Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Merleyn
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
22:00
STECK
Delft
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
V11
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Het Bos
Antwerpen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Mezz
Breda
20:30
Fluor
Amersfoort
De Muze
Noordwijk
23:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Hedon
Zwolle
21:00
013
Tilburg
Trix
Antwerpen
20:30
Simplon
Groningen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
So What!
Gouda
20:00
Paard
Den Haag
19:45
De Helling
Utrecht
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
23:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Avenue
Breda
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Vera
Groningen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Jan van Besouw
Goirle
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
N9
Eeklo
Wilminktheater
Enschede
20:30
De Boodschap
Rijen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Fluor
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Meerpaal
Dronten
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kattendans
Bergeijk
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Iduna
Drachten
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:30
Mezz
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Sneek
Sneek
De Molenberg
Delfzijl
Agnietenhof
Tiel
vrijdag 02 december 2016
22:00
Bauer
Merleyn, Nijmegen
Bazart
Patronaat, Haarlem
Birth of Joy / The Sore Losers
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Bökkers
Victorie, Alkmaar
20:00
Bokoesam
Hedon, Zwolle
22:00
BoXruBa
STECK, Delft
Brace
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Canshaker Pi
V11, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dakota
Patronaat, Haarlem
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Dans Dans
Het Bos, Antwerpen
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Markant Uden, Uden
20:15
De Edwin Evers Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
De Grote Improvisatieshow - Ruben van der Meer en Tijl Beckand
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Def Americans Johnny Cash Tribute
Mezz, Breda
20:30
DeWolff
Fluor, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Muze, Noordwijk
23:30
DJ Kentaro
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eefje De Visser
Hedon, Zwolle
21:00
Eek-A-Mouse
013, Tilburg
Elephant Stone
Trix, Antwerpen
20:30
Emil Landman
Simplon, Groningen
Enge Buren - Ruk!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Erik Truffaz
TivoliVredenburg, Utrecht
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Famous Classic Rock: Yes, Rush & Led Zeppelin Tributes
Theater de Kampanje, Den Helder
Flip Noorman - Make-up
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Folk Road Show
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Giovanca, Michael Prins, CASiTA,
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Fris
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Gangstagrass
So What!, Gouda
20:00
Gare Du Nord
Paard, Den Haag
19:45
Ggu:ll / Kjeld / Terzij De Horde
De Helling, Utrecht
Glenn Hughes / Living Colour
Metropool, Hengelo
22:00
Grainne Duffy
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G (winter editie)
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Hans Liberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Maaspoort, Venlo
20:15
Harry Sacksioni
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Heavy Hangout: Misanthropia + Lemniscate | 02-12-2016 | W2 Poppodium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Purmaryn, Purmerend
23:00
Infrarood
Patronaat, Haarlem
22:00
Ivan & The Parazol
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Zaantheater, Zaandam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:45
Jóhann Jóhannsson
Doornroosje, Nijmegen
20:00
John Joseph Brill / Kawala
De Avenue, Breda
21:00
Joint String Friends
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Joost Dijkema
Vera, Groningen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Jungle By Night
Luxor Live, Arnhem
20:30
Kiki Schippers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
King of the World
LantarenVenster, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Jan van Besouw, Goirle
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kraantje Pappie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Krankland / Main Coone
N9, Eeklo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Wilminktheater, Enschede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Boodschap, Rijen
20:00
Leonie Meijer
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Lords of Black
Boerderij, Zoetermeer
20:15
LOS - VAST
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
LP
Tolhuistuin, Amsterdam
Maaike Ouboter
Zaantheater, Zaandam
20:30
Madeleine Peyroux
Paradiso, Amsterdam
22:00
Mala Vita
Fluor, Amersfoort
20:30
Marissa Nadler
EKKO, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Martijn Koning, Koning van de lach
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De Meerpaal, Dronten
21:00
Metallica Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Minou Bosua - Minoux
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Monomyth
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Myles Sanko
Vorstin, Hilversum
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Kattendans, Bergeijk
19:45
Nicolas Jaar
TivoliVredenburg, Utrecht
Nieuwe Vangst: Audio Adam + Eleonor Coco
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Oldenosborn - #Life
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pat Travers
Iduna, Drachten
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
ATLAS Theater, Emmen
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:30
Pene Corrida
Mezz, Breda
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Philippe Geubels
Spant!, Bussum
20:00
Pophelden.nl
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Agnietenhof, Tiel