Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium 't Beest
Goes
Polfermolen
Valkenburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Spant!
Bussum
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
The 101 Guitar Bar
Sint-Job-in-'t-Goor
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater De Kik
Elst
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
van Beresteyn
Veendam
23:30
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zalencentrum De Lockhorst
Sliedrecht
Arminius
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
15:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Boerderij
Zoetermeer
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
11:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
15:00
Figi Theater
Zeist
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
16:00
Grand Cafe De Haven
Zwammerdam
19:30
Grenswerk
Venlo
Grote Kerk
Den Haag
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Depot
Leuven
20:00
Hofman
Utrecht
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Kunstenlab
Deventer
Melkweg
Amsterdam
17:00
Metropool
Hengelo
21:00
Mezz
Breda
14:15
Musis
Arnhem
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Paard
Den Haag
19:30
Paradiso
Amsterdam
12:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
20:00
Roepaen
Ottersum
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:30
Simplon
Groningen
15:00
Sint-Paulusabdij
Oosterhout
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Taverne
Bergen
15:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
zaterdag 17 december 2016
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Stephanie Struijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parktheater, Eindhoven
DeWolff
Patronaat, Haarlem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium 't Beest, Goes
Anúna
Polfermolen, Valkenburg
20:00
Steak Number Eight
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Even goede vrienden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ntjam Rosie
Roepaen, Ottersum
20:30
Margriet Sjoerdsma
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kovacs / Metropole Orkest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Spant!, Bussum
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Liptease Kerstshow
Sugar Factory, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Filip Casteels / Jan Ieven
The 101 Guitar Bar, Sint-Job-in-'t-Goor
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Paul de Munnik
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Bertolf
Theater de Kappen, Haaksbergen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
The Kik
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater Zinin, Nijverdal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Zazí - Supernova
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
19:45
Sevn Alias
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Dédé and the Hedge
Tuinhuis van Charlotte, Breda
3J'S - Acoustic Christmas
van Beresteyn, Veendam
23:30
Avery Plains
Vera, Groningen
Bettie Serveert
Vera, Groningen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Amsterdam Klezmer Band
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nils van Haften / Shirma Rouse
Zalencentrum De Lockhorst, Sliedrecht
zondag 18 december 2016
DeWolff
Arminius, Rotterdam
Hate / Noctem
Baroeg, Rotterdam
15:30
It's a family affair
BIRD, Rotterdam
21:00
Talib Kweli
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
The Juke Joints
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
14:15
Ellen Deelen / Jet Hoogen Esch / Ger Venneker
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Benjamin Francis Leftwich
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Tjing Tjing
Doornroosje, Nijmegen
11:00
Grootste platen/cd beurs van de Achterhoek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Geoff Tate (ex Queensryche) Acoustic Tour + Snake Bite Love
Dynamo, Eindhoven
20:30
Dans Dans
EKKO, Utrecht
15:00
Wolga Kozakken
Figi Theater, Zeist
Cynbel
Gigant, Apeldoorn
Her Majesty
Gigant, Apeldoorn
16:00
Alphen Opus 2
Grand Cafe De Haven, Zwammerdam
19:30
Joanne Shaw Taylor
Grenswerk, Venlo
Herman van Veen - Kerstconcert
Grote Kerk, Den Haag
20:00
The New York Gospel Singers Show
Heineken Music Hall, Amsterdam
15:00
Letz Zep
Het Bolwerk, Sneek
Milow
Het Depot, Leuven
20:00
And Friends Concerts: a balladeer
Hofman, Utrecht
15:00
A Soulful X-Mas with Berget Lewis
Iduna, Drachten
15:00
Coolhaven
Kunstenlab, Deventer
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
17:00
De IJssel Stroomt Over
Metropool, Hengelo
21:00
Sofie Letitre
Mezz, Breda
14:15
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
Musis, Arnhem
16:00
Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Admiral Freebee
Paard, Den Haag
19:30
De Grote Prijs van Nederland Finale Hiphop
Paradiso, Amsterdam
12:30
De Grote Prijs van Nederland Finale Singer-Songwriter
Paradiso, Amsterdam
20:00
Captain Beefheart / Frank Lammers / Magic Band
Patronaat, Haarlem
15:00
Singer-Songwriter Joost Ariëns
PopEi, Eindhoven
14:30
Angels
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
20:00
Trijntje Oosterhuis
Roepaen, Ottersum
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:30
Masta Ace / Primetech
Simplon, Groningen
15:00
A Festival of Lessons and Carols
Sint-Paulusabdij, Oosterhout
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Taverne, Bergen
15:00
Pia Douwes - A Midwinter's Tale
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Windbroke
Theater De Verwachting, Ritthem