Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Markant Uden
Uden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Klein Berlijn
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Molen De Ster
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
De Basiliek
Veenendaal
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
20:30
De Speeldoos
Vught
21:15
De Bosuil
Weert
20:30
Zaantheater
Zaandam
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
21:30
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DE Studio
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Mezz
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
PopEi
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
23:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool
Hengelo
21:00
Het Podium
Hoogeveen
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Manifesto
Hoorn
vrijdag 01 december 2017
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Markant Uden, Uden
Birth of Joy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
BoterBoter
Klein Berlijn, Utrecht
20:30
DEBJET
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Yori Swart
Molen De Ster, Utrecht
John Bramwell
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Zion Train
dB's, Utrecht
Dweezil Zappa / Noord Nederlands Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Parov Stelar
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Kenny B
TivoliVredenburg, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee 2017
van Beresteyn, Veendam
20:00
Nick & Simon
De Basiliek, Veenendaal
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
André Manuel - De Onzen
De Maaspoort, Venlo
My Baby
Grenswerk, Venlo
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Zonder verdoving
De Speeldoos, Vught
21:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:30
Piepschuim
Zaantheater, Zaandam
Jan Beuving - Raaklijn
Figi Theater, Zeist
20:15
The Blues Brothers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Lucas Hamming
Hedon, Zwolle
20:15
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Hedon, Zwolle
20:00
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 02 december 2017
20:15
Doelen Kwartet / Ensemble Gending
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Ruben Hoeke Band
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:15
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Kenny B
Podium Victorie, Alkmaar
Jeangu Macrooy
Podium Victorie, Alkmaar
Pieter Derks - Spot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
One Of These Days
P60, Amstelveen
20:00
Paris - Berlin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
Theater de Griffioen, Amstelveen
Confidence Man
Paradiso, Amsterdam
21:30
Club Mozaïek Live
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Alexander Von Schlippenbach Trio / Fish-Scale Sunrise
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - VLAM
Meervaart, Amsterdam
Laurence Jones
Q-Factory, Amsterdam
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G winter editie
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Kim Churchill
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Get up Amsterdam
Volta, Amsterdam
20:00
Joost van Bellen All Night
Melkweg, Amsterdam
The Secret Diary of Nora Plain
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Gemitaiz / DJ Madman / Priestess
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
My Blue Van
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Dillon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maan
Melkweg, Amsterdam
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
Stick to your Guns
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jim White
DE Studio, Antwerpen
19:30
Kelela
Trix, Antwerpen
20:00
25 jaar RATM (o.a. The Charm The Fury)
Gigant, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Posttheater, Arnhem
20:15
Daniël Wayenberg / Martin Oei
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Piepschuim
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
40UP
Mezz, Breda
20:00
Tjens Matic
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Marilyn Manson
Vorst Nationaal, Brussel
Kali Uchis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater De Veste, Delft
Dool
Paard, Den Haag
Ronnie Flex & Deuxperience Band
Paard, Den Haag
19:30
Mitch Rivers
Paard, Den Haag
20:00
Boris
Burgerweeshuis, Deventer
Blaudzun
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - De Onzen
Deventer Schouwburg, Deventer
22:00
Friction & The Roots Drivers
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Navarone
Bibelot, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leon van der Zanden - Kameleon
Agora Theater Druten, Druten
20:15
CCC Inc
Cultura, Ede
22:00
Mama's Liqour
The Jack, Eindhoven
22:00
Mama's Liqour
The Jack, Eindhoven
21:00
Lights Out
Altstadt, Eindhoven
20:15
philharmonie zuidnederland: Mozart met een ‘hele grote’ Hannes Minnaar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Blues Brothers
Parktheater, Eindhoven
20:00
Royal Thunder
Effenaar, Eindhoven
19:30
NATARAJ
PopEi, Eindhoven
17:00
Jeroen van Helsdingen Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Nick & Simon
ATLAS Theater, Emmen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Wilminktheater, Enschede
20:30
Maaike Martens
Theater 't Pand, Gorinchem
23:30
Hard Shoulder / Pressure Pact
Vera, Groningen
20:30
Boyz in the Woods
Simplon, Groningen
Zitakula
Simplon, Groningen
Thomas Azier
De Oosterpoort, Groningen
Racoon
Martiniplaza, Groningen
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
De Kift
Patronaat, Haarlem
20:00
The Mysterons
Patronaat, Haarlem
My Baby
Patronaat, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Jeugd Van Tegenwoordig
Metropool, Hengelo
21:00
Lifeless
Het Podium, Hoogeveen
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Absolutely Floyd
Manifesto, Hoorn