Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Mezz
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
P60
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Jacks Music Bar
Zwolle
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
De Bosuil
Weert
Theater Ludens
Voorburg
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Little Devil
Tilburg
12:00
Bibliotheek Tilburg Centrum
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Grounds
Rotterdam
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
P3
Purmerend
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Estrado
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Expo Twente
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
Bibelot
Dordrecht
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
BREStheater
Brielle
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TOP
Bemmel
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
22:00
Volta
Amsterdam
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Café De Heul
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meester
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
De Flux
Zaandam
vrijdag 12 januari 2018
19:30
Bastard Fest #2
Mezz, Breda
Fuad Hassen - Held
Kennemer Theater, Beverwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kattendans, Bergeijk
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:00
3voor12 Gelderland Awards
Luxor Live, Arnhem
Julian Sas
Luxor Live, Arnhem
De Raad van Toezicht / Het Gelders Orkest
Musis, Arnhem
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Home & Away
Volta, Amsterdam
20:00
Erwin Nyhoff - ode aan Springsteen
Q-Factory, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mahalia Jackson, the Queen of Gospel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bettie Serveert
P60, Amstelveen
20:00
Physical Graffiti - Celebrating 50 Years Of The Albums Led Zeppelin I
Fluor, Amersfoort
20:00
Frans Bauer
Theaterhotel Almelo, Almelo
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Nieuw Nederlands Peil
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Ernst Glerum / Han Bennink / Paul van Kemenade / Ray Anderson
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning te rijk
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 13 januari 2018
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
20:00
Kleazer
Jacks Music Bar, Zwolle
20:00
Julian Sas / The Bintangs
Boerderij, Zoetermeer
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
De Bosuil, Weert
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
Rosemary & Garlic
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
BlackRitual3: Malapeste (F) + Ibex Angel Order + Sammath + Grafjammer
Little Devil, Tilburg
12:00
Kizzy
Bibliotheek Tilburg Centrum, Tilburg
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
The Black Marble Selection + Tamarin Desert
Grounds, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Anger Machine / Degenerate / START/OVER / Horizon Tide
P3, Purmerend
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Intergalactic Lovers
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
New Cool Collective
Corneel, Lelystad
20:00
The Dutch Disciples
Oefenbunker, Landgraaf
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Ground Control
Vorstin, Hilversum
20:15
Frans Bauer
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Luwten + Tusky + EUT
Metropool, Hengelo
20:00
Deetox / Rebelion / Stereotuners
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Firehouse Mama
Estrado, Harderwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Golden Earring
Expo Twente, Enschede
21:00
Statesmen
Altstadt, Eindhoven
20:30
This Is Jackson
Effenaar, Eindhoven
50 years of LED ZEPPELIN by Physical Graffiti
Effenaar, Eindhoven
20:15
Liza Ferschtman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
The Charm The Fury
Bibelot, Dordrecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Kong / Stakbabber / Yokocola
Paard, Den Haag
19:30
Madhara EP release
Paard, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
16:00
Dédé and the Hedge
BHC (Bij Huize Corné), Breda
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:15
Eric Vaarzon Morel & Juan en Miguel Martinez
Beauforthuis, Austerlitz
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
22:00
Punto cubano
Volta, Amsterdam
21:30
Altın Gün / Baris K
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ben van Gelder Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
Depeche Mode
Ziggo Dome, Amsterdam
Martijn Fischer
Melkweg, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nieuwe maan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
BAM!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
De Kift
Fluor, Amersfoort
20:30
Sweet Mary Jane
Café De Heul, Alphen aan den Rijn
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
De Meester, Almere
20:00
Candy Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mengjie Han
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
zondag 14 januari 2018
20:15
The Stones
Figi Theater, Zeist
21:00
Steven Brunswijk - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam