Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:30
Metropool
Hengelo
Theater Floralis
Lisse
Tolhuistuin
Amsterdam
Beursschouwburg
Brussel
Tolhuistuin
Amsterdam
De Doelen
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Casino
Sint-Niklaas
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Vooruit
Gent
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
20:15
Q-Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
De Muze
Noordwijk
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Bosuil
Weert
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Flux
Zaandam
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Filmtheater Luxor
Zutphen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Beauforthuis
Austerlitz
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
12:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
20:15
Cultura
Ede
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
Botanique
Brussel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
LOLA050
Groningen
20:00
De Oude Kerk Scheveningen
Scheveningen
Lotto Arena
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
maandag 27 november 2017
20:00
John Joseph Brill
Paradiso, Amsterdam
19:00
JP Cooper
Paradiso, Amsterdam
Kimbra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
KONRAD KOSELLECK BIG BAND FEAT. FAY LOVSKY & GRAZIËLLA HUNSEL RIVERO
Bimhuis, Amsterdam
Little Steven & The Desciples of Soul
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nick Murphy
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Petit Biscuit
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Public Service Broadcasting
Melkweg, Amsterdam
22:00
Shopping
Vera, Groningen
20:30
Simon Phillips with Protocol IV
Metropool, Hengelo
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
Someone
Tolhuistuin, Amsterdam
Zola Jesus
Beursschouwburg, Brussel
dinsdag 28 november 2017
Alex Cameron
Tolhuistuin, Amsterdam
Benjamin Clementine
De Doelen, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Evil Empire Orchestra
De Casino, Sint-Niklaas
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Het Zesde Metaal
Vooruit, Gent
20:00
Ho99o9
Botanique, Brussel
20:00
Jake La Botz
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jim White
De Kloveniersdoelen, Middelburg
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Q-Factory, Amsterdam
Little Steven & The Desciples of Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Maaike Martens
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Mac DeMarco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Marilyn Manson
Klokgebouw, Eindhoven
Max & Iggor Cavalera
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nick & Simon
Agnietenhof, Tiel
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Rosan Brings Africa
Simplon, Groningen
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Muze, Noordwijk
19:00
Secrets
Dynamo, Eindhoven
20:00
Sleep Party People
Rotown, Rotterdam
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
Tinariwen
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tyler Bryant & The Shakedown
De Helling, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
Wende Snijders - Mens
De Oosterpoort, Groningen
Wolves In The Throne Room
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Zola Jesus
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 29 november 2017
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
20:00
Ana Popovic
De Flux, Zaandam
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
20:00
Chris Dave and the Drumhedz
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Cicada Rhythm
't Rozenknopje, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Filmtheater Luxor, Zutphen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Dimitri Verhulst & Corrie van Binsbergen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Eindejaarsconference 2017
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ellen ten Damme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Elliot Brood
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater PePijn, Den Haag
Enter Shikari
Paradiso, Amsterdam
20:30
Fay Claassen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Beauforthuis, Austerlitz
Fuad Hassen - Held
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Guthrie Govan Materclass
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Harcore Woensdag met Aggravation / Brothers in Blood / Sun-O-Bathers
Neushoorn, Leeuwarden
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Het Zesde Metaal
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
James Leg
dB's, Utrecht
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
Joyce Wrice
Paradiso, Amsterdam
22:00
Kika Sprangers
BIRD, Rotterdam
12:30
Lunchconcert
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
Maaike Martens
Theater Bellevue, Amsterdam
Mac DeMarco
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Maestro Jules onthult
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk
Cultura, Ede
20:00
New Cool Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
Nick & Simon
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nordic Giants
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Piepschuim
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
20:00
Pom Poko
Sugar Factory, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
De Maaspoort, Venlo
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Stathe Sessie: Sheewawah
Stathe, Utrecht
20:00
STUFF.
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Tangarine
Vera, Groningen
Témé Tan
Botanique, Brussel
20:15
The Blues Brothers
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
The Dread Crew of Oddwood@Lola
LOLA050, Groningen
20:00
The High Kings
De Oude Kerk Scheveningen, Scheveningen
The War On Drugs
Lotto Arena, Antwerpen
Ton Kas - Kakmaker
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Tyketto
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Zinin, Nijverdal