Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Botanique
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
Beursschouwburg
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Vooruit
Gent
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
20:15
De Helling
Utrecht
De Doelen
Rotterdam
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vera
Groningen
van Beresteyn
Veendam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stathe
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
LOLA050
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
De Oude Kerk Scheveningen
Scheveningen
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Botanique
Brussel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
maandag 27 november 2017
21:00
Doug MacLeod
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Simon Phillips with Protocol IV
Metropool, Hengelo
Public Service Broadcasting
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Hedon, Zwolle
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
Chris Dave and the Drumhedz
De Oosterpoort, Groningen
Little Steven & The Desciples of Soul
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ho99o9
Botanique, Brussel
20:30
J-Hus
BIRD, Rotterdam
20:30
KONRAD KOSELLECK BIG BAND FEAT. FAY LOVSKY & GRAZIËLLA HUNSEL RIVERO
Bimhuis, Amsterdam
20:30
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Bibelot, Dordrecht
Zola Jesus
Beursschouwburg, Brussel
20:00
Petit Biscuit
Ancienne Belgique (AB), Brussel
dinsdag 28 november 2017
Het Zesde Metaal
Vooruit, Gent
Alex Cameron
Tolhuistuin, Amsterdam
Wolves In The Throne Room
TivoliVredenburg, Utrecht
Max & Iggor Cavalera
TivoliVredenburg, Utrecht
Little Steven & The Desciples of Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theaterhotel Almelo, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Maaike Martens
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Rosan Brings Africa
Simplon, Groningen
20:00
Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sleep Party People
Rotown, Rotterdam
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jake La Botz
Paradiso, Amsterdam
Tinariwen
Paradiso, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marilyn Manson
Klokgebouw, Eindhoven
19:00
Secrets
Dynamo, Eindhoven
Wende Snijders - Mens
De Oosterpoort, Groningen
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Muze, Noordwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jim White
De Kloveniersdoelen, Middelburg
20:15
Tyler Bryant & The Shakedown
De Helling, Utrecht
Benjamin Clementine
De Doelen, Rotterdam
Evil Empire Orchestra
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
20:00
Ho99o9
Botanique, Brussel
21:00
Zola Jesus
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Mac DeMarco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nick & Simon
Agnietenhof, Tiel
woensdag 29 november 2017
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Nordic Giants
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - Kakmaker
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tangarine
Vera, Groningen
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
20:00
New Cool Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
Mac DeMarco
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Fay Claassen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Piepschuim
Theater Harderwijk, Harderwijk
Fuad Hassen - Held
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Maaike Martens
Theater Bellevue, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Pom Poko
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Stathe Sessie: Sheewawah
Stathe, Utrecht
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ellen ten Damme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Eindejaarsconference 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Posthuis Theater, Heerenveen
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
22:00
Joyce Wrice
Paradiso, Amsterdam
20:00
Y'akoto
Paradiso, Amsterdam
Enter Shikari
Paradiso, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Orpheus, Apeldoorn
Nick & Simon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Harcore Woensdag met Aggravation / Brothers in Blood / Sun-O-Bathers
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Tyketto
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Dimitri Verhulst & Corrie van Binsbergen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Maestro Jules onthult
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
The War On Drugs
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
The Dread Crew of Oddwood@Lola
LOLA050, Groningen
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
The High Kings
De Oude Kerk Scheveningen, Scheveningen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
De Flux, Zaandam
20:00
James Leg
dB's, Utrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Cultura, Ede
21:00
Elliot Brood
Burgerweeshuis, Deventer
Témé Tan
Botanique, Brussel
20:00
Guthrie Govan Materclass
Boerderij, Zoetermeer
20:00
STUFF.
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Kika Sprangers
BIRD, Rotterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Chris Dave and the Drumhedz
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Het Zesde Metaal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
The Blues Brothers
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel