Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Eetalage
Lelystad
16:15
De Flux
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
De Spot
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Goede Herderkerk
Zoeterwoude
19:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Grounds
Rotterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
14:00
Hedon
Zwolle
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Iduna
Drachten
16:00
Koepelkerk
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Luxor Live
Arnhem
Maassilo
Rotterdam
21:00
Mezz
Breda
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
P3
Purmerend
15:30
Paco Plumtrek
Almelo
22:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Beursschouwburg
Brussel
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Botanique
Brussel
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
11:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
19:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
De Casino
Sint-Niklaas
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Simplon
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
zondag 26 november 2017
16:00
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
20:00
Folk Road Show
De Eetalage, Lelystad
16:15
Charles Pasi
De Flux, Zaandam
20:15
Alex Roeka - En Toen Ineens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Men in Black / The Boss
De Pul, Uden
Het Zesde Metaal
De Spot, Middelburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DeLaMar, Amsterdam
18:00
Black Cat Biscuit
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Marco Borsato
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nahko And Medicine For The People
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Dutch Roots and Blues tour
Duycker, Hoofddorp
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Effenaar, Eindhoven
20:00
Goatblood / Heretic / Wrok
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Bjarke Ramsing / Morado
Gigant, Apeldoorn
16:15
Stillwave
Gigant, Apeldoorn
16:00
Vox HumanaMannenkoor en Rijnlands Symfonieorkest
Goede Herderkerk, Zoeterwoude
19:30
Arno Adams
Grenswerk, Venlo
21:00
Dieuf-Dieul de Thiès
Grounds, Rotterdam
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
14:00
Hedon Presents: Micah / Milo / Cousin Hatfield
Hedon, Zwolle
15:00
The Rumjacks
Het Bolwerk, Sneek
Elske DeWall / Stephanie Struijk
Iduna, Drachten
16:00
Matthias Havinga
Koepelkerk, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Guus Tangelder / Lucy Woodward
Luxor Live, Arnhem
JP Cooper + Picture This
Maassilo, Rotterdam
21:00
De Dijk - Extra Show
Mezz, Breda
14:15
Dirk Scheele - Pepernotenpret (2+)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:30
Stuart Mavis
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Heavy on Sunday: Altar / Destruction / Hell
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
John Illsley of Dire Straits
P3, Purmerend
15:30
Bart van Lier Trio met Peter Tiehuis en Ruud Ouwehand
Paco Plumtrek, Almelo
22:30
Mansionair
Paradiso, Amsterdam
Nick Murphy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fred Eaglesmith / Tif Ginn
Patronaat, Haarlem
14:00
Caetitu
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Lifechanger
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
15:00
Tom Kluskens
PopEi, Eindhoven
16:00
Sunday Sessions
Q-Factory, Amsterdam
Depeche Mode
Sportpaleis, Antwerpen
19:00
Brother Ali
Sugar Factory, Amsterdam
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
The Dead South
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Sevn Alias
TivoliVredenburg, Utrecht
MTV Headbangers Ball: Max & Iggor Cavalera
TivoliVredenburg, Utrecht
Brooke Sharkey
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Molecular
Vera, Groningen
White Cowbell Oklahoma + Gaping Moles
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 27 november 2017
20:00
Petit Biscuit
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Zola Jesus
Beursschouwburg, Brussel
20:30
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Bibelot, Dordrecht
20:30
KONRAD KOSELLECK BIG BAND FEAT. FAY LOVSKY & GRAZIËLLA HUNSEL RIVERO
Bimhuis, Amsterdam
20:30
J-Hus
BIRD, Rotterdam
20:00
Ho99o9
Botanique, Brussel
Chris Dave and the Drumhedz
De Oosterpoort, Groningen
Little Steven & The Desciples of Soul
De Oosterpoort, Groningen
Jetty Mathurin - De Overdracht
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Hedon, Zwolle
Public Service Broadcasting
Melkweg, Amsterdam
20:30
Simon Phillips with Protocol IV
Metropool, Hengelo
21:00
Doug MacLeod
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
John Joseph Brill
Paradiso, Amsterdam
19:00
JP Cooper
Paradiso, Amsterdam
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Hollow Coves
Sugar Factory, Amsterdam
Sjaak Bral
Theater Floralis, Lisse
Kimbra
Tolhuistuin, Amsterdam
Someone
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Shopping
Vera, Groningen
20:00
Nick Murphy
Vorst Nationaal, Brussel
19:30
Charles Pasi
Vorstin, Hilversum
dinsdag 28 november 2017
20:00
Nick & Simon
Agnietenhof, Tiel
20:00
Mac DeMarco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Zola Jesus
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ho99o9
Botanique, Brussel
20:00
Threshold
De Bosuil, Weert
Evil Empire Orchestra
De Casino, Sint-Niklaas
Benjamin Clementine
De Doelen, Rotterdam
20:15
Tyler Bryant & The Shakedown
De Helling, Utrecht
20:00
Jim White
De Kloveniersdoelen, Middelburg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Muze, Noordwijk
Wende Snijders - Mens
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Secrets
Dynamo, Eindhoven
20:00
Marilyn Manson
Klokgebouw, Eindhoven
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Necro
Melkweg, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jake La Botz
Paradiso, Amsterdam
Tinariwen
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jimi Hendrix 75th Birthday
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Sleep Party People
Rotown, Rotterdam
20:00
Om mij moverende redenen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Rosan Brings Africa
Simplon, Groningen
20:30
Maaike Martens
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theaterhotel Almelo, Almelo
Wolves In The Throne Room
TivoliVredenburg, Utrecht