café de Pilaren, Alkmaar
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
Canshaker Pi
C.C. Cayen, Enkhuizen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
Ray Wilson Genesis Classic
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Blackmarket III
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Folkfest 2016 - Fiddler's Green / Pyrates! / Smokey Bastard / The Be
Atak, Enschede
21:00
Skip & Die
Altstadt, Eindhoven
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
23:00
Barong Family
013, Tilburg
20:30
De Dijk
013, Tilburg
Sevn Alias
013, Tilburg
zondag 27 november 2016
14:30
Het Juniorenorkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin
Toomler Theater, Amsterdam
Bazart
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Sneek, Sneek
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
16:00
Big Creek Slim
The Lane, Oostburg
20:00
Azure Hiptronics / Plastik Soldiers
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Matangi Kwartet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:30
Ever After’s Songwriter Circle
Rotown, Rotterdam
15:00
Kloosterkamerfestival Hidden Treasures
Roepaen, Ottersum
15:00
Singer-Songwriter Melissa Janssen
PopEi, Eindhoven
20:00
Sandra van Nieuwland
Patronaat, Haarlem
21:30
The Pop Group
Paradiso, Amsterdam
Alex Vargas
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Dutch Queen Tribute
Paard, Den Haag
15:00
Folkfest 2016
Paard, Den Haag
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
13:30
Peter Beets meets Stochelo Rosenberg - Een ode aan Django Reinhardt
North Sea Jazz Club, Amsterdam
13:30
Father Murphy / Gianni Marzo / Kreng / Raveyards / The Germans
N9, Eeklo
20:00
Les Djinns / Monomyth
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Nederlands Kamerkoor / Toonkunstkoor Amsterdam / Wim Henderickx
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
15:00
LIVE: Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Tangarine
Mezz, Breda
16:00
Phil Smith (AU)
Mezz, Breda
19:30
Tony Hadley
Melkweg, Amsterdam
20:30
Big One - Pink Floyd Tribute
Luxor Live, Arnhem
19:00
Vicious Rumors
Little Devil, Tilburg
20:00
Vreemde Kostgangers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Niki Jacobs - Babyconcerten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
Hurd op Snein presents: Ringworm, Hierophant, Noisem & meer
Iduna, Drachten
15:00
Bony King of Nowhere
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
Pixies
Heineken Music Hall, Amsterdam
16:15
Mayin
Gigant, Apeldoorn
20:30
Ben Weaver / Robert Ellis
EKKO, Utrecht
18:30
Within The Ruins + Fit For An Autopsy + Last Ten Seconds Of Life + Phi
Dynamo, Eindhoven
14:30
Jester of the King
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
Con Brio
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Magna Carta
De Pul, Uden
17:00
Best Of Foo
De Pul, Uden
20:30
Al Jarreau / NDR Big Band
De Oosterpoort, Groningen
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
De Nieuwe Kolk, Assen
16:00
Harry Sacksioni
De Nieuwe Kerk, Den Haag
19:30
The Game
De Kube, Nijmegen
20:15
Tjing Tjing
De Helling, Utrecht
Nynke Laverman - Wachter
De Harmonie, Leeuwarden
21:15
Akil The MC (Jurassic 5) - SUPPORT JEROME XL
De Flux, Zaandam
16:00
Songbird Festival
De Doelen, Rotterdam
Band of Friends
De Bosuil, Weert
14:15
Johann Markel / Matthew Baker
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:30
Crooked Brothers
Cowboy Up, Waardamme
16:00
Mercy John
Corneel, Lelystad
Phil Bee's Freedom
Café Wilhelmina, Eindhoven
17:00
JJ Sharp band
Cafe De Beurs, Meppel
20:00
Leyla McCalla
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Maaike Ouboter
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Rag'n'Bone Man
Botanique, Brussel
14:30
The Premise
Boerderij, Zoetermeer
16:00
McAnthony's Blues Gang
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Moss
Bitterzoet, Amsterdam
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
BIRD, Rotterdam
Izaline Calister - Latin Diva
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
M83
Ancienne Belgique (AB), Brussel
maandag 28 november 2016
20:30
Frightened Rabbit
Tolhuistuin, Amsterdam
Tim Knol - Lost & Found
Theater De Winsinghhof, Roden
Youp van 't Hek - Licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - Unfinished Business
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Counterparts / Expire
Patronaat, Haarlem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parktheater, Eindhoven
Paul de Munnik
Parktheater, Eindhoven
21:00
the Julie Ruin
Paradiso, Amsterdam
19:30
Room Eleven
Paradiso, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Cilice Orchestra
Melkweg, Amsterdam