Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Duif
Amsterdam
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Domijnen
Sittard
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Volta
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Munttheater
Weert
Merleyn
Nijmegen
Cul de Sac
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Markant Uden
Uden
Paard
Den Haag
Luxor Live
Arnhem
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Metropool
Hengelo
19:00
Trix
Antwerpen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
AFAS Live
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
Ziggo Dome
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
21:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Mezz
Breda
De Reggehof
Goor
DeLaMar
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Vera
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
M.C. Van de Omroep
Hilversum
Paradiso
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Metropool
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Helling
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Hedon
Zwolle
20:45
P60
Amstelveen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:30
Mezz
Breda
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg
Brugge
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Botanique
Brussel
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Muziekgieterij
Maastricht
woensdag 22 november 2017
20:00
Coldside
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Coldside
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Blaudzun
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Beatrice van der Poel / Thomas Verbogt
Cultura, Ede
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Albert Hammond Sr.
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
ALB
Paradiso, Amsterdam
donderdag 23 november 2017
20:15
Zonder verdoving
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Xite Awards
Melkweg, Amsterdam
20:00
Widowspeak
Rotown, Rotterdam
White Cowbell Oklahoma
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Toumani Diabaté & Kayhan Kalhor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ton Kas - Kakmaker
Diligentia, Den Haag
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Theater De Veste, Delft
20:30
The Rumjacks
Willemeen, Arnhem
20:00
The Nits
Wilminktheater, Enschede
20:00
The High Kings
De Duif, Amsterdam
20:15
The Blues Brothers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
The Amazons
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Suzan & Freek
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Stone Sour
Klokgebouw, Eindhoven
Status Quo - Aquostic
013, Tilburg
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral
Het Klooster, Woerden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Chassé Theater, Breda
20:00
Roxeanne Hazes
Paard, Den Haag
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
De Domijnen, Sittard
20:30
Rondé
Effenaar, Eindhoven
20:30
Roadcrew + Rx electro@ Volta's local playground
Volta, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
René van Meurs - Ik beloof niks
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Raymi Sambo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Racoon
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Spot
Munttheater, Weert
Paceshifters / Rhinorino
Merleyn, Nijmegen
Orgel Vreten
Cul de Sac, Tilburg
O'G3NE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Nynde en Rachman
Paard, Den Haag
20:00
Nothing But Thieves
Botanique, Brussel
20:15
Nick & Simon
Markant Uden, Uden
My Baby
Paard, Den Haag
Moss + Nouveau Vélo
Luxor Live, Arnhem
20:15
Matteo Mijderwijk
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Marley meets.. by Rootsriders
Metropool, Hengelo
19:00
Mark Lanegan
Trix, Antwerpen
20:00
Marco Borsato
Hedon, Zwolle
20:00
Maceo Parker
Muziekgieterij, Maastricht
London Grammar
AFAS Live, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Podium Boxtel, Boxtel
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Meenthe, Steenwijk
21:30
Jukebox Heroes
Luxor Live, Arnhem
19:30
John Illsley & Band
Mezz, Breda
Johan Goossens - Vlam
De Reggehof, Goor
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Het Zesde Metaal + Figgie
Vera, Groningen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Agnietenhof, Tiel
Fuad Hassen - Held
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Folk Road Show
M.C. Van de Omroep, Hilversum
Fink
Paradiso, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Emma Ruth Rundle + Jaye Jayle
De Zwerver, Oostende
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Dijk
Metropool, Hengelo
20:00
Danny Vera
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Comeback Kid
De Helling, Utrecht
21:00
Coely
Bitterzoet, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Circle J
Effenaar, Eindhoven
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Call It Off
Hedon, Zwolle
20:45
Boris - Keep the Funk Alive
P60, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Becca Stevens
Paradiso, Amsterdam
20:15
Beatrice van der Poel / Thomas Verbogt
Cultura, Ede
20:30
Backgammon
Mezz, Breda
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Parktheater, Eindhoven
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Alkmaars Songwriter Collectief Presenteert
Podium Victorie, Alkmaar
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
Albert Hammond Sr.
Stadsschouwburg, Brugge
vrijdag 24 november 2017
21:00
Yung Nnelg
Hall Of Fame, Tilburg
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Maaspoort, Venlo
Wolf Parade
Botanique, Brussel
22:30
Wildmen Bluesband
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
White Cowbell Oklahoma
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Wende Snijders
Hedon, Zwolle
20:30
Tony Overwater - Wereldzee Ensemble
Meervaart, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
The Velvet Underground & Nico
Muziekgieterij, Maastricht