Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stuk
Leuven
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
De Zwerver
Oostende
00:00
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Apollofirst Theater
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Het Bos
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Burgerweeshuis
Deventer
woensdag 04 maart 2020
Jack Garratt
Botanique, Brussel
20:00
Grace Carter
Botanique, Brussel
20:00
Meute
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jeremy Ferrari
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Remy van Kesteren
Paard, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Meerpaal, Dronten
20:30
Marcus King Band
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Halsey
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Hadewych Doet De Dames
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Stonefield (AUS)
Vera, Groningen
Debby Petter - De liefde voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Claudia de Breij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Beautiful Strangers - The Celebration of Prince
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
The Five Great Guitars - Legends
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Johannette Zomer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Dominic Seldis
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Klangstof
Stuk, Leuven
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Kingsborough
De Zwerver, Oostende
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Dok6, Panningen
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
René van Meurs - Hunkert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
CLOD
BIRD, Rotterdam
20:00
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
O'G3NE
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bløf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Markant Uden, Uden
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Mulvey
TivoliVredenburg, Utrecht
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Best of... Ton Kas
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Guzmán
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Blind Ego / Kingcrow
Hedon, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 05 maart 2020
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Verte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater Hof 88, Almelo
00:00
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
The Homesick
Paradiso, Amsterdam
20:30
Doka Live | The Resurrection
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Kruidkoek
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Missio
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Meute
Paradiso, Amsterdam
King Krule
Melkweg, Amsterdam
20:00
(Sandy) Alex G
Paradiso, Amsterdam
S10
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:30
Merkules
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Tom Tukker
Melkweg, Amsterdam
19:00
Traudes
Melkweg, Amsterdam
Jodymoon - A Love Brand New
Apollofirst Theater, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Halsey
Lotto Arena, Antwerpen
Disfear
Het Bos, Antwerpen
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Deep Purple’s Made in Japan live by Made in Purple
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
The Analogues
Chassé Theater, Breda
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
20:00
Matt Watts
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
L'Impératrice
Botanique, Brussel
20:00
Big Thief
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Louis Bertignac
Koninklijk Circus, Brussel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Eric Vloeimans
Paard, Den Haag
20:00
WRCKG Goodbye Show
Paard, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
The Kik
Burgerweeshuis, Deventer