Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Swaf
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
't Ukien
Kampen
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Koepeltheater
Leeuwarden
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Café Rembrandt
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Corneel
Lelystad
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Studio A58
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Dorpshuis
Nigtevecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
21:30
P3
Purmerend
De Boodschap
Rijen
Luctor et Emergo
Rilland
23:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Poppodium Volt
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
23:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
21:15
De Bosuil
Weert
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
19:45
Hedon
Zwolle
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
De Amer
Amen
20:00
P60
Amstelveen
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
11:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
14:30
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
16:30
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
17:00
The Saint
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Grand Theatre
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
18:30
Patronaat
Haarlem
Bootstraat
Hasselt
16:00
Vorstin
Hilversum
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Sojo
Leuven
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
Rotown
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
14:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Kulturhus
Ruurlo
zaterdag 02 december 2017
20:00
The Fiscus
Swaf, Hoorn
20:00
Ricky Koole
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Clouseau
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Album Release Orange Glow
't Ukien, Kampen
20:30
Call It Off
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Venice
Koepeltheater, Leeuwarden
14:00
Into Darkness
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Sweet Mary Jane
Café Rembrandt, Leiden
20:00
John Bramwell
Gebr. De Nobel, Leiden
Big One: Tribute to Pink Floyd
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Martijn Fischer
Corneel, Lelystad
20:30
Dar Williams with Band
In the Woods, Leusden
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij - Nu
Studio A58, Middelburg
Leonie Meijer - Hier.
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Dorpshuis, Nigtevecht
23:00
D-Fence / DJ Paul Elstak / Mark With a K
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Kempi
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
The Nits
Theater De Lievekamp, Oss
21:30
The Dubbeez
P3, Purmerend
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
De Boodschap, Rijen
Stef Bos - Kern
Luctor et Emergo, Rilland
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:00
Productiehuis Ken Theater
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alain Clark
LantarenVenster, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
Danny Vera
Theater aan de Schie, Schiedam
The Charm The Fury
Poppodium Volt, Sittard
Ntjam Rosie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater Geert Teis, Stadskanaal
23:00
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
20:00
The Covering
Little Devil, Tilburg
19:30
Textures
013, Tilburg
20:00
The Gwoof
De Pul, Uden
Shantel & Bucovina Club Orkestar
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Happy Camper
EKKO, Utrecht
20:15
Joseph & Maia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dead Elvis & His One Man Grave / Dr. Duval / Fake O's / Pizza Knife
dB's, Utrecht
20:00
Dope D.O.D.
De Helling, Utrecht
20:00
Wim Mertens Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Maaspoort, Venlo
21:00
Glow: Black Acid / Idaly / Individuals / Jacin Trill
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sjaak Bral
C.C Warenar, Wassenaar
21:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
Fuad Hassen - Held
Theater De Storm, Winterswijk
Jan Beuving - Raaklijn
Zaantheater, Zaandam
21:00
Bad to the Bone / Donkey Kung Fu
De Peppel, Zeist
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
19:45
Sevn Alias
Hedon, Zwolle
zondag 03 december 2017
15:00
Danny Bryant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Eek-A-Mouse
Podium Victorie, Alkmaar
Stephanie Struijk
De Amer, Amen
20:00
Royal Thunder
P60, Amstelveen
15:00
Carmen (Bizet)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Chris Potter / Craig Taborn / Eric Harland
Bimhuis, Amsterdam
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
IAMDDB
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stillwave
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
50 jaar Pink Floyd in Nederland
Paradiso, Amsterdam
19:30
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
19:30
Freddie Gibbs
Melkweg, Amsterdam
19:00
Yung Lean & Sad Boys
Melkweg, Amsterdam
16:30
Dar Williams with Band
Tolhuistuin, Amsterdam
Nausica
Gigant, Apeldoorn
11:30
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Guilty Simpson / Percee P / Phat Kat
Cactus Muziekcentrum, Brugge
14:30
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
Sjaak Bral
Theater Dakota, Den Haag
16:30
Blue Guitars
Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Estafest
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Maan
Effenaar, Eindhoven
17:00
OneTwoThreeFour / No Matching Socks
The Saint, Eindhoven
15:00
Mirjam Zuiderveld
PopEi, Eindhoven
12:00
Rosanne Philippens & Francois Lambret
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
STUFF.
Grand Theatre, Groningen
Fink
De Oosterpoort, Groningen
18:30
Harley Flanagan
Patronaat, Haarlem
The Amity Affliction
Bootstraat, Hasselt
16:00
Van Wal
Vorstin, Hilversum
16:00
Electric Company + Chris Egbers
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Ruben Hoeke
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Yawning Man
Sojo, Leuven
22:00
Confidence Man
Merleyn, Nijmegen
19:45
Josh Ritter / Royal City
Doornroosje, Nijmegen
18:00
Erika Footman
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
The Grand East + Medicine Jet
Rotown, Rotterdam
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
15:30
Ancient / Asagraum / Infinity
Baroeg, Rotterdam
14:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Elise & Friends Strijkkwintet
Kulturhus, Ruurlo