Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
BIRD
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:00
P3
Purmerend
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
De Spot
Middelburg
Theater Floralis
Lisse
20:00
De Eetalage
Lelystad
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:00
't Rozenknopje
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Iduna
Drachten
18:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
C.C. Breughelzaal
Bree
21:00
Mezz
Breda
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
15:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
22:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
Koepelkerk
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Blijburg
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
15:30
Paco Plumtrek
Almelo
C.C. De Werf
Aalst
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Hedon
Zwolle
11:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
BIRD
Rotterdam
Theater Floralis
Lisse
19:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Botanique
Brussel
Beursschouwburg
Brussel
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Rotown
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
De Muze
Noordwijk
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
21:00
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Vooruit
Gent
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
zondag 26 november 2017
20:30
Chris Dave and the Drumhedz
BIRD, Rotterdam
JP Cooper + Picture This
Maassilo, Rotterdam
15:30
Wavefest II
Baroeg, Rotterdam
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
18:00
Black Cat Biscuit
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:00
John Illsley of Dire Straits
P3, Purmerend
21:00
Marco Borsato
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nahko And Medicine For The People
Doornroosje, Nijmegen
Het Zesde Metaal
De Spot, Middelburg
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
20:00
Folk Road Show
De Eetalage, Lelystad
20:00
Goatblood / Heretic / Wrok
Gebr. De Nobel, Leiden
17:30
Stuart Mavis
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Heavy on Sunday: Altar / Destruction / Hell
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
Dutch Roots and Blues tour
Duycker, Hoofddorp
20:00
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Patronaat, Haarlem
22:00
Molecular
Vera, Groningen
14:15
Young Piano Masters Society
D' Engelenburgh, Fijnaart
Beth & Flo
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Effenaar, Eindhoven
19:00
Bart in de Knop met Eddie C.
't Rozenknopje, Eindhoven
15:00
Tom Kluskens
PopEi, Eindhoven
14:15
Dirk Scheele - Pepernotenpret (2+)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Elske DeWall / Stephanie Struijk
Iduna, Drachten
18:00
Stick to your Guns
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
C.C. Breughelzaal, Bree
21:00
De Dijk - Extra Show
Mezz, Breda
14:00
Caetitu
PlusEtage, Baarle-Nassau
18:30
Maaike Martens
Beauforthuis, Austerlitz
15:00
Guus Tangelder / Lucy Woodward
Luxor Live, Arnhem
20:00
Bjarke Ramsing / Morado
Gigant, Apeldoorn
16:15
Stillwave
Gigant, Apeldoorn
Depeche Mode
Sportpaleis, Antwerpen
22:30
Mansionair
Paradiso, Amsterdam
Nick Murphy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Baptiste W. Hamon
Amstelkerk, Amsterdam
Brooke Sharkey
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Brother Ali
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
Matthias Havinga
Koepelkerk, Amsterdam
16:00
Sunday Sessions
Q-Factory, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
Joia
Blijburg, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band
De Amer, Amen
15:30
Bart van Lier Trio met Peter Tiehuis en Ruud Ouwehand
Paco Plumtrek, Almelo
Albert Hammond Sr.
C.C. De Werf, Aalst
White Cowbell Oklahoma + Gaping Moles
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 27 november 2017
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Hedon, Zwolle
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
J-Hus
BIRD, Rotterdam
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
19:30
Charles Pasi
Vorstin, Hilversum
20:30
Simon Phillips with Protocol IV
Metropool, Hengelo
22:00
Shopping
Vera, Groningen
Chris Dave and the Drumhedz
De Oosterpoort, Groningen
Little Steven & The Desciples of Soul
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Doug MacLeod
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Bibelot, Dordrecht
20:00
Ho99o9
Botanique, Brussel
Zola Jesus
Beursschouwburg, Brussel
20:00
Nick Murphy
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Petit Biscuit
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
KONRAD KOSELLECK BIG BAND FEAT. FAY LOVSKY & GRAZIËLLA HUNSEL RIVERO
Bimhuis, Amsterdam
Kimbra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Hollow Coves
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
John Joseph Brill
Paradiso, Amsterdam
Someone
Tolhuistuin, Amsterdam
Public Service Broadcasting
Melkweg, Amsterdam
19:00
JP Cooper
Paradiso, Amsterdam
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 november 2017
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
20:15
Tyler Bryant & The Shakedown
De Helling, Utrecht
Wolves In The Throne Room
TivoliVredenburg, Utrecht
Max & Iggor Cavalera
TivoliVredenburg, Utrecht
Little Steven & The Desciples of Soul
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nick & Simon
Agnietenhof, Tiel
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
Evil Empire Orchestra
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Sleep Party People
Rotown, Rotterdam
Benjamin Clementine
De Doelen, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Muze, Noordwijk
20:00
Jim White
De Kloveniersdoelen, Middelburg
21:00
Rosan Brings Africa
Simplon, Groningen
Wende Snijders - Mens
De Oosterpoort, Groningen
Het Zesde Metaal
Vooruit, Gent
20:00
Marilyn Manson
Klokgebouw, Eindhoven
19:00
Secrets
Dynamo, Eindhoven
20:00
Ho99o9
Botanique, Brussel
20:00
Mac DeMarco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Zola Jesus
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Maaike Martens
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jake La Botz
Paradiso, Amsterdam
Alex Cameron
Tolhuistuin, Amsterdam
Tinariwen
Paradiso, Amsterdam