Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Mezz
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Fluor
Amersfoort
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Melkweg
Amsterdam
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:15
Dynamo
Eindhoven
21:00
Hedon
Zwolle
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Groene Engel
Oss
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Cultura
Ede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
De Peppel
Zeist
Theater de Kom
Nieuwegein
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
De Bosuil
Weert
Heineken Music Hall
Amsterdam
23:00
Simplon
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Iduna
Drachten
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Luxor Live
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
TAC
Eindhoven
De Dialoog
Ermelo
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Vorstin
Hilversum
Lucky
Rijssen
21:00
Little Devil
Tilburg
Metropool
Hengelo
20:00
StudioGonz
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
De Reggehof
Goor
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Den Herd
Bladel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stevenskerk
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Ahoy
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Spirit of 66
Verviers
Manifesto
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Kampanje
Den Helder
16:45
Lutherse Kerk
Haarlem
vrijdag 09 december 2016
20:15
Minou Bosua - Bloeiende Maag Minou Bosua speelt...
Flint, Amersfoort
21:00
Mimile
Mezz, Breda
20:30
Michiel Borstlap & Sherry Dyanne: Een ode aan Billy Holiday
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Max Meser
Fluor, Amersfoort
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Marco Mengoni
Melkweg, Amsterdam
20:30
Maaike Ouboter - En hoe het dan ook weer dag wordt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
LOS - VAST
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
23:45
Legends
Paradiso, Amsterdam
20:15
Kvelertak + Skeletonwitch
Dynamo, Eindhoven
21:00
Kraantje Pappie
Hedon, Zwolle
19:45
Kraak & Smaak
TivoliVredenburg, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
King of the World
Metropool, Hengelo
20:00
Kern Koppen / Tears & Marble
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Julian Sas
Groene Engel, Oss
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Cultura, Ede
Johan Goossens - Daglicht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Indian Askin
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Houston Alley
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Honky / WhiskeyDick
De Peppel, Zeist
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kom, Nieuwegein
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Zaantheater, Zaandam
20:30
Gitta de Ridder / Pillarcat
De Kargadoor, Utrecht
Fuse
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Leest, Waalwijk
Fleddy Melculy
De Bosuil, Weert
FeestDJRuud
Heineken Music Hall, Amsterdam
23:00
Falco Benz
Simplon, Groningen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Spant!, Bussum
20:00
Emil Landman
De Spot, Middelburg
20:15
Elvis - I'll Be Home For Christmas (première)
Flint, Amersfoort
21:00
Elephant Stone / Moaning Cities
De Zwerver, Oostende
21:00
Durga McBroom / Pink Floyd Project
Corneel, Lelystad
20:00
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
DJ Illegal of Snowgoons / Ill Bill / Reef The Lost Cauze
Iduna, Drachten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
DeWolff
Luxor Live, Arnhem
Debby Petter - Bed & Breakfast
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Dans Dans
TAC, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
De Dialoog, Ermelo
23:00
Compa / J Kenzo / Youngsta
Doornroosje, Nijmegen
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
Charles Bradley & His Extraordinaires
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Candy Dulfer
Vorstin, Hilversum
Blind Guardian
Lucky, Rijssen
21:00
Bliksem + Bark
Little Devil, Tilburg
Bettie Serveert
Metropool, Hengelo
20:00
Bestial Devastation
StudioGonz, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Agora Theater Druten, Druten
Anúna
De Reggehof, Goor
21:00
Antillectual + Meddler
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
C.C. Den Herd, Bladel
Amsterdam Klezmer Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Hoftheater, Raalte
20:30
ABC / Martin Fry
Boerderij, Zoetermeer
22:00
A Giant Dog
Paradiso, Amsterdam
3J'S - Acoustic Christmas
Theater de Speeldoos, Baarn
zaterdag 10 december 2016
20:15
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Zhenya Strigalev's Never Group
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Woodie Smalls
EKKO, Utrecht
20:30
Windbroke
Fidei et Arti, Oudenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku Show
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Venice
Stevenskerk, Nijmegen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Trouble No More
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Trixie Whitley
Poppodium Volt, Sittard
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Theo Mackaay
TivoliVredenburg, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
C.C. De Kei, Reusel
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience - Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
The Tibbs
Manifesto, Hoorn
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
The Sore Losers
Merleyn, Nijmegen
The Kik
Theater de Kampanje, Den Helder
16:45
The GospelExperience
Lutherse Kerk, Haarlem